MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

09/19/2012 07:17:00

Günaydın Banuşum ;)) ben de sana sevdiklerin gibi seslenmek istedim :))

Bir fincan kahveden bişeycik olmaz canım, her zaman herşeyi olduğu gibi kahveyi de abartmamak lazım o kadar. Canım çalışırken kızını düşünme bu kadar, at kafandan kendini işine ver, başka uğraşlar bul falan ne bileyim, sonuçta emin ellerde, keyfi yerinde ve günde kaç saat görürsen gör o senin kızın ve sen onun annesisin, bu gerçeği hiçbir şey değiştiremez dimi :)) biliyorum uzaktan konuşmak kolay ama yapacak birşey yok kabullenmekten başka...

09/19/2012 08:00:00

bu sabah doruk dede ve anneanneyle kavun tarlasına gitti.ben idille basbasa kaldım.uzuun zaman olmustu kızımla yanlız kalmayalı cok ozlemişim.genelde abimiz izin vermiyordu da:)

hatta cok kolay uyudu.şimdi eczaneye geldim.

aslında bende tam tersi oluyor.işe gelmeyi seviyorum.evden uzaklasmak iyi geliyor.benimki de garip degilmi:)

09/19/2012 08:07:00

Günaydııın,

Özlemcimmm öncelikle yürüteç hakkında verdiğin bilgiler için çok teşekkürler :) Ayrıca bu grupta süper ötesi  olmuş, çok çok iyi olmuş. Ellerine sağlık :)

Banuşumm, ah bu özlemlerimiz ah... Masal 9 da uyumuyor hatta 12-01:00 felan anca uyuyyor :) arada bi 9 gbi 1 saatliğine kestiriyor :) Eve gider gitmez zaten kucağa bi atlıyor hiç bırakalım istemiyor :))

Yoncamm, hepsi düzene girecek, o dönemlerde bende masal uyudumu hemen yatıyordum uykusuzluktan bir bardak kaldırcak halim bile olmuyordu :D
şimdilerde gece uykularımız daha da düzenli, daha rahatım :)

Uyku dediniz de, kızlar daha önce sordum mu bilmiyorum ama nasıl uyutuyorsunuz minnoşları? Ya Masal kucakta uyumaya fena alıştı, yamuluyorum resmen belimden :( 

09/19/2012 08:10:00

Günaydınnn Özlemcimm benim, de tabiki :)) Sağol bilgilendirdiğin için. Kesinlikle haklısın, bende hep kendimi böyle telkin ediyorum.. Geçicek Özlemcim söz, çıkıcam bu psikolojiden :)) Eğer çıkamazsam beni işten çıkaracaklar :) Git temelli kızının yanına diyecekler :))

www.tethystore.com

Kızlar bizim çocuklar için daha erken ama 1 yaş ve sonrası için çok güzel eğitici kartlar var. Aklınızda bulunsun.

Garip değil bence. Sanırım ileride bizde bunu hissedeceğiz. Evdeki yoğun tempodan ayrılıp biraz kafa dinlemek için.... Çalışan çocuklu arkadaşlarım hep bana böyle söylüyor. İş yeri bazen kaçış yeri oluyor diye.. Bakalım yaşayıp öğreneceğiz.

09/19/2012 08:14:00

Aslında grup Duygu'nun eseri, ben de ikinci yönetici olarak aranızdayım :)) Apartman yöneticisi gibi, her ay aidatlar için kapınızı çalarım artık hehehe :)))

09/19/2012 08:16:00

O zmannn Duygucumm sana da çok teşekürler, ellerine sağlık :) Ben bir detay kaçırmışım demekki :') 

09/19/2012 08:20:00

Banuşum ne güzel şeyler buluyorsun sen yaa, adımadım da çok güzel, hoş tam olarak inceleyemedim ama bakarım birara, çok mantıklı göründü bana :))

09/19/2012 08:21:00

Rica ederim.hepimiz için iyi oldu.oğlumun yasıtlarıyla da kasım 2010 anneleri grubumuz vardı ama cok aktif olamadık.BAktım siz muhabbeti ilerletmişsiniz kaçırmayayım dedim:)

Ayçii bende idilde uyutma problemi yasıyorum.ayakta veya anakucagında sallanarak uyuyor.hamileyken bunda uyku duzeni tutturacagım dıyordum ama evdeki hesap carsıya uymadı.genelde bakıcı uyutuyor zaten.ama en iyi yanı aksam 8.30 da gece uykusuna yatıyor.

09/19/2012 08:21:00

http://www.nurturia.com.tr/groups/thread/0f5c92b4-7b5f-47ed-95c0-a0d0017d8f94/1/tanisma

kızlar buraya da dökülün, yeniden tanışalım :)

09/19/2012 08:31:00

Bu siteyi takip edin derim, çok güzel yazılar ve paylaşımlatr var. Hele bu yazı beni mahvetti :((

http://nilay.ca/cocuktum-anne-oldum/#comment-849

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...