MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

03/25/2013 23:42:00

Ayselcimmm canım benim, hamileliğinin iyi gitmesine çok çok sevinvim :) Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin canım :) 

Yememe konusu sanırım genel bir sorun. MAsal da yapıyor aynını. Yemesi gereken şeyleri yemiyor, yememesi gereken şeyleri yiyor.. Ama kefir içiyor o hoşuma gidiyor açıkçası :)

03/26/2013 02:42:00

Aysegulcum busrani oyalayip yedire biliyodum. Pek sorun yasamadik. Ama bu aralar sabah oglen aksam fark etmiyor bi lokma koymuyor agzina((( bendde uzuluyorum tabi(((( hic bu kadar ac kalmiyodu((( disten diye dusunuyorum. Insallah distendir.

03/28/2013 09:44:00

merhaba kızlar nasılsınız ,kuzular nasıl ??
kerem in doğum günü yaklaşıyor ya ben düşünüp durıyorum napsam diye :/
fikir verecek olan var mı? kızlar için seçenek çok bu güne kadar hep pembe pastalar süsler yaptım ama erkek olunca düşündürüyo beni :)

04/07/2013 03:45:00

Nerdesiniz yahu

04/14/2013 21:12:00

merhabalar, ben hem siteye hem de gruba yeni üye oldum. umarım güzel paylaşımlar yaşarız. benimde kızımla son zamanlardaki sorunum iştahsızlık. bazı günler memeden başka birşey ağzına sokamıyorum. tam bir meme canavarı. o yüzden mi başka birşey istemiyor diye düşünmeye başladım. üstüne gitmeyeyim diyorum ama elimde olmadan diretiyorum. aklımdan da  sürekli karma diye geçiyor. bende aileme bu konuda çok çektirmişim. hemde uzun yıllar.  

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...