MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/02/2012 07:18:00

günaydın kızlar
çok geçmiş olsun yoncacım allah beterinden esirgesin.çok şükür ucuz atlatmışsın
kızlar sağolun defne iyi şükür ama ben iyi değilim kendime kızıp duruyorum.çınarla ilgilenirken çocuğu ihmal ettim:((

10/02/2012 07:21:00

Hülyam gecmis olsun canım. Uzme kendini, Ruzgsr 2 yaşındayken benim ofiste gözümün önünde masamdan düştü kolu kırıldı. Allah beterinden saklasın

Yoncam gecmis olsun sana da. Yorgunluktan, uykusuzluktan hepsi. Öptüm seni de.

10/02/2012 07:24:00

sağol özlemcim insan korkuyor işte.birşey olsaydı ne yapardım diye
sen nasılsın?adel nasıl?

10/02/2012 07:25:00

Bu arada herkese günaydın. Banucum dogum iznindeyim diye benim odamı baskasına vermiş beni de hiç sevmediğim tiplerin yanına vermişler. Kafamdan kovuyorum şimdilik bir de bunlara dertlenmemek için.

10/02/2012 07:26:00

Napalim hulyacim?2 çocukluğun halinden anlarsın iste :)

10/02/2012 07:27:00

Pazartesi psikiyatristte randevumuz var. İnşallah ise yarar.

10/02/2012 07:35:00

anlamaz mıyım deliliğin sınırlarında geziyorum bazen:((
psikiyatrist işe yarar kesinlikle özlemcim.ben 6 seans gittim.bayağı faydası oldu.yoksa tırlatıyordum bir ara cidden:((

10/02/2012 08:03:00

Özlemciiiimmmm hoşgeldin canım benim. Allah kolaylık versin canım. Hadi bakalım git güzel güzel dök içini bırak sıkıntıları orada gel :)

Hülyacım Defneciğin iyi olmasına sevindim. Allah bir daha yaşatmasın inşallah.

Benim de sütüm azaldı gibi. Şu malt içeceğinden aldım. Şimdi içiyorum ama feciiiii bir tadı var :((( Midem bulandı. Ama ne yapalım içicez başka yolu yok.

10/02/2012 08:21:00

Zeynep yavrunun disi hayırlı olsun. İnci gibi dizilsinler ağzında inşallah. Zar zor çıkıyor sonra da düşüyorlar. Rüzgarın on taraf dissiz, cok komik gözüküyor kuzum :)

10/02/2012 08:42:00

Günaydın kızlarrr

Yoncacımmm çok çok geçmiş olsun. Çok üzüldüm yaa :(( İnşallah çabucak iyileşirsin. Ama dediğin giib allahtan masal sende değilmiş. Çok iyi bak kendine...

Banucum inş. günün güzel geçiyordur bugün.

Hülyacım kendini suçlama olacağın önüne geçilmiyor bazen.

Özlemcim teşekkür ederim. Umarım faydasını görürsün psikiyatristin. Banunda dediği gibi dök içini bol boll :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...