MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

09/27/2012 06:58:00

Doktor burun tıkanıklığı olursa kullanırsın diye birsey vermedimi yoncam. Bana bı sprey vermişti tonimer baby diye..

09/27/2012 07:05:00

Hastanede serum fizyolojik vermişlerdi amahiç gerekmemişti Neşecim. Uyuyor şimdi bende dinlemedeyim... Hep bi mızıldama halı var yazık ya. Hasta etmedik inşaahyavruyu...

09/27/2012 07:10:00

yoncacım özlem daha iyi bilir ama o gelene fikrimi yazayım dedim
serm fizyolojik damlatıp ama bolca sonrada otribebeyle çekersen sümüğü rahatlar masalcık.hatta şırıngayı serum fizyolojiği çekip sonra iğnesini çıkartıp burnuna fışkırtıyorum
ama sen yinede özlemi istersen canım

09/27/2012 07:10:00

neşecim önümüzdeki hafta içi buluşalım bence.özleme de diyelim

09/27/2012 07:17:00

Yoncacım kullanabilirsin tabi hiçbir zararı olmaz, günde 3-4 defa yapabilirsin. Tonimer de serum fizyolojik zaten, çok geçmiş olsun, huzursuzluğu artarsa doktora bir göster, hele ateşi olursa mutlaka göster canım, ama SF burnunu rahatlatır açar, açmazsa başka şeyler de var kullanılabilecek, dikkat et Masalıma...

09/27/2012 07:21:00

Yoncam bana da vermislerdi goz ve burun temizligi icin ama ben pek kullanamadim onu. Sonradan doktor tonimer baby yi yazdi bize tikaniyor burnu diyince. Sanmam hasta oldugjnu bebeklerde klasik bir durum. Gogsunden hirilti gelmiyorsa sorun yoktur merak etme. Bizimki de bi sumuklu ki sorma :) sprey siktirmiyor, temizletmiyor. Anca banyosunda yuzunu yikarken cikarsa rahat temizliyorum. Yoksa kafa bi saga bi sola durmak bilmiyor. Ama sprey rahatlatmisti 2 ayında bizimkini... İnsallah çabucak gecer kuzunun sıkıntısı..

Olabiler valla Hülya.. Ne güzel olur :) ben kocisi ikna eder bıraktırırım kendimi :))) insallaaaahhhhh..

09/27/2012 07:23:00

Amaniiinnn baya Doktor gibi konusmusum :D ... Bak Özis te gelmiş yazmış zaten :))

09/27/2012 07:45:00

Neşe aynen öyle Dr gibisin valla ;) çok yazamıyorum işlevler dairelerinde gezmekteyim...

09/27/2012 07:50:00

Haddimi asmak istemezdim ama kaptırmışim kendimi :))))

Ben bu refluyu çözemedim arkadass. Antalya'da 4-5 gun boyunca adam akıllı 1 defa bile çıkarmayan cocuk yine çıkarmaya başladı.. Sehir mı seciyorsun beni mı siniyorsun anlamadım. Ben kilo alsın kusmasın diye dua ediyorum oglus her emme sonrası çıkarıyor yine :(((

09/27/2012 08:38:00

Sağolun cnm arkadaşlarım benim:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...