MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

09/27/2012 07:57:00

İşlevler ne yaa, devlet dairelerinde gezmekteydim sonunda bitti galiba, şimdi sıra aşıda :)

Neşelim olurmu hiç öyle, rahat olun siz ;)

09/27/2012 07:58:00

NEŞELİM :D :D

09/27/2012 08:03:00

haydi gözünüz aydın özlemcim

09/27/2012 09:48:00

Hahahaah güzelmiş Neşelim :)) sevdim :))

Hadi gözün aydin bakalım işlemler bitti demek.. Sen ne diyosun bizim bu kusmalara :( resmen siniyor beni :( başladı yine ne güzel kesilmişti :( bide ben gaviscon U bayadir kullanmıyorum.. Başlasammi ki tekrar??

09/27/2012 10:03:00

Selam kızlarr nasılsınızz 

Özlemcim çok mutlu olurum valla şaşırmakla birlikte :)) akrabalar falan mı var burada ?
Dr.cum aşıyı da atlatsın Özde kzımız ağrısız ateşsiz şekilde inşallah. 
Yoncam o burun tıkanıklığı bizde hiç bitmiyor Duru'nun da sürekli tıkanıyor. Serum fizyolojik kullanıyoruz bizde. 
Neşecim bizim kusmalar bitti valla motillium dan sonra çok şükür. İlacı kullandığımızdan beri hiç kusmadı Duru. Gaviscon u kullanmıyorum artık. Ondan olur mu bilmem ama çok fazla gaz oluyordu. Belki ondandır diye bıraktım. Ayy bizim Duru da amma nane molla çıktı yaa :)) 

09/27/2012 10:38:00

Selam kızlar.. Necla pazar gunünden beri orda ne yedim burda ne yiyorum diye düşünüyorum ama normal seyler yedim. Sabah klasik kahvaltı, öğlen ve aksam makarna et tavuk .. Bunların dısında inan farklı bisey yemedim :/ çözemedim ben bu isi.. Sadece bugün nette emzirme sıklığından bahsediyorlardı. Acaba tatilde havuz deniz derken daha uzun aralar mı verdim onu düşündüm... Zeynepcim darısı basıma insallah :) bende bu ay başka doktora gidicem ve su ilaç meselesini sorucam. Zaten ilacı vermeye fırsat kalmıyor ki. Gavisconu emzirdikten sonra vermem lazım ama daha kucağımdan indirmeye fırsat kalmadan kusuyor bazen. 10 dk tekrar falan. Sizin su ilacı not edicem bir kenara. Gidince doktora sorucam bakalım.

09/27/2012 11:12:00

Necla ben bulamadım emziren annelerin diyetini.. Bulursan sen mı link atarmisin?

09/27/2012 16:01:00

İyi akşamlar herkeslere :)) 

Neşecim inşallah biran önce iyileşsin paşamm :) Doktoruna sor ilacı. faydası olur belki. Bize şimdiye kadar 3 dr verdi aynı ilacı. Ama ben düzenli kullanmamıştım. Bırakmıştım hemen. Şimdi düzenli kullanıyorum epey iyi geldi.

09/27/2012 18:00:00

Selam, iyi akşamlar :)

O kadar yorulmuşuz ki bugün eve 4 gibi girdik, Özdenin ihtiyaçlarını hallettikten sonra ailecek bir uyumuşuz pir uyumuşuz, canım kızım o kadar yorulmuş ki 2 saatten uzun uyudu, tarihe geçti bugün, bakalım akşam uykusunu nasıl geçirecek :)
Neclacım yok canım yaa, 2 yıl çok uzun bir süre, 3 ay daha uzattım bakalım, hayırlısı olsun...
Neşecim valla Necla da dr gibi yazmış sana zaten ;) sende de vardı bu reflü, hamilelikte de artmıştı baya, bilirsin nelerin tetiklediğini, onlara dikkat. Ayrıca motilium da iyidir reflü için, bana kalırsa kullanılabilir, çünkü anlattığına göre çok kusuyor Doruk paşa, ama 6 aydan sonra büyük oranda düzelir merak etme, fizyolojik bir durum bu. Sen kontrolde doktorunla etraflıca bir konuş, o zamana kadar da gaviscona tekrar başla derim ben.
Görüşmek üzere, ben kaçar :)

09/28/2012 05:09:00

günaydın herkese
sağlıktasınız afiyettesiniz inşallah
çınar oğlanla kaldık başbaşa:))
yav gelin arada iki lafın belini kırıyoruz pek güzel oluyor:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...