MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/02/2012 08:51:00

Günaydın kızlar..

Yoncam gecmis olsun bitanem. Kiyamam sana yaa.. Ama dediğin gibi masalın iyiki babasindaymis. Bende cok korkuyorum doruk kucagimdayken takilip düşmekten ki biz tehlike atlattık bizde. İki kez ayağım burkuldu Doruk kucagimdayken. Neyseki düşmeden toparladım cok sukur. Guzelce dinlen fıstığım tez zamanda geçsin ağrın sizin. Allah korusun bir daha yasama insallah..

Hulyaa cok gecmis olsun. Okudum ama yazamadim bir türlü. Birsey olmamasına sevindim. Ama uzme kendini cocuklar böyle böyle büyüyecek. Bakalım bizler neler göreceğiz. Allah beterinden korusun hepimizi.

Ozlem hicte komik görünmüyor Rüzgar in dişleri bı kere :) ufakliklar tek disle daha komik olurlar çıkardıkları zaman ama o kesin :))

ben cok yoruluyorum :( sırtım ağrıyor bugün yine tabi kollarımda.. Keyifsiz bizimki biraz bu ara nedense.. Simdi uyusun da biraz dinleneyim diye gözünün icine bakıyorum..

10/02/2012 09:03:00

özlemcim dr cum ders mi çalışyor acaba?gözükmüyor kaç gündür

bende birazdan çıkacağım defneyi kreşten almaya gideceğim

10/02/2012 09:13:00

Valla benimde aklıma geldi.. Merak ettim.. Belki ders calisiyordur gercekten :) insallah bı selam der bugün..

10/02/2012 10:29:00

SELAMMM, kulaklarım çınladı bir bakayım dedim ;))

Bu sabah 1 saatçik çalıştım evet, umarım devamı gelir :) son birkaç gündür temizlikti, misafirdi, pasta börekti falan koşturmacayla geçti biraz, yani girip rahat rahat okuyamadım bile, gündüz yorulup gece devrilme modundaydım :/ şöyle atlaya atlaya hızlıca okumaya çalıştım, ok şeyi kaçırmış olabilirim ama...
Öncelikle Yoncam çok geçmiş olsun, çok tehlikeli bir durum atlatmışsın, tabiki iyiki Masal sende değilmiş ama ayrıca iyiki sana da kötü birşey olmamış! Düşme deyip geçmeyeceksin, benim kv Özde 3 günlükken merdivenlerden düştü hem kolunu kırdı hem ön dişleri yerinden oynadı, hala sağ elini eskisi gibi kullanamıyor, dişlerine bir sürü dikiş atıldı, ön tarafla ısıramıyor vs., Kadıncağız Özdeyi kucağına alamadığı için ne kadar üzülmüştü, ancak 2 aylıkken kucaklayabildi torununu, demem o ki Allah beterinden saklasın, bazen trafikkazasını aratmıyor düşmeler :(
Defne kızıma da geçmiş olsun annesi, seninle hiç alakası yok, olacağı varsa olur yani, sen sıkma canını, güzel güzel terapine git, kuşlar böcekler falan, anladın sen ;) Haa şu gebelik meselesine de çok güldüm, Allah hayrını versin emi, tüpleri neyle bağladılar kuzum, pamuklamı, seviyom seni bee ;))
Zeyno hayırlı olsun dişiniz, grubumuzun ilk dişi herhalde, aynı yerde olsak biraraya gelir kutlardık ilk dişimizi :)
Aklımda kalanlar bunlar

10/02/2012 10:36:00

hehee bende seni seviyom ulennn:)) ya terapi artık 1 ay sonra.muhabbet iyiydi aslında dr la.ama adam 1 ay sonra gel dedi yoksa her gün gidebilirim ben:))
bu arada tüpü nasıl bağlıyorlar diye merak edip geçen bir video buldum internetten ama yeminle hiçbir halt anlamadım:)) cidden bildiğin düğüm mü yapılıyor?:))

10/02/2012 11:05:00

Devamı gelir Özlemcim o azmi görüyorum sende :) Evet grubumuzun ilk dişi bizden  geldi. Darısı herkesin başına :) Keşke biraraya gelip kutlama şansımız olsaydı siüper ıolurdu :))

10/02/2012 11:28:00

Hoşgeldim Özlemcim :) Size de hayırlı olsun :) Özde'cik emeklemeye ve hecelemeye başlamış :) 

Zeynepcim benim çok sağol. Bugün biraz daha iyi geçiyor günüm :)

10/02/2012 13:36:00

10/02/2012 13:50:00

Öncelikle Hülya' cımm ve Yoncamm büyük geçmiş olsuuun :( Verilmiş sadakanız mı varmış diyim ne diyim allah daha beterlerinden korusun inşallah :( 

Bende normalde takılan, düşen sağa sola çarpan(dükkanlara bakarken) bir tipim :)) MAsal olduktan sonra azaldı bunlar :) nitekim düşünce de her ne hikmetse kolum bacağımda kırılsa ağlarken bi yandan da gülerim :D :D :D Vakti zamannda alçılık işim olduğunda doktora çok çektirmişimdir :))

Defnecikte Yoncammda bir an önce iyi olun inşallah. 

Bugün bakıcımız geldi, ama Masal malesef uyku düzeni şaştı. Kucağında pek durmadı, bişi yemek istemedi. 2dk göz önünden ayrılayım mızır mızır beni aradı. Masalla güzel ilgileniyor allah' tan o içime sindi. Ama uyuturken fazla sarstı, hemen bende alıp dizime yatırdım kızımı. Ha birde altını alırken ben 3-4 belki fazla mendil harcarım gerekirse yıkarım. O tek havluyla sildi, bu konuda yarın tekrar uyarıcam. Bu ilk gündü böle geçti umarım devamı da güzel olur :)

Özlem' cimmm yirim ben bu cimcimeyi  yaa :D Maşallah maşallah Allah sakların nazarlardan boncuğum :)

10/02/2012 14:12:00

Ayşegülcüm ilk günler olur böyle şeyler. Söylersin olmaması gereken şeyleri. Ya da nasıl yapması gerektiğini. O da daha dikkatli davranır.  En azından senin evde olman iyi olmuş. Görüyorsun eksiklerini. 

Özlemcim yerim ben o kikirik Özde'ciğimi. Elime bi geçse onu mıncık mıncık mıncıklamak isterim ama hiç kıyamam ben bebelere :) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...