MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

09/26/2012 13:16:00

Neclacım keşke yapılsa. Ama hiç ümidim yok.  Biz görmedik, göremeyiz de ama inşallah çocuklarımız görür o günleri :)

Yeni evlisin çocuk yaparsın diye işe almazlar. Alsalar bile çocuk yaptıktan sonra da çıkarmak için binbir bahane bulurlar. (İstifa etmen için) malum tazminat falan, işlerine gelmez.

Kısacası bu ülkede kadın olmak zor iş maalesef...

09/26/2012 13:32:00

Hayır hayır Istanbul'a gel Ayçiiiiii :) Özlemcim hoşgeldin, özlemişiz sohbetini:) Şimdi anladım ben Orkun'un ilk aylardaki halleriniiiii vallahi benden daha lahusaydı :))

Allah hiçbirimizin huzurunu bozmasın, en kısa zamanda tüm sorunlar hallolur inşallah.

Zeynepcim sen İstanbul'dasın dimiiii, bebişler biraz büyüsün görüşelim vallahi.... Neşe'nin de İstanbul'da olduğu bir hafta sen, ben, Yonciş buluşuruz ne dersin? 

09/26/2012 13:35:00

Hülyacım geçmiş olsun :((

Kızlar yaa wollwex mama sandalyesi almayı düşünüyorum. Ağırlığı 5 kiloymuş acaba çok mu hafif? Kendini geri atarsa düşer mi? Ama kullananlar çok memnunmuş. Alan var mı mama sandalyesi? Veya Wollwex i bilen, kullanan?

http://www.wollexbebek.com/urun/wollex_new_york_manhattan_mama_sandalyesi-165.html

09/26/2012 13:45:00

Evet Banucum. Evlenmeden önce pendikte oturuyordum. Şimdi Gebze de oturuyorum :)) Valla süper olur. Ben de çok isterim görüşmeyi :))

Mama sandalyesi konusunda bir fikrim yok maalesef. Ben şimdilik düşünmüyorum almayı.

09/26/2012 15:10:00

banucum biz ablanın mama sandalyesini kullanıyoruz kraft.dediğin markayla ilgili bir bilgim yok

neclacım tüpler bağlanınca bende bir değişiklik olmadı şu anda ama ilerisi için ne olur bilemiyorum.tabi benim için hamilelik çok çok riskli bir durum olduğundan bağlattım.yoksa bir korunma yönetimi olarak değil

09/26/2012 15:18:00

Banu ikea almayı dusunuyorum ben. Herkes cok memnun cunku.

Zeynep bir gun kapıyı açtığında beni karsında görebilirsin , şaşırma :)

09/26/2012 16:39:00

kızlar bende aynı fikirdeyim sizle, ama üniversitede bu iş yürümücek onu anladım :( adamların kafası belli, kendi elemanlarını yerleştirmek için uğraşıyorlar. Eski yönetimden kim varsa elediler, eşim bile durumun gidişatından dolayı görev yeri değiştirdi. beni de o sebeple (aklınsıra eşime gıcıklık olsun diye) uzak bi fakülteye verdiler, hemde çok alakasız bir işe.. şimdi webçi adam ne anlasın resmi yazışmalardan.. binbir mevzuat cart curt var ki ben bu uyusuzluk, bu dalgınlıkla hiiiç anlamam. bana versinler bilg, web tasarla yönet desinler okey... yıllardır bu işi yaptım, şimdi pat diye iş değiştiremem ki :(

Neyse, bakalım netleşir zamanla kararım.. ama şimdilik işi bırakma yönünde. Ha işe evimden devam edicem, kazancım kesilmiycek, belki daha da çok olacak bir de bu durum var :)

Banu' cum ben mama sandalyesi almayı düşünüyorummmmm, ve bu markayı hiç görmemiştim, çok beğendim valla. hiç denk gelmedi mağazalarda hayret :/ bende bi araştırayım bakalım.

Özlemcimmmmmmm Ankara' ya gelsem valla senin de neşenin de baş belası olurum sölim :))))) gün yaparız yaaaa :D :D :D dur bakalım benimki ünv. kadrolarına bi bakacak, boş müh. kadrosu varmıdır yokmudur, geçiş kolay olsun :) şimdilik planında Muğla var gibi görünüyor ya nasip..

09/26/2012 16:49:00

Selam kızlar, en son 3 gün önce yazmışım, 3 gündür o kadar yoğunumki arada bakıp çıktım ama tek tek okuyamadımi şimdi son 1-2 sayfadan anlamaya çalışıyorum ne var ne yok...

Yaa ama kimse beni merak etmedimiiiiiiiiiiii ;P

09/26/2012 16:55:00

aa kim demiş, yok öle bişi, hiç merak etmezmiyikkkk :) bugünü de geçtik yarın hepimiz yazardık nerde kaldı Dr.cuğumuz diye ;) 

09/26/2012 17:01:00

Ayşegülüm şimdi okudum iş meselesini, hayırlısı olsun bitanem, evden yürütebileceğin bir işin var, ne mutlu sana, eğer evde yapabileceğine ve maddi açıdan da gelir getireceğine eminsen bundan iyi bahane olmaz evde oturmaya, inşallah hayırlısı olur canım... Valla evden iş yürütmek hatta evi bırak masa başında oturup yazışmalarla falan iş yürütüp para kazanmak en büyük hayalim diyebilirim, ama sadece hayal benim için :)) ben devlete, millete, hastaya, hasta yakınına, hatta bazen kendi iş arkadaşlarıma kul köle olmadan yapamıyorum işimi maalesef, hastanenin kulu hasta yakınlarının kölesiyim, ve bu böyle devam edecek ömrüm boyunca :((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...