MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

09/30/2012 07:11:00

günaydın güzel anneler:))
yoncacım yazmasan da unutmayız biz seni:))
özlemcim eda antepte demek ne güzel sık sık görüşürsünüz artık.ama arada buraya da yazsın merak ediyoruz:))
ya arkadaşlar fatma ne yapıyorki acaba hiç gelmiyor artık

09/30/2012 10:20:00

iletişim arttıkça bende daha güzel oluyor diyenlerdenim.ama defne gibi bir cır cır böceğinede laf yetiştirmek kolay değil.eşim diyorki defne gevezelikte seni geçti:))

bu arada misafir gelecek birkaç saate birşeyler hazırlıyorum çayın yanına ama sizden de alıkoyamıyorum kendimi:))

09/30/2012 13:40:00

yani dedikodu yapmayım diyorum ama cidden sinir oldum
sabah akrabalardan biri aradı çınarı görmeye geleceğiz diye.bu arada ilk defa görecekler.2 gibi sizde oluruz dedi bayan.saat tam 2 de telefon açıyor hülyacım başka zaman gelelim.başka açıklamada yok.
ya ben iki çocuğu babasının üstüne atıp mutfakta çabalıyorum hazırlık yapayım diye şunların yaptığına bak.çok sinirlendim.bir daha gelelim diye ararlarsa müsait değilim diyeceğim.
ha tabi birde az mı olur şöyle mi böyle mi derken bir sürü şey yaptım.sinirden girip çıkıp yiyorum

09/30/2012 18:11:00

Hülyacım, Özlemcim teşekkür ederim demekki unutulmayacağım:)) Yaşasın ama ben yine de yazayım...:)) Benim kuzu bu gün epey gezdi tozdu arabada dönerken uyudu ve hala uyuyoor... Banyo yaptııımmm, hipp çayımı içiyorummm, benden güzeli yok şu anda:))

Hülyacım sonderece haklısın sinir bozucu bir durummuş, ben ağır küfür ederek bir ileri bir geri yürüyor olurdum evin içinde senin yerinde olsam. Handecim sen nasılsın? Kağıthanede mi oturuyordunuz siz yanlış mı hatırlıyorum...?

09/30/2012 18:13:00

ya handecim sorma başka plan yapardık tabi eve tıkılıp kaldık

yoncacım bende epey küfrettim defne duymayacak şekilde:))

09/30/2012 18:17:00

Ayyy naber kızlar ? Cok yorgunum nerdeyse bütün gun disardaydik.. Allahtan Doruk cok huysuzluk yapmadı da bide o yormadı bizi... Hülya bı dahaki sefere alırsın hıncını :)) ne salakca bir davranış.. Ben bursadayken bizede oldu aynı şey ama bizimkiler gelemiycez diye aramadılar bile :)) sabahın 8 inde bugün evdemisiniz dediler sonrada bir daha haber alınamadı kendilerinden :)) var böyle insanlar iste napican!!

Yoncam sende bizim gibi disarilardamiydin kuzuyla :)) uyumuş seninki ne güzel :)) bizimki adam akilli uyumadı sipa ama pek yaramazlık ta yapmadı yavrum.

Oglus simdi uyuyor mutfakta islerim var birde utu lazım ki yarın koca ise giderken gömlek giymek ister :))) takım elbise giyinen işlerden nefret ediyorum böyle zamanlarda.. Evir çevir gömlek utule pazar pazar olacak seymi :)))

09/30/2012 18:22:00

neşecim bir daha ararlarsa müsait değilim diyeceğim direk haklarını kaybettiler.halbuki ne nimetler hazırlamıştım kaçırdılar:))

09/30/2012 19:59:00

Selam kızlaaaaaaar,

Özlemcim valla ne güzel olmuş buluşmanız, herkesler buluşuyor ne mutlu yaa. kıskanıyorum ama haa :))

Bu arada Hülya' cım, bende senin yerinde olsam bir daha arayacak olsalar müsait deilim derim. Benim de en sinir olduğum şey, başkasına yapmayı sevmediğim şeyler bana yapılınca acaip gıcık oluyorum... 

Neşemm bugün bi kahvaltıya gittik arkadaşlarla, orda bi velet vardı Doruğa benzettim, kulaklarınızı çınlattım :) Ayy ne şekerdi yaa :))

09/30/2012 20:08:00

Arkadaşlar bu ' vicdan' meselesini tartışmaya açmak isterim. Akşamları bu saatlerde birkaç saatlik bir vaktimiz oluyor. Masal uyuyor yemeğimizi yemiş oluyoruz... Kızımız bize bir kaç saatlik bir zaman bahşediyor. Biz salonda oturuyoruz, telsizimizi açıyoruz fekat gelin görünki kuzucuk kapısı kapalı odada (Bizim yatak odamızda park yatağında)  fosur fosur uyurken ( aman maşallah da diyeyim) ben bi fena oluyorum. Yalnız ,o kocaman yatağın içinde,, küçücük dudaklarını sarkıtmış... Böğğğğğ diye ağlayasım geliyor. Kanguru değilim ki cebimde taşıyayım ama düşündükçe fena oluyorum. Aklım gayet makul gerekçelerle beni terbiye etmeye çalışıyor ama duygularım perişan... Geçen oda meselesini konuşmuşsunuz, bende hep 6. ayda ayırırım odasını diyordum. Şimdi kendime diyorum ki nah ayırırsın:(( Beraber de uyuyacağım biraz daha büyüse şimdi korkuyorum ama aramıza alsak öpe koklaya uyusak ahhh ne şahane bir hayal...:)) Hani Ayşegül anlatmışya emiyor emiyor dönüp uyuyor diye ahhh allahım ne müthişmiş. Neyse işte böyle bir vicdan durumum var, hem nefes almaya ihtiyacım vat, hemde iki iş yapmaya bile bıraksam yalnız sanki ihmal ediyormuşum duygusuna kapılıyorum. İmkanım olsa evde 7-24 kadınım olsa kanguru modunda yaşayabilirim sanki... Ne dersiniz kızlar bu ne haldir?

09/30/2012 20:12:00

Yoncammmmmmmmmmmmm :) aynı şeyleri düşünüyoruz işte :( Bende çok atıp tutuyordum, 6. ayında ayırırım, yanımda asla alıştırmam bilmem ne... Şimdi o yanımdayken öyle huzurluyum ki.. 

Sanki ayrı odada yatırsam ona birşey olacak ve ben yetişemeyecekmişim gibi gliyor :( 
o zaman ben naparım diye diye düşünüp kendime sinir oluyorum.. 

ah o emip totosunu dönüp uyuması yok mu :) hakikaten çoooooooook sevimli oluyor :) yarın sevgili bakıcımız geliyor, bakalım nasıl geçecek ilk günümüz. 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...