MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

09/26/2012 07:38:00

Merhaba Neşecim, Hülyacım ve diğer anneler.

Geçmiş olsun. Umarım biran önce geçer. Benimde arada bir ağrıyor ama allahtan migrenim tutmuyor (maaaşaalllahh) Sanırım uykunun düzensiz olması ile alakalı baş ağrılarımız. 

Duru'm artık bana tepki vermeye başladı. Eve gittiğimde beni al der gibi bakıyor elini yüzüme uzatıyor ve elimi yıkamaya gittiğimde arkamdan dudak büküp ağlıyor :)) Yaşasınnnn artık kıızm beni gerçekten tanıyor :)

Herkese güzel birgün diliyorum.

09/26/2012 07:39:00

Zeynepcimmmm, sende hoşgeldin. Günaydın canım :)

09/26/2012 07:39:00

Nesecim olur orada da komşuların zamanla. Zten doruk paşadan komsuya falan pek fırsat kalmaz :)

Geçmiş olsun parol iç de daha kötü olmasın...

09/26/2012 07:42:00

Çok hızlısınız kızlar az önce yorum yapana kdar neşe yazmış. sonra yazarken banum yazmış maşallah :))

Banucum evet artık tanıyorlar. Bizimkilerde birinin kucağındayken ben,i görünce gülmeye başlıyor :))

09/26/2012 07:42:00

Günaydın banucum

09/26/2012 07:49:00

Hosgeldiniz kızlar... O arabada uyuma meselesini bende cok seviyorum. Bugün esinti olmazsa öğleden sonra bende çıkarıp bahçede bir dolastirayim istiyorum arabasıyla. Belki uyur bizimkide :) dün gece 12 gibi uyanıp 1 e kadar uyumadı bir türlü :) mizirdanip durdu yatağına koydukca. Kortum vallahi uyumayacak diye ama neyse ki 1 den sonra daldı yine uykuya. Banucum gözün Aydın. Artık icin biraz daha rahatlamistir :)) o tanıma halleri cok feci :) mahvediyor insanı. Her zaman yapmıyor ama bizim kıdem zaman zaman heyecanlaniyor beni görünce :)) simdi ben size yazarken o ana kucağında ayaklarımın dibinde beni izliyor :)) eğer kalksam yerimden anında başlıyor bağırmaya :))

09/26/2012 08:11:00

Neşecim ya maşallah Doruk çok tatlı :) Ve aynı senin bebekliğin :)) Allah nazardan saklasın...

09/26/2012 08:41:00

kızlaaar günaydıın :)

Bende benim canavarın peşinde koşmaktan bi uğrayamıyorum. emekleyip sürekli bi yerlere tırmanıyo :( koltuklar, damacana, duvar, yatak.. haliyle düşünce de fena oluyor :(

Dün gece tam 11 saat uyudu, hayret ettim. ama bu aşıdan sonra çok halsiz düştü yavruşum :(
ara ara emzirdim, keyfi kaçınca bastı feryadı. 

bu arada kızlar işle ilgili kararımı da verdim, iznimin bitiminde istifamı veriyorum :( toplantıda alınan kararda benim görev yerimin uzak olan fakülte olmasıymış.. Şu yüzüme başka konuşup arkamdan iş başka çevrildimi deliriyorum! 

Masal yine koltuk tepesinde, düşmeden kaçtım ben :)

09/26/2012 08:50:00

Canım hoşgeldin... Hayırlsıı olsun Ayşegülcüm, hemen iş arayacak mısın?

09/26/2012 08:54:00

elimde 3 projem var bitmeyi bekleyen, onları evden hallediorum. ilerde arkadaşımın bi ofisi var, okeylerse onun yannda yürütürm işlerimi. webçi olduğumdan evden de kazanıorm aslında, yani sıkıntı yok :) ama tabii masalla ilgilenrken yapamam :( benden ilgi bekliyor sürekli.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...