MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

09/28/2012 11:48:00

Aaa neden kimsecikler yok, Neşem bir uğramış cevap alamayınca o da kaçmış doğal olarak :)
BANUŞ, AYÇİİ, DUYGU, ZEYNEP nerelerdesiniz? ve tabi ki yeni arkadaşlarımız ;))
Neşecim yandal sınavı, birnevi üst uzmanlık diyebiliriz, daha başlamadım ama birkaç gün içinde kendimi kitaplarıma vermeyi planlıyorum, boncuğum izin verirse tabi :) siz de sık sık hatırlatın bana tamammı :/

09/28/2012 11:49:00

Bu arada Öziş'i beğendim Neşelim ;))

09/28/2012 12:11:00

Merhabalar nurtinin güzel anneleri ve de bebişleri :) nasılsınız bakalım herkesler iyidir inşallah.

Hülyacım maşallah çınarıma afiyet şeker olsun. Pilav üstü kuru da süpermiş. Yanına da soğan kırayım mı deseydin :)) Defnecik de iyileşmeye başlamış çok sevindim. Daha da iyi olsun inş. en kısa zamanda.

Özlemcimmm inşallah sınavın dilediğin gibi çok çokkk iyi geçer. Özde kızıma da babacığı bakıversin artık sen çalışırken :)

Neşecim sen hiç merak etme Doruk paşam seni üzmeyecek inşallah ek gıdaya geçince :)

Handecim ben yaptırmadım rota aşısını. Dr yönlendirir sanırım. Ben doğduklarında 1-2 ay kendi odamda park yatağında yatırdım. Daha sonra ayırdım odayı. 2 tane park yatak  var onda yatırıyorum. Bence de ayır odasını yoksa daha sonra ayırmakta zorlanırsın. Benim yeğenim var 3,5 yaşında hala odasında yatmıyor.  Sana da çok geçmiş olsun dikkat et kendine tam hastalık havası.

09/28/2012 15:38:00

Yine gitmiş herkesler.. Yakalayamadim bir türlü sizi bugün ben :(

Özis im insallah en kısa zamanda çalısmaya başlar ve başarılı olursun canım benim..

Hande odasını ayırma konusunda benimde düşüncem en geç 6 aylık olunca ayırmak. Konu hakkında henüz hic araştırma yapmadım. Kimseden fikir yada bilgi de almadım ama suan ki düşüncem bu. Dogrumudur ?! Araştırmak lazım :) aslında Ankara'ya evime yerleşince odasına yatırırım birde telsizlerden alırım diyordum ama oglusun odası hala hazır degil.. Gerçi oda da yapmiycam ama bı park yatak bı tek kişilik koltuk falan alicam odaya. Eksikler tamamlanmadigi icin oglus hala beşiğinde bizim oda da yatıyor. Su kusmalari biraz azalsın Yada tamamen bitsin o zaman geciricem odasina. Simdi oksurse duyuyorum ama odasına aldığım da duymazsam diye tedirgin olurum ve uyku da uyuyamam :)) o yüzden bir sure daha bizim odada misafir kuzum.. Yatağıma almıyorum o yüzden insallah ayırdığım zaman sorun yasamam :/

09/28/2012 16:19:00

Hanımlar bizim oglus kucağımda oynarken falan ayaklarını bastırıyor dizlerime. Daha erken mı bilemedim. Pek icime sinmiyor ama benimkilerde kol yani :)) tasiyamiyorum öyle havada oynarken.. Sizce basmasında sakınca varmi??

09/28/2012 19:09:00

:)))) benim kociste pek farklı sayılmaz :)) sesini duymazsak bide falan der tedirgin olur hemen :))

09/28/2012 19:29:00

Merhabalar

Usaktan adapazarina evinize donduk. Cok yorgunum. Ama sevgili kocama tesekkur ederim ev hic daginik degildi sadece 1 aydir supurulmemis toz vardi. Onub disinde ne bulasik be camasir nede ortalikta daginiklik vardi:)

Doruk oyuncaklarini ve siteyi ozlemis. Yarin geliyor esimde. Cok ozledik babamizi.

Zeynep rota icin gec kalmissiniz sanki. İlk doz 3, 2. Foz 5. Ayda oluyor genelde.

Nese idilde neredeyse 3. Aydan buyana basiyor ayagina.biz bastirmadikca kendi talep etti resmen. Simdi ise isi iyice gelistirdi yatirmaya calisiyorum dizlerini bukmuyor yatmamak icin. Uyanir uyanmaz da hemen oturmaya calisiyor yastiktan basini ve omzunu kaldiriyor. Bu kizdan cekecegimiz var:)

Ben dorugu 2.aydan idili ise 3.aydan sonra kendi odalarinda yAtirdim. Dunya varmis cok rahat ettik. Gem cocuklar hem de bizim uykumuz daha iyi oldu.idilin her dindugunde uyanirken su anda en azindan aglayinca uyaniyorum.boylece en azindan 2 saat deliksiz uyudugum oluyor.annemdeyken ayni odada uyuduk mesela. İdil uykusunda dondukce ben 'acaba gazi varda mi rahatsiz diye ' 1 saat icinde 3 defa kalkip gaz cikarmaya calistim:) isin bilimsel ve ruhsal yonunu bilmiyorum ama bize iyi geldi ayri yatmak.doruk 2 yasinda ve 1-2 gece hastayken birlikte yatmisizdir.

Yine cok konustum. Ben yatayim artik. Tum ev uyudu. İyi geceler

09/28/2012 21:42:00

hanımlar sizin bebişlerden çok siz ayrılmakta zorlanacaksınız sanki .:)
Duygucum ben zaten yaptırmayı düşünmüyordum. hande sormuştu ne zaman yapılıyor diye karışıklık oldu galiba :) iyi geceler hepinize bol uykulusundan :)

09/29/2012 02:28:00

İyi sabahlar hanımlar.. gun agarip herkesler uyanınca okur yazdıklarımı... Oğlusu emziriyordum.. Pirt etti sonra bı daha pirt sonra bı daha bı daha bı daha piiiiirrrrtttttt :(( tabi ustbas da battı. Temizle, kıyafet değiştir derken onunda benimde uykum açıldı. Gerçi o uyusa ben hemen dalarım

Ama nerdeeeeee :((

Ne yaranilmaz anmeyin ben :) cocuk ne güzel emıyor ve kakasini yapıyor :) karnı doyuyor diye şükretmem lazım ama iste saat de biraz uygun olsaydı iyiydi ;)) neyse ben oglusu uyutma çalısmasına devam edeyim bari :)

09/29/2012 03:25:00

Gunaydin. Nese ayni olay bende oldu.

Saat basi uyandi. Acmi gazimi var derken saat 6 da emerken once gaz cikardi bir sure sonrasinda beklenen son. Ama tasma olmadi. Bakiciyi uyandirip ona verdim. Deliksiz 2 saat uyumayi dusunuyorum:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...