MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

09/19/2012 10:07:00

Yazıyı okudum Banu, çok güzel olmuş gerçekten... Bir zamanlar hepimiz çocuktuk, büyüdük anne olduk, bizim çocuklarımız da büyüyüp anne baba oldukları zaman biz yeniden çocuklaşacağız ve bayrağı onlara devredeceğiz... 

Bu yazı kızım 23 günlükken kaybettiğim anneannemi hatırlattı bana, bir can geldi bir can gitti bu dünyadan, devir teslim gibi :(( hakkaten çocuk olmuştu artık, alıngan kırılgan inatçı... ve bu dünyayı 92 yaşında bir çocuk olarak terketti torununun çocuğunu gözleriyle göremeden ve ben hala mezarına bile gidemedim :((( Kızım planlı sezeryanla dünyaya gelseydi düşündüğümüz doğum tarihi 12 Nisan'dı ve anneannem bunca yıl bekledikten sonra 12 Nisanda gözlerini kapadı dünyaya! Kurulmuş öyle bir düzen var ki her işte her olayda öyle hikmetler var ki bilemediğimiz, ya Özde acele etmeseydi ve iki olay aynı gün olsaydı, nasıl buruk ve üzgün olacaktık, nasıl bir karmaşa olacaktı ikiye bölünecektik... Hala hatırladıkça hayret eder, Allah'a tekrar tekrar şükretme ihtiyacı duyarım, tabi anneannem için de dua...

09/19/2012 10:49:00

merhaba arkadaşlar
bizi hiç merak eden olmamış sanırım:((
eşim rahatsızlandı.cumadan beri hastanedeyiz.daha dün taburcu oldu.çok ama çok yoruldum ev hastane arasında mekik dokudum resmen.neyse buna da şükür diyelim:((

yeni sayfamızda hayırlı olsun bu arada

09/19/2012 11:10:00

Aaa Hülyacım ben birkaç gündür girmiyordum kaçırmışım, çok geçmiş olsun canım, düzeldimi şimdi eşin, iyimisiniz ailecek?

09/19/2012 11:16:00

sağol özlemcim.daha tam iyileşemedi.annemlerden getirdim çocukları sabah.kv de geldi yardımcımla ikisi evle ilgileniyor.bende ortada koşturup duruyorum:((

09/19/2012 11:18:00

Banuşum yazıyı birazdan okucam ama anladığım kadarıyla çok güzel bir noktaya değinmiş yazan..

hülya' cım büyük geçmiş olsun, umarım daha iyidir ve ciddi birşey değildir :( 

09/19/2012 11:20:00

cok gecmiş olsun Hülya.Umarım ciddi bir rahatsızlık degildir

09/19/2012 11:23:00

Umarım en kısa zamanda tam olarak iyileşir, salmonella mı?

09/19/2012 11:24:00

ayşegülcüm duygucum teşekkürler
evet özlemcim salmonella.ama çok ağır geçirdi.niye böyle oldu bizde anlamadık.ateşini çok zor kontrol altına aldılar.adam resmen zayıfladı 5 günde

09/19/2012 11:37:00

Merhaba yeni uye oldum kizim 28 subat dogumlu mart basi iste sayilir dimi...:)herkese selamlar diyorum

09/19/2012 11:40:00

Salmonella nedir :/ Aaa... hiç duymadım hemen bi araştırayımm.. 

Bu arada benimki de hasta. Mideyi üşütmüş, yatıyor evde. Noluyor yahu kocişlere :(( 

Hoşgeldin aliceinayris :) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...