MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/03/2012 10:59:00

Aysel sen benim kızın olculerıne gore karsılastırma yapıp moralini bozma.

Senin kızın olculeri gayet normal benimkiler anormal.

Benim kız zaten 54 cm dogdu. Babamız da 1. 98 boyunda.

Birde her ay istikrarlı uzamıyor boyları.son 2 ay aynıydı mesela ama bu ay 2 cm birden uzamıs.

Necle cok gecmiş olsun umarım ciddi birsey cıkmaz.

İdil bugun 6 aylık oldu. Asılarımızı yaptıdrık. Sadece iğne vurulurken agladı. Kucaga alınca sustu hemen:) umarım agrı ates yapmaz. Dorukta sadece 6. Ay asısnda sıkıntı olmustu bundada bekliyorum birseyler. Bu arada idil arabada koltugunda oturmuyor yani yatmıyor hiç :( hemen kafayı kaldırmaya bakıyor. Zaten oldu olası hiç sevmedi yatmayı kucakta bile olsa ayaga kalkacak. Bugun asıya ilk defa ikimiz gittik. Ve arabada abisinin ktuguna oturttum gıkı cıkmadı:) sanırım oturup etrafı izlemek istiyor. Abiye yeni koltuk alınca ve idil desteksız oturmaya baslayınca oto koltuguna gecmeyi dusunuyorum hemen

10/03/2012 12:34:00

Kızlar Merhaba,

Geçmiş olsun dilekleriniz için tsk ederim. Dün epey ağrım vardı, özellikle dizim... Bu gün daha iyiyim, ön dişimin yarısı yok ama çekiciliğime çekicilik kattı doğrusu... Saç baş da dağınık olunca benden güzeli olmuyor...

Bu arada İst da toplantı mı var... Toplanıyor muyuz kızlarrrr... Hadiiii...:)))

Banucuğumm seni o kadar iyi anlıyorum ki. Bi kahve içelim yakınlarda, ya da çalışmadığın bir hafta içi sana geleyim, sen bana gel. Kimse annenin anne kokusunun yerini tutamaz bi defa bu kesin rahat ol. Ama bu insanların annelerin halini anlamaması bu duyarsızlıkları beni çıldırtıyor gerçekten... Azıcık özen azıcık edep yahu... Bende çok inciniyorum anneyi düşünmeden kurulan cümlelere, tavırlara... Hele bir de anne olmuş evlat büyütmüş kadınlardan geldiğinde daha çok... Neyse biz bi kahve içelim tatlım dertler hep aynı... Ama gerçekten senin yerini kimse tutamaz, şöyle düşün senin annenin yerini kimse tutabilir mi senin için... Ne kadar didişsekte, kızsakda zaman zaman kendi annelerimize, her şartta her koşulda aynı ılık ılık sevgi aynı iç titremesi olmuyormu bizde de kendi annelerimize karşı... Benim annneciğimin yerini hiç bişey tutamaz. Hatta doğum yaptıktan sonra daha da kıymetlendi. Annemin gözü beni görmez oldu; Masal da Masal illaki Masal onun için ama, o da güzel... Bende bazen sitem ediyorum... A-aa bende ana kuzusuyum beni de sev diye, gülüşüyoruz:)) Canım Banucuğum kocaman öpüyorum seni, rahat ol sen, senin Duruya duyduğun sevginin başka hiçbir yerde, hiç kimsede, hiç bir şartta karşılığı yok...

Özdeye bayıldım Dr cuğum, İdil güzeller güzelii...:)) Hakikaten hepimiz pek güzel doğurmuşuz ya... 

Benim kız bu gün pek uslu pusetinde uyuyor, babamız evde belki de onu hissediyor, huzurlu, şükür, bende vakit buldum yazıyorum... Buralardayım biraz daha öperim hepinizi...

10/03/2012 12:45:00

selam kızlar..

Bizim bebişin kilo sorunu yok kilo sorunu olan benim iştahta hiçbir azalma yok 7/24 yiyorum...

10/03/2012 13:16:00

Canım Yoncacım benim çookkk sağol. Beni anladığınız için hepinize teşekkür ederim. İyiki varsınız yaa, ne kadar güzel olur gel hadi bana. Ne zaman istersen gel. Ben Cuma günleri evdeyim o kadar mutlu olurum ki....  Sana kısır yaparım seviyorsan :)) Müsait olduğun zamanı bana söyle bende kendimi ayarlarım sana göre.

Biraz daha iyi olduğuna ayrıca sevindim. Daha önceleri Neşe yine geldiğinde toplanırız demiştik ya. Zeynepcik, Handecik, sen, ben, Necla. Ama Neşenin yakınlarda İstanbul'a gelme planı yok sanırım. Necla da sıkıntılı olunca buluşalım isterseniz diye yazdım. Ben sizden gelecek her teklife sonuna kadar açığım. Ne zaman isterseniz plan yaparız. 

Canocano benim de aynı :) hemde deli gibi tatlı krizlerim tutuyor. Geceleri kalkıp tatlı kaığı ile de değil yemek kaşığı ile nutella kaşıklayıp duruyorum :(( O kadar yaniiii :))

10/03/2012 13:20:00

nutella beni kesmiyor artık sabah kahvaltıda baklava yedim yuh dedim kendime..istanbulda toplantı olursa beni unutmayın

10/03/2012 13:23:00

Aaaaa sende mi İstanbul'dasın :) Süperrr. Kızlar büyüyoruz. Hadi bakalım İstanbullular? Havalar güzelken ne dersiniz?

10/03/2012 13:24:00

İstanbul'da neredesin peki ?

10/03/2012 13:25:00

şişlideyim ya sen

10/03/2012 13:28:00

Yaaaa, ben Ataşehir'deyim ama benim annem Nişantaşı'nda :) 

10/03/2012 13:31:00

Banucum kısır a bayılırım:)) Bu hafta Cuma bana çok sevdiğim iki kız arkadaşım gelecek, çok eski dostlar, epey bi kaynatırız diye tahmin ediyorum...:)) Ama haftaya Cuma olabilir bence neden olmasın? Bunu haftaya bi konuşalım:))

Ahhh bana kilo demeyin, hala 6o ı göremedim ve inmem gerken kilo 54 şimdi 62 kiloyum yaniii 8 kilo fazlam var rezalet vee benim favorim fıstıklı tahinnn helvasıııı...:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...