MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

09/26/2012 17:42:00

özlem aşkolsun niye öyle diyorsun.sen bizim bitanecik doktorumuzsun
valla ben güya öğretmenim ama kolej olduğundan tam gün çalıştırıyorlar.bizde malesef zengin züppe velilerin şamar oğlanıyız:((

09/26/2012 17:46:00

Kimse kimsenin kölesi, kulu, damar oğlanı değil bı kere :( sizin meslekleriniz gibi kutsal meslek varmi ???

09/26/2012 17:53:00

Oyy Neclacım, Hülyacım keşke herkes sizin gibi olsa... Ben en iyisi bir internet sitesi kurayım, danışma hattı gibi birşey, ''doktorunuz online sorularınızı yanıtlıyor'' :))

Hülyam biz hem zengin züppelerin hem cahil kendinibilmezlerin şamaroğlanı olduk, gerçekten öyle, işin içinde olmayanlar bilmez, çoğu kimse bu doktorlar da şöyle böyle herşeyden yakınıyor vs. derler eminim ama işin aslı öyle değil, yemin ederim bizi yargılayanlardan biri sadece bir saat yerimize geçsin koşa koşa kaçar, o kadar diyeyim ben...
Ben yine doldum şu son günlerde, neyse... :))

09/26/2012 17:59:00

Tabi eskiler kendini kurtarmış, ceplerini doldurup oturmuşlar, belki de o yüzden şimdi içten içe düşman olmuş millet doktora, halbuki sor 10 tanesine 9'u çocuğunun doktor olmasını ister yinede, madem öyle kimse doktor olmasın, ne oluyor sanki ömrünü harcıyorsun da madalyamı takıyorlar, en ufak açığını yakalamak için herkes baykuş kesilmiş memlekette, offf... tabi tek zorluk yaşayan bizler değiliz, bu ülkede birşey olmak biryerler gelmek gerçekten zor, insanlar çok acımasız, çıkarcı... Allah hepimizin sonunu hayretsin

09/26/2012 18:01:00

Eşimde öyle diyor özlem hep.geçen bebeğine süt verdiğim hanım çınarı kontrole götürdüğümde odasına götürdü bir kahve içelim diye.yeminle yedim kafayı bağıran çağıran sürekli bir uğultu birde allah vermesin normal insanlarda değiller:((

09/26/2012 18:05:00

Necla mesleğin süper seninde

09/26/2012 18:11:00

işte dışardan süper gibi görünen meslekler hep böyle, dışı seni içi beni yakar misali ;)

09/26/2012 18:28:00

Bu ülkede her meslek zor be kızlar .. Özel sekrornbir dert, devlet ayrı bir dert :( çalışmasan yasam koşulları, çalışsan cocuk ev zor :)

Mesleğe saygı, insana saygı, cevreye saygı ve elbette gereken deger gösterilmiş olsa hiç bir sorun kalmaz..

09/26/2012 21:23:00

Kızlar Merhaba ne zamandır yazamadım... Ne güzel sohbetler olmuş... Gündüz hiç vaktim olmuyor. 3-4 gün Masalla yalnız kaldım. Tuvalete zor gittim, perişanlıktı. :)) Birkaç gündür eşim evde, çok yardımcı sağolsun, evde bi derlendi toplandı azıcık... kahvaltıdan sonra baba kız karşılıklı agulaşıyorlar bende bu arada azıcık iş- güç yapıyorum. İki gündürde hava çok güzel kahvaltıya dışarı çıkıyoruz. Kahvaltı sohbet arkadan çay kahve akşamüsttü eve dönüyoruz, akşam yemeği, banyo derken gece moduna geçiyoruz, Masal rutin olarak 3 saatte bir uyanıyor, o saatlerde bana iyi geliyor. Ahh keşke her gün böyle kafelerde laylay lom geçse... Çocuğada iyi geliyor açık hava, mıızlanmıyor, uykusu güzel oluyor...

İşler güçler konuşulmuş bu arada.... Ayşegülcüm hayırlı olsun... Bence de izinden sonra kesin kararını ver. Aslında bu alanları bırakmamak lazım... Yoksa bize yaşayacak yer kalmayacak yakında... Ama hayatı gerçekten hayli zorlaştırdılar artık. Bilemiyorum... Nasıl mutlu olacaksın ona bak bence...

Özlemcim seninde daha iyi olmana sevindim. Buluştunuz mu Neşeyle? Bence sohbet etmek birarada olmak çok iyi gelecek ikinizede... buluşmadıysanız buluşun bir an önce... Bende gelicemmm Ankaraya... Vallahi deliyim, yaparım, bi sabah bi bakmışsınız kahvaltıdayım, şaşırırsınız:))

Ben annelere zorla lohusalık diye bir etiket yapıştırdıklarını düşünüyorum. Vallahi benim dışımda herkes lohusaydı benim loğusalığımda... Gerçekten herkes çıldırmış gibiydi, o kadar anormaldilerki benim normalliğim onlara anormal geliyordu bence. Kitap yazarım bu konuda!!! :))

Ben sizi özlüyorum yahu, şimdi farkettim yazarken:)) Banucum bana da yakın  arkadaşlarım Yoncişş derler, yonciş demişsin bana pek hoşuma gitti:)) Havalar kötüleşmeden bi daha buluşsak ya bir ara? Güzel olmaz mı? Kızlar adına bişiyler yazamadıklarım affetsin, yazzıcaktımda daha allahım bir uyku bastı anlatamam hemen yatıcam gece uzunnnn... Öpüyorum çok...

09/27/2012 05:01:00

GÜNAYDIIIIIINNNNNN :)

Sabah sabah kendine gelemeyenler için şu linki tavsiye ediyorum, hadi beraber dans edelim ;)))
Yine çok işim var bugün, günlerdir iznimi uzatmaya çalışıyorum, güya evrakları elden imzalatıp hızlandıralım dedik, sağlık müdürünün valinin peşinde koşup duruyoruz, ama bugün bitecek bu iş artık. Kızımın aşılarını bile yaptıramadım daha, 1 hafta geçti nerdedeyse :/
Güzel bir gün diliyorum herkese...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...