MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

09/29/2012 05:22:00

Günaydın erkenci anneler :)

Biz babaannede kaldık bu gece, babamız nöbette :/ biraz fazla uyandı benimki ama şimdi babaanne ve dedeyle cilveleşiyor :)

Ben de ayırıcam odayı en kısa zamanda inşallah, ama bir yandan da tedirginim. Çoğu zaman ağlamadan hareket ederek uyandırıyor beni, uyanmaya meylerde duymazsam iyice ayılıyor, sonra 1 saat tekrar uyutmak için çabalıyorum ya da pes edip gecenin köründe oyun oynuyoruz karanlıkta :) deneyip göreceğiz bakalım...

09/29/2012 05:29:00

Sabahın 5 inden beri yarım saat belki uyudum belki uyumadım.. Çünkü sagolsun Doruk ta fazla uyumadı. Simdi simdi gözler hafif kayar gibi oldu belki uyur. Bende 1 saat uyusam yeter şimdilik. Öğlen gezmeye gidicem biraz dinç olmak lazım :))) babamiz paşanın agularina uyanıp geldi ama biz belki uyuruz diyince oda yattı :) duygu ne sanslisin ;) bakıcıyı uyandirip ona verdim ne mükemmel bir cümle :) bende annemde kaldığım zaman emzirirdim annem alırdı sen yat uyu karnı yok nasıl olda derdi :)) Necla maşallah senin kız öğleni yapıyor desene :)) o saate kadar uyuyunca gece geç uyuması normaldir ama yani.. Bizimki aksam erken yatıyor ama tabi kimbilir kac kere kalkıyor :)) kimbilir diyorum çünkü artık saymıyorum.. Hatta bazen saate bile bakmak istemiyorum aradan sadece 1-2 saat geçtiğini görmemek icin :)) neyse sanırım uyuyacak :) bende kaykilayim biraz belki uyurum :)

Herkese günaydın :)

09/29/2012 05:33:00

Aa ben yazarken Özis gelmiş :)) günaydın canım.. Bak dediğinde dogru. Bende cogu zaman mikirdanmasina uyaniyoum. Ağlamaya başlamadan oluyor geneldE. Ya dediğin gibi ayilir da uyumazsa sonra :/ neyse suan uyudu önemli olan o :)) digerini zamanı gelince deneyip gorucez :)

09/29/2012 07:44:00

Hande hic moralini bozma. Banada oyle diyorlardi ama dogru degil.

Birkere paylasiminiz artiyor,ne dediginizi anliyor. Mesela ayak islerinitaptirabiliyirsun. Kumanda getir,bezi banyoya at, kirliyi sepete at gibi. Onlarinda cok hosuna gidiyor.carsida pazarda beraber geziyorsun. Yemekte sirun cikarmiyorlar. Kardes olmasaydi biz dorukla hic sorun yasamazsik sanirim. Belkide benim ogluma has birseydir ama ben idilin de buyumesini 4 gozle bekliyorum:))

09/29/2012 08:30:00

Biz sabah 5 te açılışı yaptık. Sonrasında saat 8 den 9 a bir saat uyudu bu kadar. Rüzgarda üşürmüş sanırım gece 3 te de öksürük nöbetimiz vardi abi için. Esım hiç uyumadan gitti uçuşa.

Duygu sana tamamen katılıyorum. Ben buyudukce daha keyifli zaman geçiriyorum. Ben de Adelin bir an evvel büyümesini bekliyorum. Hiç büyümesin veya tuh ya ne çabuk büyüyorlar diye üzülenlere de hayret ediyorum :)))

09/29/2012 15:22:00

herkese merhaba
geçmişi okuyamadım herkes iyidir umarım
bizde biraz önce geldik eve
mutfağa girip yemek yapacağım
tekrar gelirim hoşçakalın:))

09/29/2012 19:05:00

miraba kizlaaaaar,

masal hanim kucagimda uyuyakaldi.cok mizirdadi,ne guzelce bisi yedi nede emdi..simdi uyuyor.

soyle bi goz.gezdirdm oda ayirma mevzusu benide cok tedirgn ediyor.ya duyamazsam.diye..uyaninca da.uyutmak ayri dert..hele oyuna da dalarsa tamam... zaten sirt agrisndan fenayim.. simdi yanimda emip totosunu donup uyuyor :) uykuyuda guzel alinca huzursz olmuyor.. annem yanimdaykn deneseudm bari :(

bu arada arkadasm super bi diyet yapmis,eski fit haline donmus..sizlede paylasaym bi ara ;) ben uapamadm yaaaa... 2-3 gun anca...cok istahli bir kocam var yoldan cikartiuor beni :))

09/29/2012 20:54:00

Merhaba Kızlar  ve nasıl kıskandım sizi anlatamam:(( Giremiyorum Nurtiye ne güzel sohbet ediyorsunuz. Telefondan yazmayı sevmiyorum notbook umu açmaya vaktim olmuyor... telefondan arada okuyorum filan ama hakikaten kıskandım... Özlüyorum sohbetleri ama daha rahat edeceğim günler gelecek diye umuyorum. Şimdilik kucak ve meme manyağı olduğu için kızım kımıldayamıyorum:)) ah çocuğu birine teslim edip uyumak ne büyük lüks, ben lohusalığımda bile bilmemki biri çocuğa baksında ben uyuyim. sadece eşim sabahları 8 den 9 dan sonra 1-2 saat alır  Masalı o da durursa.... Hertürlü yardımın kıymetini bilin derim ben...

hepinizi öpüyorum, beni unutmayın olur mu?

09/29/2012 21:19:00

Merhabalarrr :))

Ayşegül benim de sıkı bir diyete ihtiyacım var ama kendimi hazır hissetmiyorum henüz, bir başlayabilsem devam ederim ama başlayamıyorum bir türlü :/

Ya şu büyüdükçe daha zor olacak türünden olumsuz laflar beni de çok irrite ediyor, yani her çocuğun huyu suyu farklı, belki benimki daha iyi olacak, hepimiz yaşayıp göreceğiz nasılsa, böyle negatif enerji yaymanın ne alemi var değilmi... Ayrıca ben de büyüdükçe daha çok keyif alanlardanım ;)

Bugün Antepte yaşayan nurti anneleriyle buluştuk, ve aralarında kim vardı biliyormusunuz, hani eddo nickli bir arkadaşımız vardı hamileler grubundan Eda, daha önce Kıbrısta yaşıyorlardı yeni Antepe taşındılar ve ben ayağının tozuyla Eda'yı da kıpraşmaya götürdüm, sonunda bu ekipten biriyle de tanışmış oldum yüz yüze. Çok keyifliydi, Eda ve Çınar'la da çok iyi vakit geçirdik :))

09/29/2012 21:22:00

Yoncam seni unutmak mümkün mü, ayıp ediyosun ;)) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...