MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

09/19/2012 11:41:00

Hülyacım çok geçmiş olsun :(( Umarım ciddi birşey yoktur ve eşin sağlığına kavuşur biran önce.

Özlemim benim derler ya her şerde bile hayır vardır diye. Ne kadar doğru. Dediğin gibi Özde o tarihte doğsaydı doğum gününü hep buruk kutlayacaktın. Gerçekten hayatımızda olan herşeyin bir nedeni var. Bende buna inanıyorum.  Ananeciğin yattıkça allah size ömür versin, Allah rahmet eğlesin :( Hatırlatmak istemezdim unutmuşum :( Ama yazı o kadar içime işlediki paylaşayım dedim. 

Ayşegülcümmmm gelmişsin sende :) Hoşgeldin :) Bak sen Masal'a :) geç yatıyormuş tatlı Masal :) Olsun bol bol görüyorsun işte kuzunu :)

09/19/2012 11:43:00

hoşgeldin aliceinayris:))

aycicim bu yiyeceklerden geçen bir naneymiş.ateş kusma karın ağrısı ishal kas ağrısı yapıyor çok feci.eşimde 40.4 ateş gördük düşün:((

senin eşine de çok geçmiş olsun

09/19/2012 11:44:00

sağol banucum.annesi etrafında dönüyor iyileşir çabucak:))

09/19/2012 11:49:00

Hadi canım :/

bu belirtiler eşimde de var... bilhassa bacak kaslarının çok ağrıdığını ayağa bile kalkmak istemediğini söylüyor. Ateş şimdilik yok, hay Allah :( 

09/19/2012 12:02:00

herkese merhaba :) Ben Nihal, tanışma fırsatı bulamadıklarımız için tanışma sayfasına da kendimle ilgili birşeyler yazdım.

Eşlerinize geçmiş olsun bu arada 
Özlemcim davet için teşekkürler :))

09/19/2012 12:03:00

aycicim eşinde yoktur bence çünkü afedersin bu kusma durdurulamıyor cidden öyle birşey hani normal bir kusma değil:(( birde ateş hemen fırlıyor belirtiler başlayınca

09/19/2012 12:05:00

Hoşgeldin Nihal :) Kızının adı harika. Bizde Karya koymayı düşündük hatta çok istedik ama aileden bir ufaklığın adı da Kayra old. için karıştırılır diye vazgeçtik :( Geçmiş olsun dileğin içinse ayrıca teşekkürler. 

Hülya' m eşin nerde yaptı uzmanlığı, ünv. hastanesinde mi ? aman neresini sevdin buranın :( 

aman aman inşallah olmazda, atlatır hemencik. Panik oldum bi an :)) 

09/19/2012 12:07:00

hoşgeldin drusella:))
aycicim deli hastanesi yok mu meşhur orda işte:)) eşim duymasın böyle dediğimi:))

09/19/2012 12:09:00

Saol Banum yok öyle düşünme, geçti gitti artık etkilenmiyorum, yazının içeriği ve yaşadıklarımı birbirine bağlayınca garip oldum işte :)

Ayşegül salmonella enfeksiyonu halk arasında tifo olarak bilinir, eşin de çok rahatsızsa salmonella ve bir de brusella tetkiklerini yaptırın bence...

aliceinayris hoşgeldin :)

09/19/2012 12:10:00

Aaaaaaaaaaaa çok yakın bize :))))))) hadi geri gelin :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...