MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

09/28/2012 06:14:00

Günaydın Hülyam ve Çınarım :)

Siz nasılsınız efenim, Defne kızımız nasıl oldu, kurudumu musluklar inşallah ?

09/28/2012 06:17:00

özdemle tatlı annesi sizede günaydın:))
musluklar biraz kurudu gibi sanki ama malum kreşe gidiyor sınıfı komple hasta ee bizimkide tez tez nasipleniyor o hastalıklardan

09/28/2012 06:19:00

çınara tuzu alınmış keçi peyniri vereyim mi doktorum?bir yardım et şu ekgıdazede anaya:))

09/28/2012 06:21:00

Aman kurumaya başlasın da toparlar artık, kreşlerin en kötü yanı bu herhalde :/

Özdecik yine erkenden kalktı tabi, şimdilik oynuyor ama fazla sürmez sıkılmak üzere :) Yaa Hülya benim ders çalışmam lazım artık, iki lafın belini kırmayı çok istiyorum sizinle ama kendimi frenlemem de lazım, Özdişden artan zamanda eğer kendisini babaya satabilirsem en azından 1-2 saat çalışmalıyım, ne olur dua edin bana...

09/28/2012 06:23:00

ona ekgıdazede denilmez canım Çınarzede denilir, maşallah kuzuya :)) ver hadi ver bişeycik olmaz ;)

09/28/2012 06:24:00

çalış çalış canım sen.sınava az kaldı diyordun.babasıda ilgilenir özdecikle sınavıda kazandı mı her başarılı kadının arkasında bir erkek vardır diye övünür çevrede:))

09/28/2012 06:28:00

tamam veriyorum.eşimi aradım seni buralarda görmeden önce.keçi peyniri vereyim mi  birşey olur mu diye?keçi peyniri kesmez onu sen öğlen direk pilav üstü kuru fasülye yap ver diyor:))

cidden yer versem çocuk resmen hayatın anlamını keşfetti yemekle birlikte:)) defnede kuş kadar yediğinden yeme çınağğ patlayacaksın diyor:)) ey yarabbim bir yer biri yemez sınanıyorum galiba:))

09/28/2012 06:35:00

yeme patlayacaksın çınağğ :))) çok tatlılar, ama fotosunu göstermeyecekmisin bize bu şekerlerin

09/28/2012 07:06:00

Ooo gunaydinlar efendim.. Kimler kimler varmış... Bol istahli yemekten zevk alan Aslan delikanlının biricik anası Hülya ve annesini arada üzen ama bir o kadar da mutlu eden, mavis mı mavis seker mı seker Ozdenin annesi Özis :)))

Geç kalmışım bu sabah.. Kalk Dorukla uğraş kusup üstünü batirdigi icin kıyafet değiştir uyutmaya çalış ( başarılı bir calışma oldu ) kahvaltıyı hallet ve nurtile :)) anca oldu :))

09/28/2012 07:08:00

Özis ben kaçırmışım Yada hatırlamıyorum ne sinavi bu ??

Hulyacim ayrıca defne ye hasta oldum ;))) kuzum benim demekki cocuk patlamaktan korktuğu icin yemiyor :)))

Eşinin verdigi cevaba da cok güldüm :)) darısı benim basıma.. İnsallah bizimki de ugrastirmaz ek gıdaya geçince :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...