MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/02/2012 14:41:00

Evet Zeynepcim evde olmam iyi şu sıralar :) 

Ay Duyguuuu, ne bu şirinlik böyleeeee :) o saçlara o dile o göbişe kurban olim :) şirin şeyyy... tüüüüüüüüüüüü maşallah :)

10/02/2012 14:49:00

duygu bin maşallah çok tatlı kızın:))
özlemcim özdenin kıkırdamasını yerim maşallah kocaman

10/02/2012 14:49:00

handecim sorma aklımı ala ala büyüyor kuzular:))

10/02/2012 15:20:00

Ozlem ne guzel kimirdamis oyle. Tesekkurler bayanlar hepimizin bebisleri ayri guzel:)

10/02/2012 15:28:00

sağolun kızlar, hep kıkırdasınlar, hep mutlu olsunlar, hayata hep gülerek baksınlar inşallah :)
duygu İdil de acaip tatlı bir kız, maşallahhh :)

10/02/2012 15:31:00

Neclayı merak ettim ben de, ses ver Neclaaa, Süeda nasıl iyimi?

10/02/2012 16:23:00

Oyyşş duygu bu nasıl bişey yaa maşallahhh

Bizim grubun bebişlerinin hepsi çoook tatlı hepsine  MAŞŞALLAHHHHHH :))

evet ya necla da yok epeydir

10/02/2012 20:13:00

Çok geçmiş olsun neclacım tahmin ediyorum zor bu işler allah yardımcın olsun

10/02/2012 20:56:00

İyi geceler hanımlar.. Cok yoruldum coookkk :)) Doruğu yıka uyut sonra kendini yıka pakla. Dustan çıkınca bağıra bağıra ağlayan yavruyu sakinlestir, emzir ve yine uyut.. Ardından utu ve sonra bulaşık makinasını bosaltip yenilerini yerlestir... Saat 7 den bu yana yeni oturdum :( sırtım ağrıyor şimdiden. Doruğun huysuzlugu, ağlamaları devam.. Gazi da yok neden böyle anlamadim gitti. Düzelir insallah en kısa zamanda.. Bütün gun mizik miziktik zaten.. Dunden kalan yemekler olmasaydi ac kalabilirdik kocayla :)) Gece nasıl geçecek cok merak ediyorum...

Yarın Ust komşuma oturmaya gidiyorum. Bina ici ilk gezmemizi yapıcaz bakalım. Başka komşularda gelecekmiş. Onlarla da tanışmış olursun dedi sagolsun. İnsan icine çıkıyoruz yani yarın :) insallah doruk bugün ki gibi keyifsiz olmazda bende anlarım oturduğumdan.

Necla gecmis olsun. İyileşsin kuzu en kısa zamanda insallah. Sende sıkma canını. Bunaldikca ac yaz bol bol..

Bende kocisin isten geç gelmelerinden dertliyim biraz. İmkanı olsa erken gelir biliyorum ama Ankara'ya geldik geleli daha yogun isleri. Eve gelmesi 8i buluyor. Doruk uyumayinca bende bisey yapamıyorum. İstiyorum ki biraz erken gelsin. O Dorukla ilgilenirken bende yemek vs islerimi halledeyim. Vakitlice yemek yensin bitsin. Bu aksam yemek ye dua yap saat 10 oldu zaten. Geceler yetmiyor. Bu saatten sonrada koltukta sızarım zaten. Başka is yapmaya halim kalmadı. Aslında yapacak insan olsa dünya kadar utu var. Onlar bitmeden yeni çamaşır yıkamamaya karar verdim ama :))

Bizim evde de kocis hasta oluyor galiba. Burnunu çekip çekip duruyor. Bakalım insallah fazla siddetlenmez. Bu havalar tam hastalık havası. Banada bulaşmasın tabi :)) neyse ben sızayım artık. Öptüm hepinizi

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...