MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

03/04/2013 09:40:00

merhaba :))
aysel cim çok tatlı olmuştu kuzu ya bayıldım elbisesine maşallah :) Allah sağlıklı uzun ömürler versin :)

sıradaki kuzularında çok çok güzel geçer insallah doğumgünleri :)
bizim biraz daha var 21 nisan :)

03/04/2013 11:02:00

Ayselcim doğum günü kutlu olsun Büşranın. Sağlıklı uzun bir ömür dilerim sevdikleriyle birlikte.

Zaman ne çabuk geçiyor. Daha dün gibi geçen sene bu zamanlar karnımız burnumuzda geziyorduk :)

03/04/2013 14:33:00

Gulşahcım zeynepcım cok tesekkur ederım canlarım. Rabbım dugunlerını gormeyı nasıp etsın amin

03/04/2013 14:39:00

Mutlu yıllar kuzucuğumaaa :) Sağlıklı, sıhhatli, mutlu, huzurlu, başarı ve bol şans dolu ömürleri olsun inşallaaah :) 

Bizde takipteyiz; 23 Mart :)

03/04/2013 15:10:00

Ayselcim, nice güzel sağlık dolu yaşları olsun ilk gözağrın Büşracığının.... Allah hep iyi günlerini göstersin. İyilerle karşılaştırsın. Çocuğum olduktan sonra bana en anlamlı dua bu geliyor. Allah hepsini korusun. Bahtları güzel olsun.

Çok öpüyorum tatlı kızını, tekrar nice senelere canım....

03/04/2013 15:57:00

Aysegul ,Banusum amın dualara. Evet bende o duayı cokca ederım. Allah balalarımızı hep ıyılerle karşılartırsın amiiin

03/05/2013 15:52:00

merhaba kızlar
kerem e bebek bisküvisi yapmak istiyorum sabahtan beri araştırıyorum ama karar veremedim :/
denenmiş bi tarifi olan var mı irmikli bi tarif denedim geçenlerde özlem yamıltı sanırım ama çok sert oldu sanki irmikler içinde  belli oluyodu ...

03/05/2013 16:44:00

Ayselcim canım nice yaşları olsun güzel yavrunun. Çok güzel bir kızın var bahtı da güzel olsun inşallah.

03/06/2013 02:42:00

Gunaydin)

Ozlemcim amin. Allah razi olsun)

Gulsahcim ben bilmiyorum)

03/06/2013 11:09:00

iyi öğlenler herkese:)bayadır uğrayamıyordum çalılşmaya başlayınca maalesef vakit bulamıyor insan.doğum günleri yaklaşıyor:)15martta benim:)

umarım herkes iyidir kuzuları iyidir:)yaşını doldurmadan ilk ciddi hastalığımızda atlattık bu hafta 4 gece hastanede kaldık ateşi inmek bilmedi korkuttu bizi valla ama iyi şimdi.

bir sorum olacak:)oto koltuğu tavsiyesi olan varmı?hala pusetle idare ediyorum ama artık cocukcağız eziliyor içinde:)25kg ya kadar olanlar var 36 kadar olanlar var birde sizce hangisi ?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...