MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

02/25/2013 14:20:00

İyilik, sen nasılsın :) 

02/25/2013 14:24:00

benden de iyilik ,işteyim bitse de gitsem diyorum :)

02/25/2013 14:27:00

:) hemencik geçsin bitsin mesai.. Benim de 5te görüşmem var müşteriyle. Kendisi bi dr :D bi negatiflik var hiç tadım yok o yüzden :( ayaklarım geri geri gidiyo resmen

02/25/2013 14:37:00

bizim de hasalar o kadar yoğun ki sorma bende ki negatifliği :)) laf anlatmktan yoruldum valla :) sen de hayırlısıyla atlatırsın inşallah en iyi sekilde :)

doğumgünü hazırlıkları nasıl gidiyo ??

02/25/2013 14:41:00

İnşallaaaaaaah :))

Valla dün gece işi gücü bırakıp konsept araştırdım :))) renk tonlarına baktım, pasta modeline felan. Ben karar vermede oldukça zorlanan kıl biriyimdir :D bi karar veririm aklım ötekinde kalır falan :))))) İşim zor :( 

Amaaaann öyle yada böyle, Allah sağlık versin, yapcaz nasipse cici bişiler :) 

02/25/2013 15:19:00

Gulsahcim iyiyim ben sen naislin? Aysegul sen nailsin bebis? Ay biz iyiyiz. Yani bir az beni delirtdiler bu dogumgunu olayiyla.

Ben dogum gunu sevmiyorum aslinda. Kutlamamda pek)) tamam Busranin dogum gunu icin sade cok abarti yapmadan bir seyler yapalim dedim. Esimin babasi takildi illada icki olcak diye, morelimi bozdular ortak bi yol ariyorum bakalim

02/25/2013 15:21:00

Bu arada hende karar veremeyenlerdenim. Kecen busraya altin bilezik bakiyorduk. Amanin karar veremedim bir turlu sonunda birini aldim ama keske o birini alsaydim diye hala dusunuyorum beeeeen.. Zor ya boyle

02/25/2013 16:11:00

bende bi şeyler araştırmaya başladım pastasını ben yapıcam oğluşumun nasıl yasam diye düşünmekteyim :))
bi diyorum herkesi çagırayım cümbüşlü olsun bi de yok sadece yakın akrabalar aile falan olsun diyorum :/

aysel cim ortak bi nokta bulursunuz inşallah zor bi durum :(

bizim doğumgününe var gerçi daha ama ben çok heyecanlıyım :)doğumdan bi şey anlamadım ya sanırım doğumgününde acısını çıkarıcam :)
hiç hazırlığım yoktu benim ya doğumdan sona giydiğim pijamayı bile hastanenn altındaki pazardan almışlar apar topar :))

02/25/2013 17:20:00

Ay sinir kirizleri geciriyorum yaaa.. Allahim nedir bu cektiyim

02/25/2013 23:34:00

Aysel' cim nolduuuuuuu???

Gülşah' cım Masal ın 6 ay kınası ve diş buğdayında pastalarını ben yaptım. Baya uğraştırdı :) Anne için gerçektn fazlasıyla yorucu oluyor. eğer yardım edebilecek, ufaklıkla ilgilenecek birileri varsa -ki yine de anneci kesiliyorlar sanki kasıtlı gibi - o zaman rahat rahat yaparsın :) Şeker hamuruyla bişeyler mi yapmayı düşünüyorsun? 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...