MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

09/30/2012 20:54:00

dişiniz hayırlı olsun zeynepcim:))

09/30/2012 20:55:00

Ayy benim kizada ayni pozisyonda varta emiri hic sallamadim ayakda kimseyede musade etmedimm o zaman ne o annemler gibi diyip duruyordum ama bak simdi galiba bende annemler gibi oldum:))

09/30/2012 21:04:00

Ayy Zeynep gelmiş:)) Ne vakittir karşılaşamıyorduk. Ben bu gece coştum zati... Bildiğin internetteyim. Ama kotam doluyor, 5 dak. sonra yataktayım. Hayırlı olsun ilk dişiniz Zeynepcim... Sen acaip dirayetli makul bi kızsın zeynepcim, ÇOK İYİ YAPIYORSUN, HİÇ DUYMA GEÇ, BENCE  HER DÖNEMLERİNİ ÇOK GÜZEL YAŞAYACAKSIN KIZLARININ... öYLE olumlusun ki başka türlüsünü düşünemiyorum bile... Öp kızları benim için...

Neşeeee ütüyü boşver, e herhalde vardır 1 tane ütülü gömlek...Iyyy en sevmediğim şey şu ütü... Doruğu o sallanan bacaklarından filan yerim. Sıpaki ne sıpa tamda anlattığın gibi gözümün önünde canlanıyor....  Hülyacım kolay gele sanada, koyun fikrini aldım cebime koydum, belki bir gün işe yarar... :))  Ve saat 00:01 işte kotam doldu, kendime söz verdim dinleneceğim bu gece... Öperim herkesi

10/01/2012 06:30:00

grubunuzun paranoyak annesinden günaydın
ya ben doğumdan beri bir kere adet oldum.o da yaklaşık 2,5 ay önce
dün gece aklıma düştü pimpiriklendim
sabah geldim hastaneye kan verdim şimdide doktoru bekliyorum
hamile falan değilimdir inşallah ya kafayı yedim
kocada sabah sabah sinir oldu zaten bana.tüplerin bağlı delirdin mi diye:((

10/01/2012 06:35:00

Hamilelik sonrası duzensizlik olabimekte ama haklısın insanın içine kuşku düştü mü bir kere nafile..bazen benimde ruyalarıma giriyor hamile olduğum 3.bir çocuk fikri bile kabus olabilmekte.

10/01/2012 06:57:00

Günaydınnnnn canlarımmmm, 

Malum Cuma günleri izinliyim ve Duru ile her anın tadını çıkarıyorum. O uyurken ev temizliği, ütü derken günler nasıl geçiyor anlamıyorum ve akşam Duru ile birlikte sızıyorum...

Hiç giremedim Nurti'ye ve inanın hepinizi merak ettim :) ne yapıyorlar iyiler mi? Ayçicim, Özöz :) Neşecik, Yonciş :) Handecim, Zeyno :) , Özlemcim ve diğerlerinizi. Bugün çok yoğun birgün olacak benim için. Yöneticimin programı çok dolu. O yüzden şimdilik benden bu kadar.

Bu arada bende sinir oluyorum bunlar iyi günlerin diyenlere, ve diyorum ki ben asla yeni annelere ve anne adaylarına bu sözleri sarfetmeyeceğim.

Hepinizi çok ama çok öpüyorum. İlk fırsatta tekrar uğrayacağım.

Aaaaa bu arada size söylediğim mama sandalyesi geldi ve şaka gibiiiii :(( Duru'nın poposu bile sığmaz ona :) Hemen geri gönderdim. Almak isteyenler için yazayım dedim. Seçeneklerinizden derhal çıkarın :))

10/01/2012 07:01:00

Aaaaaa Hülyacımmm :) Bizi haberdar et mutlaka :)) Hayırlısı....

10/01/2012 07:04:00

şimdi çıktım dr dan hamile falan değilmişim
herşey yolunda dedi dr adet görmezsin kısa zamanda öyle bir belirti yok dedi
böyle işte kuş gibi hafifledim
eve gideceğim şimdi
tekrar gelirim:))

10/01/2012 07:07:00

Günaydınlar,

yaw sabah sabah 7de kalktık Masal hanımla, kahvaltısını yaptırdım uyuttum, bende kahvaltı hazırladım hala beklemedeyim gelmedi  yahu bakıcımız :/ 

Aman hülya' cım hemen panikleme yahu dur bakalım.. Benim de 4. ayımda gelmeye başladı ama ilk 3 gün felaketim :( 

Zeynep' cimmm hayırlı olsun dişiniiz :) darısı başımızaaaaa :)

10/01/2012 10:18:00

teşekkür ederim hülyacım, yoncam, ayçicim, handecim darısı sizin başınıza. Az sıkıntılı şekilde çıksın minişlerin dişleri :)

hakkımdaki düşüncelerin için teşekkür ederim yoncam güzel ablam :) Öperim tabi senin için kızları :)

Banuşum o minicik poponun sığamayacağı bir sandalye düşünemiyorum :) yerim ben onun poposunu :))

Evet handecim inci daha sakin,daha rahat bir bebek. Duruyla çok zıt karakterler :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...