MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/01/2012 12:28:00

Merhabaaaaaa.. Zeynepcim hadi hayorli ve ugurlu olsun :)) darısı incinin basına :) hepsi ağrısiz sikintisiz geçirsin o günleri :)

Bugün saat nasıl 4,5 oldu anlamadım. Doruk gece sık sık uyandı yine :( zirt pirt kalkmaktan sersem oluyorum.. Bugün huysuz bizim oğlan biraz.. Ana kucağında durmaz kucağıma alırım durmaz yatırırım durmaz falan :) neyseki biraz biraz uyudu da bende yemek isimi hallettim aksama ac kalmayacağız cok sukur :)) eğer bur daha uyursa bende uyumayı planlıyorum :) belki biraz kafam yerine gelir..

Bir kac gündür kusmalarimiz daha az gibi.. Hemen hergun yediğim bazı seyleri kestim teker teker deniyorum.. Bakalım etkileri varmi yok mü anlamaya çalışıyorum.. Bildigim bu halde bide buna kafa patlatıyorum :)) annelik ahh ahhh :))

Dünkü yorgunluğu atamadım henüz galiba ben

Kızlar bizimki durmuyor yine.. Uğrarım

Aysegul bakıcı olayı noldu

10/01/2012 12:39:00

Geldim iki dk lığına ;)) regl mii 1 seneden fazla oldu yasamayali.. Başlasa bir an önce belki vücut biraz daha toparlanır o zaman... Hülya alem kadinsin :)) sen tüplerini baglatmadin mı yahuu :) tüplerin bağlanmasıda mı %99 yoksa ?! Neyse hadi gözün aydin..

Ay napicam ben bugün bu oglanla bilemedim :( ayakta gezersek susuyor anca oda 5 dk :(( başladı yine :(

10/01/2012 12:49:00

Merhaba Zeynepcim ve Neşecim. Bende Yonciş'e katılıyorum Zeynepcim :)) Maşallah sana ve kızlarına. Poposu tam yemelik zaten kızımın :) Bende yiyorum, çok hoşuna gidiyor. Kıkır kıkır gülüyor.

Neşecim allah kolaylık versin canım :( 

Bugün kötü birgün geçiriyorum iş açısından. Yöneticim sinirlendi bana :( Aklımı tam anlamı ile hala işime veremiyorum. Yakında işimden olursam şaşırmam :(

10/01/2012 14:15:00

Amin Zeynepcim aminnn :) sıkıntılı günler oluyor mızmızız bu dişler yüzünden :')

Neşecim valla zor bu gezmek yaa.. Masalda hep kucak hep kucak. yere bırakıyorum, yanıma gelip ayağıma tırmanıp kucak istiyor yine :)) 

Banu' cummm :( hiç sinirlenmesin o yönetici, annelerin aklı zaten bebişlerinde alla allaaaaa... anlayışlı olmaları lazım :( Neyse sen bari bozma moralini ;) 

Neşem bakıcı olayı da işte, bekledim bekledim gelmedi, e aradım "bugünmü başlıcaktım, oğlum askere gitmedi bugün uğurlucaz" falan dedi, bende sesimi çıkartmadım haberleşmiş olsak sorun olmucaktı :) Neyse sevdiğim bi abla ondan kıyamam aklı da oğlunda belli :) Bir anne olaraaaak anlayış gösterdim :)) ('bir anne olarak' hmm sevdüm yaw anayım ben anaa ) :)))

10/01/2012 14:40:00

defne öğlen çok feci yere düştü çok şükür birşey olmadı ama aklım çıktı.kaç saattir gözünün içine bakıyorum çocuğun.çınarla ilgilenmekten çocuğu ihmal etti salak annesi:((

10/01/2012 15:19:00

Teşekkür ederim Neşecimm. İnşallah hepsi rahat geçirsin bu dönemleri.

Banummm buradaki herkes aslında o kadar benziyor ki birbirine. Hepimiz aynı sayılırız :)) Yerim ben kuzumu maşallah ona :) Sıkma canını Banucum. Yanlış hatırlamıyorsam erkekti yöneticin. Ne anlar ki o annelerin neler düşündüğünden...

Ayşegülcüm inşallah bu sıkıntılı günlerde geçecek.

Hülyacım çok geçmiş olsun umarım iyidir Defne :(

10/01/2012 22:04:00

Ahhh kızlarrr ben DÜŞTÜM! Arkadaşımıza gitmek için evden çıktık Gökhanın elinde puset pusette Masal, benim elimde de çöp torbası, konteynıra atacağım... ayağım takıldı, sabahtan beride sersem gibiyim bu gün, çok yorgundum ondanmıdır nedir, neyse işte ayağım takıl toparlayama uç havada sonra pis bi düşüş...:(( Sol dizim şiş şu an, yara bere, ön dişim kırık, çenem şiş yara bere, sol avcum şiş yara bere... Allahım şükür korudu benide kızımıda, Masal bende de olabilirdi. yada benim bi yerlerim kırılabilirdi... Nasıl bakardım o zaman Masala? Düşerdüşmez ilk o geldi aklıma, ben Masal a nasıl bakıcam, ilaç vs gerekirse hastane rontgen filan nasıl emziricem? Neyseki kırık çıkık bişy yok ama çok korktum... Şimdi dişçiye gitmem lazım dişimin yarısı yok. Gerisi geçer...

Hülyacım sana da geçmiş olsun bir düşme vukuatıda sizde yaşanmış. Biraz kafam dağılsın diye girdim, pylaşmadan edemedim... Korkmayın ama iyiyim, iyi olacağım, biraz ağrım sızım var o kadar... aman uykusuz anneler kendinize dikkat edin, birazda sersemlikten yorgunluktan oldu bence... Herkes kendine çok iyi baksın lütfen, anladım ki kendimize karşı sorumluluğumuzda artmış, çünkü biz iyiysek onlarda iyi, biz sağlıklıysak onlara iyi bakabiliriz, melekler korusun bizi......................

10/02/2012 05:28:00

Hiyyyyy Yoncacım benim çok geçmiş olsun. Çok üzüldüm. Dediğin gibi iyi ki Masal sende değildi. Bu kadarla atlattığına sevindim diyeceğim ama yine de canın çok yanmıştır :((( Aklımız yerinde değil ki :( Dalgınız tabiki....  Çok çok geçmiş olsun canım Yoncacım benim. Biran önce tüm yaraların iyileşsin. Çok öpüyorum seni....

10/02/2012 05:29:00

günaydın herkeslere...
 yonca çok geçmiş olsun, umarım tez elden iyileşirsin. defneye geçmiş olsun aynı zaman da :(

10/02/2012 05:32:00

Bu arada günaydın kızlar, Yonca'yı okuyunca aklım gitti başından :) Ay Hülyacım yaa size de çok geçmiş olsun. En korktuğum şey şu düşme olayı ve boğazına birşey kaçması. Allah hepsini korusun meleklerimizin....

Çok sağolun Ayçicim, Zeynepcim. Evet yöneticim erkek :( Dün o halde eve gittim sinirlerim bozuktu sanırım Duru hemen çekiyor negatif enerjiyi :( hiç bana bakmadı, babasına babanesine güldü durdu. Onu uyuturken de bende uyumuşum kalktığımda iyi ve dinlemiş hissediyordum kendimi. Bugün daha iyi olacak inşallah.

Hepinize güzel birgün diliyorum.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...