MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/04/2012 14:54:00

Aslan enişteyle biraz atıştık bugün ama çabuk toparladık neyse, şu sınav işi benim zaten bozulan devreleri iyice perişan etti yaa, off ben çalışayım biraz daha...

10/04/2012 14:56:00

özlemcim olur öyle şeyler bizde atışıyoruz hergün yalnız daha çok ben sataşıyorum o da öyle dinliyor tamam sıkma canını hallederiz diyor geçip gidiyor
yok ya ben hep diyorum benim koca anca başkalarının derdine derman oluyor bana hiç ilişmiyor

10/04/2012 17:02:00

afiyet olsun necla bendede misafir var.kaçtım şimdi iki dakika:))

ben dırdır ederken hallederiz der:)) yoksa kavga ediyorsak bağırmaz ama söyleyeceğini de esirgemez:)) bir bir giydirir lafları:))

10/04/2012 17:26:00

neclacım şimdi anladım demek istediğini ama bende pek bağırmam kavga ederken

ama ilk kez bağırış çığırış şeklinde kavgayı 2 ay önce yaptık.karşıklıklı cinnet geçirdik resmen:(( iki çocuklu olmak ağır geliyor bazen insana tahammül edemiyor:(( yay gibi gerilince de karşılıklı saldırıya geçiyor insanlar

10/04/2012 17:39:00

yav bir kopamadım sizden kaçayım artık.misafirler içerde:))

10/04/2012 18:45:00

Aaaaa herkeslerde bir yüzük olayı var galiba :)) ben takarım ama sürekli evdeyim diye takmıyorum. simdi bir sure ayrı alyanslarla gezeriz biz mecburen :)) çünkü benim asıl alyansim olmoorrr parmağıma :) ama ince olanda sorun yok artık rahat takiyorum.. Bu agresiflik herkeste var sanırım dogum sonrasi.. Zaman zaman bizimde oluyor atismalarimiz ama ben genelde cok sinirlendiysem susarım :) kocis hic sevmez bu huyumu. Necla gibi oda karşılık vereyim ister ama ben tamam uzatmayalım. Tartışmak istemiyorum der kapatmaya çalışırım. Gerçi son zamanlarda pek susamıyorum :) sanırım hormonlardan :) söylenip duruyorum tabii koca kisisi bu duruma alışkın olmadıgı icin garip karşılıyor :)) öyle böyle idare ediyoruz ama cok sukur. Bu aksam danyoruldum baya. Daha yeni oturdum 6,30 dan beri. Hülya valla helal olsun. Hem iki cocuk hem aksam yemeğe misafir. Sanırım benim basıma gelse 3 gun kafayı yerim nasıl altından kalkicam diye. Gerçi gelen insanların yakınlığı da önemli. Cok yakinimsa dert olmaz o kadar halden anlarlar diye :)) gündüz bir nebze daha rahat ama aksam büyüyor gözümde su ara misafir falan. Allahtan gelen yok :) akraba falan yok burda tabi ama kocisin is cevresi var.. Gelmek te istiyorlardı bı ara biz sürekli bir yerlere gidip geldik diye olmadı. Bakalım piyango ne zaman vuracak :) ama gelerler de yemeğe degil caya gelirler zatii.. Necla senin menü de güzelmiş :) biber yemem ama icini yerim sarmayı hic affetmem :)) asıl senin ve dr umun elinden Kuru dolma yemek lazım ki bayılırım :)) keske biraz kurutsaydim yazın kendim ama olmadı. Artık hazırlar la idare ederiz bu kıs :)

10/04/2012 19:03:00

Ben de var Neşe kurusu, beklerim :)

10/04/2012 19:08:00

Hahahahah gelirim valla hayır demem :)) 5 dk lik mesafedesin.. :)))

10/04/2012 19:43:00

Birisi kuru dolmamı dediiiiii, ufff bayılırım, anacım da bir güzel yaparki meşhurdur ailede, olsa da hepberaber yesek :) Necla valla biz de hafif acılı bol ekşili yaparız, içi beyaz olmaz böyle nar gibi kırmızı oohhh yeme de yanında yat...

Necla ne diyeyim bilmemki, 1 yaş altı kullanılmaz ama bazı hekimler özellikle eski hekimler verebiliyor ama ben vermem şahsen, yani doğru olanı vermemektir ve ben doğrudan şaşmam arkadaşım. Sen bidahaki gidişinde protifarı da söyle, söyle de doktor amca sinie olsun biraz, ne bilmiş hasta yakını bu diye söylensin içinden :))

10/04/2012 20:10:00

Sanirim hepimiz yorgunlukdan yemek yapamiyoruz iste sonra boyle canimiz cekiyor kizlar birsey sorucam kraftin hem mama sandalyedi hemde kumandali bir bedigi varmis dolly adi sanirim kullanan varmi aranizda

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...