MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/02/2012 21:08:00

Ozzde cok tatlı olmuş Özis im yaaa. Maşallah ona :)

Ya kızlar cok feci saclarım dökülüyor :( kesim boya belki toparlar dedim ama yok olmadı. Bunu azaltmanın bir yolu varmi?? Dogum sonrası normal ama kel kalicam yakında :p

10/03/2012 01:56:00

slm kizlar!

nasilsiniz? gecmisi okuyamadim... soru sorum kacarim ben.. ev copluk gibi bi sürü iş beni bekler!

Buşra bu ay boyu 0.5sm artmiş... cok az yaaa... napsamda boyu çıksa acaba???? onerisi olan varmi???

ne yerse kiloya gidiyo yaaa... kv`de oyle!!! onamı benziyo ne.... ay eşimin ailesinde boy sorunu var.... offf bu da bana bi dert olduuuuuu.....

10/03/2012 01:57:00

ay duygucum evet ya kizini gordum maşaAllah kuzuya ALlah nazardan korusun onu ve butun bebişleri!!!

10/03/2012 06:57:00

Günaydın güzel anneler,

Maşallah Özde'cik sana maşallah. Aynı Duru'm gibi,eller ayaklar durmuyor. Özlemcim yaa ne olur bu Banu için de ve koklaya koklaya öp kızını :))

Duygucum İdil'e de maşallah. Çok tatlılar yaa. Zaten Duru2mu çok özlüyorum şimdi bu cimcimeleri gördükçe özlemim daha da arttı.

Neclacım çok geçmiş olsun :( Biz buluşacağımız zaman sende gelebilir misin? Şimdilik zamanı belli değil, Neşeciğin İstanbul'a gelmesini bekliyoruz :):) Sana da iyi gelir dimi?

Ayşegülcüm benim, sende benim gibisin yani. Bir yürür üç düşerim :) O yüzden bende çok korkuyorum Duru'm kucağımdayken. Bakıcını uyarmak anneni kayınvalideni uyarmaktan inanki daha kolay. Hoşuna gitmeyen ne varsa söyle. Umarım o da dikkat eder ve uyar.

Benim bu hafta kayınvalidem bizde. Annemle birlikte kalıyorlar. Duru2nun düzenini görsün sonraki hafta o bakacak :(( Sigara içiyor ve kokuyor.... Orkun uyarıyor ama yine de aynı. Birde eve gittikten sonra ben ilgilenmek istiyorum çocuğum ile. Bırakın bana diyorum zaten 2 saat ancak görüyorum. Yine de ben uyutıyım diyor, ben severken geliyor seviyor :(( Ya bırakın diyorum içimden çocuğumla beni :( Bana Duru2yu anlatıyorlar şöyle yaptı böyle yaptı, bundan hoşlanıyor bunu sevmiyor diye :( Belki bana kızacaksınız ne buhranlısın diye ama ne olursa olsun bunlar gücüme gidiyor. Bebeğimi başkalrından dinliyorum..... Kendime de çok kızıyorum. Çocuğun sağlıklı, yabancının elinde değil daha ne sıkıyorsun kendini diye ama olmuyor işte. Ve biliyor musunuz çocuk kiminle birlikte ise ona bağlanıyor. Annem babanesi alışsın diye bakımı ona bırakmış durumda. Eve gidiyorum ya kucağımdayken bile babaneyi takip ediyor :(((( Başınızı ağrıttım biliyorum ama içim çok kötü. Belki biraz rahatlarım diye yazdım işte. Bakmayın siz bana. Birazdan şükür dualarımla kendime gelirim :((

Neşecik benim de saçlarım feci dökülüyor, banyo yaparken kuvetin gideri tıkanıyor o derece yani. 1-1,5 sene sürermiş diyorlar. Umarım kafamızda saç kalır :)) İşin şakası tabiki, Geçicek merak etme canım.

Hepinizi öpüyorum. Çok güzel bir gününüz olsun inşallah...

10/03/2012 07:23:00

banucum hiç öyle düşünme.daha çok  küçük duru.belli edemiyor ama inan annesinin sen olduğunu biliyor kesinlikle.büyüdükçe daha çok hissedeceksin emin ol.tabi kızından tüm gün ayrı kaldığın için duygusallaşıyorsun ve böyle düşüncelere kapılıyorsun ama zaman geçtikçe duyguların daha dinginleşecek
bak ben çınara hamileliğimin nerdeyse 1 ayını hastanede geçirdim.heleki son yattığımda 15 gün görmedim defneyi ama hiçbirşey değişmedi bana olan sevgisinde.demem o ki sen onun annesisin durunun biriciğisin ve hep öyle kalacaksın:))

handecim tv olayına deli oluyor cidden çocuklar.küçücükler ama ışık ses renkler resmen büyülüyor onları

10/03/2012 07:30:00

Çok teşekürler Hülyacım , dimi ya öyle olacak.Benim bir arkadaşım var çocuğu babaneye anne diyor :(( Ama o eve gittiğinde yorgunum falan diye evdeyken de çocuğun bakımını ona bırakıyordu. Ben asla öyle birşey yapmayacağım. Yanında olduğum sürece deli gibi yrgun olsam da ben ilgileneceğim. Tekrar sağol Hülyacım, deneyimli bir anne olarak bunları yazman ve beni anlaman iyi geldi bana :)

Handecim benimki de televizyona feci düşkün. Anneme söyledim ne olur televizyon açık olmasın diye. Çocuğun gelişimini olumsuz yönde etkiliyormuş.

10/03/2012 08:19:00

ay bana bi sey yazan olmuycak miiiii(((((((((((

10/03/2012 09:05:00

Aaa ben istanbula mı geliyorum :))) ayol beni beklemeyin siz buluşmak icin. Görüşün arada :) icim gider ama olsun :)) banu hülyanın söylediklerini tekrarliyorum ;) duygusal annecik.. Aysel valla yedir icir diyecem ama bende bilmiyorum sorunun cevabını. Bir doktor lazım bunu cevaplamak icin. Büşra nin doktoru öneride bulunmadimi?? Ay bugün komsuma gidicez oglusla ;)) bakalım komşularım nasıllar ?? Simdi doruk uyuyor.. Uyansinn emzireyim, hazirlanip cikicam bakalım..

10/03/2012 09:08:00

canim ya yediriyorum ama hepsi kiloya gidio... boyu uzamiyooo. dert ettim. doktor bi sey yok iloya vermis dedi. amma Buşranın boyu 67... küçük dimi?

həmişə gəzməkdə))) (azeri turkcesi)

10/03/2012 09:13:00

Ablam oğlunu dr.a götürdü dün Meliksah da 1cm bile uzamamis ama 1 kilo almış yaklaşık. Dr normal demiş bazı ay uzamayabilir ama bazı ay atak yapar demiş. Ablam da bu konuda hassas. :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...