MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/04/2012 12:49:00

hay allah yaw :( inşallah evde bir yerlerdedir de bulunur. 

du şimdi içime kurt düşürdün, eve gelince bi deniyim alyansını, zorla takayım artık :)) hayır şekerim ünv. de bir sürü hatun da var yane aaaaaaaaaaaaa :D genç personel gördüler mi, altın bilezik gibi atlıyolar :D hatırlattığın iyi oldu :)))

doruuuuuuuuuk deyseeeem, kopma be yawrıııımmm :) kopma evladım kopma tosunum :(( 

10/04/2012 12:52:00

ayşegül güldürdün beni:)) sahip çık yüzüğü tak kocana:))

neşem kop gel dorukla yer içeriz:))misafirler de kendi kendine takılır:))

10/04/2012 13:18:00

Aaa bizim oğlan mutemadiyen itinayla kopar :)))) aysegul Alemsin :))))

Hülya bende mı kopayım :)))

10/04/2012 13:28:00

AYsegul bende cok guldum. benim kocamda yuzuyu takmiyo) ama ben pek aldirmiyorum) cunku bende takmiyorum :D

10/04/2012 13:34:00

ayol daha genciz taze evlileriz taktırın kocalarınıza alyanslarını
bende eşimde hep takarız çıkarmayız es kaza biri takmasa karşı taraf bozulur

10/04/2012 13:38:00

Hulyacim guzel bi sey))) ben pek aldırmıyorum ya alyans işine) 

alyans parmakta degil gonulde olması lazım.)))

10/04/2012 13:41:00

temem bende çok güldürdüm parası alayım :))))))) hesap no' m : 0900 900 90 90 90 90 9  :P

hakkaten deniyim bi, bi çatayım neden takmıyon diye. bi bozulayım trip atayım falan bakim napcak, yoksa aldatıyonmu diyim ahahaha  :)) delirteyim eccük :)

Of Masal bişi yemio delircem :( diliyle itiyor kaşığı. o dişler de iyice kabarmış üstten dombiş dombiş :( çıksa da rahatlasak.. 

10/04/2012 13:48:00

Kopuklar siziii :D

Ben de hamileliğin son dönemleri çıkarmıştım yüzüğü de öğlene koca aradı, evde birşey unutmuşsun neden çıktı bu yüzük diye payladı beni ;) sonra durumun vehametini anladı tabi, doğumdan 2 ay sonra taktım yeniden, zira benim kilolar parmaklardan çok döte göbeğe toplandı ( ayıp şey süyledim pardon ;)). Ama koca nişandan beri 1 saat bile çıkarmış değildir, çıkarmam için kesmeliler parmağımı der ama iş lafta değil gönülde olmalı tabi...

10/04/2012 13:49:00

Ayşegülüm yazdım hesap numaranı bir kenara :))

10/04/2012 13:51:00

heyt aslan enişte sen çok yaşa aferin ona.hele hastane ortamında hiç çıkarmasınlar bence özlem.ortalık tehlike dolu:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...