MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

09/27/2012 05:44:00

Günaydın, günaydın, günaydın canım.. Kolay gelsin sana :) insallah kolayca halledebilirsin islerini. Ozdenin ası konusuda terzi kendi söküğünü dikemez gibi olmuş :) ihmal etme kizce ni.. Yaptır aşılarını prensesin :) linke bakamadım daha bakınca yorum eklerim :)

Ve hepinizi tekrar günaydın ;)) kahvaltımı yaptım becerebilirsem uyutucam Doruğu :) opuldunuz

09/27/2012 05:50:00

herkese günaydın
özlem cidden senin iş terzi sökük meselesine dönmüş:))

benim büyük yavruda burun su gibi.kreşe gitti bakalım sabah.çınara geçecek diye aklım çıkıyor ama kaçış yok sanırım çünkü benimde burun tıkalı
oğlana elma rendesiyle lor verdim biraz önce.deli sıpa kafayı yedi resmen:)) çırpınıyor kendinden geçiyor kaşık gecikince.allahım defne yemek yemezdi o yüzden acıdı bana bence:))

09/27/2012 06:09:00

Aynen öyle kızlar, hergün öğleden sonra gidelim diyoruz ama işler uzuyor da uzuyor, kısmete bugün artık :)

Hülyacım geçmiş olsun, karantinaya alın Defneyi bence bari Çınağ tıkanmasın ;) çabuk geçer inş... Canım Defne gazsız sakin ama iştahsız bir bebekden Çınağ gazlı huzursuz ama iştahlı bir bebek, gaz kolik meselesi de kapandı artık çok şükür, çok dengeli sizin bebeler maşallah ;)) Bu durumda benim ikincinin melek gibi olması lazım, zira Özde hem gazlı sıkıntılıydı hem de iştahsız şimdilerde, biz çok ara vermeden ikinci için çalışmalara başlayalım bari :D

Bu arada yoldayız ailecek sabah sabah düştük yine yollara...

09/27/2012 06:17:00

durmak yok yola devam:)) yap özlemcim ikinciyi.
valla defneyi karantina altına almak imkansız.tabi bunlar kreşin cilveleri:)) tüm sınıf hastaydı epeydir

siz nereye canım hayrola?

09/27/2012 06:18:00

Hülya maşallah paşama :) nazarlardan korusun Allah. İştahı bol olsun, sağlıklı olsun kuzular :) Bir yandan da gecmis olsun. Senin yazdığını okurken su Profilo nun yeni reklamı vardı aynı anda tv de :/ nasıl duygulu güzel bir reklam.. Sende dikkat et kendine. Defne den korumasına korursun ama kendinden nasıl korursun sonra pasani.. Bir an önce iyileşin insallah.. Yaa bu arada havalar iyice soğumadan birgun görüşelim disarda Ozlem sen ben varsa baskaları falan olmazsa. Bı kahve icelim sohbet edelim falan iste :)

Dr cum başla madem çalısmalara sen fazla bekleme ;)) dinlenirsin melek gibi olunca hem fazla yormaz seni ;)

Bu arada başardım uyutmayı ;)) bakalım ne kadar sürecek.

09/27/2012 06:26:00

neşecim amin sağolasın
yaa evet görüşelim.bir tarih yer belirleyelim bencede yoksa gün güne atıyor.birde soğuklar geldi mi iyice zor olur işimiz

09/27/2012 06:31:00

İzin işlerini halletmek için yollardayız, sonra da aşı :))

09/27/2012 06:34:00

geçmiş olsun canım şimdiden ağlamadan bitsin:))

09/27/2012 06:50:00

Günaydın kızlar:) Pek rahat bir gece geçirmedik. Masalın burnu tıkalı; tuhaf sesler çıkartıyor, nefes alamıyor rahatça çocuk:( O uyurken bile ben uyuyamadım sesleri nefesini dinlemekten. Serum fizyolojik yapayım diyorum. Ne dersiniz kızlar? Dr a mı götürsem? Drcuğum ne dersin? Ben bı bilemedim.

09/27/2012 06:55:00

Bendede :) havalar musade ederken daha rahat olur.. Bunu konuşalım Özlemle de görüşelim. Varsa sizin daha evvelden görüştüğünüz hanımlarda katılır. Yer konusunda size bırakırım malum ben henüz yabanciyim bu sehre :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...