MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

02/27/2013 14:54:00

ev konusunda bacılarıma anneme ve kv deye güveniyorum :)) hele ki büyük ablam :))

çok teşekkür ederim begenmene sevindim :)

02/27/2013 16:00:00

Evet ya))) bu gun kv geldi. Para verdi ben kupe alcaktim ama karar veremedim en iyisi para vereyim sen begendigini alirsin dedi))) ne anlayayim simdi bundan?)) esimi ikna etmeye calisicam bu gun.)) bakalim noluyo))) dua edin bana kizlar..

Gulsahcim evet resmi bekleriz burda))))

Aysegulcum uzulme guzel olur karar verirsin insallah))

Banucum sanada kolay gelsin simdiden))) kendi derdimden sizi unutdum ya))

Bence de disarida ve ya birilerinin yardimina ihtiyac var. ben yapamam sahsen)) ev islerine zor yetisiyorum))

02/28/2013 05:30:00

Gunaydin. Beni tebrik ede bilirsiniz)) nihayet basardim)))))

02/28/2013 06:49:00

Hu huuuuu ben geldiiiiiiimmmmmmmm... Çok fenayım hiç uğramıyorum dimi.. En son ne zaman yazmıştım bilemiyorum ama baya oldu sanırım. Geçen hafta bursadaydım pek bakamadım zaten.

Vay beee zaman ne çabuk geçiyor :) Aysel doğurdu doğuracak diye beklerken Büşra kuzusunun doğum günü geldi. Tabi sıra hepimize geliyor yavaş yavaş.. Doğum gününü ben bile düşünüyorum şimdiden ama ben pastasını falan değil nasıl olacak diye düşünüyorum :( çünkü Ankara'da yapmaya kalksam özlem dışında çağırabileceğim kimse yok. Belki birkaç komşu ama o kadar. Ayrıca burda doruktan dolayı elim kolum bağlı o yüzden hazırlık kısmı baya uğraşırır. Bursa'da yapayım diyorum en azından ailem, yakın arkadaşlarım falan olur diyorum ama o zaman dışarıda yapmak zorundayım çünkü annemin evi çok küçük çok zor olur. Oraya erken gidip mekan, pasta vs ayarlamam lazım. Dışarda yapmak zormu olur kolaymı bilemiyorum. Uykuları geliyor falan fiyorum ama 2-3 saat sürse yeter.

Tema konusunda bişey düşünmedim çünkü ben 1 yaş şeklinde yapıcam. Diğer temalar ne zaman olsa yapılır. Kızlar gibi süslemiyoruz nese olsa :p banuşum o sticerları nasıl yapacaksın yada nerede yaptıracaksın?? Aslında internetten araştırıp ufak ufak hazırlık yapmak lazım. Bursa'ya giderken alır götürürüm hazırlıklarımı belki Bursa'ya.

Doğumdada evimde olamadığım için kısıtlı hazırlık yapmıştım. Birde yeni bir deneyim nasıl olacak bilemiyorum diye çok özenmemiştim ama 1 yaş çok güzel olsun istiyorum.. Fotoğrafçı bile düşünüyorum ne yalan söyleyeyim. Tabi masraflar için koca ne der orası meçhul şuan :)) sizde hazırlıkları bildirim fikir olur birbirimize.

Gelelim bugüne.. Doruk hasta :(( öksürük var, burun akıntısı var, ishal var :( keyifsiz kuzum çok hemde. Hava değişimi, Bursa'ya gidiş geliş falan hasta ettik bu sefer çocuğu :(( umarım diş yüzündendir ve bir an önce çıkarır düzeliriz :(

Öpüyorum hepinizi

02/28/2013 08:07:00

Hadi Aysel gozun aydin :)))

Nese gecmis olsun canim ya. Cok sık gidiyorsun memlekete yollarda olabilir tabii ki. Ama oksuruk haric dis gibi duruyor. Begumun de oyle basladi. Ihmal etme gotur dr.a derim ben.:(

Bizde de abi faktoru var surekli mikrop getiren eve. Emirin bagisiklik sistemi cok kuvvetli degil, hwp boyleydi tum cabalarima ragmen. Okulda ilk Emir hasta olur :(( Napalim Allah beterinden korusun demekten baska caremiz de yok.

Guzel mutlu ve saglikli bir gun diliyorum herkese. Operim kuzulari da guzl annelerini de :)

03/04/2013 08:23:00

Gunaydıııın

03/04/2013 08:29:00

Ayselcimmm hiç takip edemiyorum artık buraları, arada uğrayıp kaçıyorum :)
Büşranın doğum günü kutlu olsun, sağlıklı mutlu sevdikleriyle geçireceği nice yılları olsun inşallah... Gelin gibi olmuş resimlerinde, çok tatlııı :) O artık 1 yaşını doldurmuş kocaman bir abla, kardeşinin de doğumunu ve doğum günlerini buradan kutlarız inşallah ;)

03/04/2013 08:38:00

Amın. Çok saol Özlemcim . Opuyoruz seni . Az kaldı sıra sıra bebışlerımızın dogum gününü kutluycaz)) sırada kim var?

03/04/2013 08:42:00

Sırada Zeynepin kuzuları var, tatlı ikizlerimiz Duru ve İnci, 17 marttı sanırım, ve sonradaaaaaaa biz varız, 20 mart Özde :)))

03/04/2013 09:13:00

Ay maşallah az kaldı ya)) resım beklerım ben))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...