MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/05/2012 12:16:00

hoşgeldin senem çınarlar 2 olmuş grupta:)) sık sık gel sohbete tamam mı?

necla ya sen boşver o tipleri.ben işte sırf o muhabbetten komşulardan uzak duruyorum.bence onlar seni ve mesleğini kıskanmış ondan ileri geri konuşmuşlar

10/05/2012 17:07:00

kimsecikler yok sanırım:))
önce defne peşine çınarı yıkadım yoruldum ama
bir de başağrım var sabatan beri geçmedi.bıktım ya bu migrenimden.ölünce kurtulacağım herhalde bu illetten:((
yarın defnenin ilk veli toplantısı var.duygulandım ya bugün öğretmeni söyleyince kuzum büyüdü mü ne?

10/05/2012 17:20:00

sağol necla.parolle geçirmeye çalışıyorum ama o da bir işe yaramıyor

10/05/2012 17:21:00

Dr.cum Özlemcim G' ler T ler karışmış bende :P Ne günaydını, tünaydın dicektim ki bennnn :)))))

Yahu şu mama sandalyesi de ayrı bir düşünce. Bende ileri dönük kullanabileceği birşey almak istiyorum. Şu büyüdüğünde de çalışma masası olarak kullanılanlardan. Banu' nun geçen gün paylaştığıda güzeldi. İzmirdeymiş hemide, bi gidip bakarım üretim yerine. Çünkü satış noktaları nerelerdir bilmiyorum.

Senemcim hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiiin :) 

Necla' cım boşveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, açıkçası bu komşu muhabbetleri beni de pek sarmadı :( muhabbetlere hep uzak kalıyorum.. Çok geçmiş olsun bu arada :( Melisa çayı iç, rahatlatır ;)

Hülya' cımm, bende o veli toplantılarını hevesle bekliyorumm :) 

Haydin iyi akşamlarrrrrrr , üptüm bi çok :)

10/05/2012 17:24:00

aaa ayşegül iyi dedin melisa içeyim ben üstüne de rezene içeyim.bu gece çınara da babası baksın:))

10/05/2012 20:02:00

Benimde butun gun misafir vardi kizi ne ara emzirdim kimin cayini doldurdum kime hangi kahveyi verdim bilmiyorum ama yaptim saat 20 gibi gittiler migren tum hiziyla geldi minoset fayda etmedi emzirirken niye tutarki bu illet calisma masasi olan mama sandalyedimi cok iyiymis

10/06/2012 05:58:00

günaydın herkese
başım hala ağrıyor.çınar kaç kez kalktı saymadım bile.necla gibi bende kocaya gıcığım şu anda.birazdan yavruların ikisinide üstüne atıp defnenin toplantısına gideceğim
artık geldiğimde ev ve çocuklar ne halde olur bilmem

10/06/2012 12:22:00

bugün herkes için kötü bir gün anlaşılan
handecim babana sinirlenmişsin anlıyorum ama malesef etrafımızı çok da kontrol altına alamıyoruz.ama onlar geçici insanlar hep öyle düşün.mustafa nın herşeyi öğreneceği kişiler sen ve eşin.o yüzden hiç takma derim.ha tabi ben mükemmel yapıyor muyum dediklerimi tabi sinirleniyorum çevreme ama yine de rahat olmak lazım

10/07/2012 04:06:00

Günaydın hanımlar... Sıradan bir cumartesiden sonra geldik pazara.. Malum pazar uykularını unutali coookkk oldu :( gece yine zirt pirt uyandı bizim oğlan. Sanırım artık beşiğinde rahat degil. Bazen oturma odasında cok güzel uyuyor diye kaldırmıyorum yerine gece bende oturma odasında yatiyorum. Sanki orda daha uzun süreli uyuyor gibi. Bu gece duruma göre denemeyi düşünüyorum tekrar.. Eğer uykusu daha iyi olursa bu duruma bor care bulmam lazım sanırım.

İstanbuldan halam kendi torunlarından kalma gayet iyi durumda olan bir park yatak gönderdi. Artık kullanmiyorlarmis al senin isini görsün dedi sagolsun. Biraz tozlu sadece ve iç yatağı yok. Bugün onu temizleyip icini battaniye yorgan gibi biseyle doldurayım ve yatak odama onu alayım. Kuzum beşikte hareket ettikçe her ne kadar sabitlesekte sanırım rahatsız oluyor o sarsintidan. Belki de sık sık uyanmasına o neden oluyor. Zaten artık biraz küçükte geliyor gibi..

Yani isin özü; uykusuz gecelerime bir umut bı yatak :))) belki ise yarar.. Boşuna dememişler umut fakirin ekmegi diye :))

Bugün evde bir sürü isim var. Dün kocis is yerine gittiği icin hic birsey yapamadım :( sadece sabah kahvaltısını disarda yaptık :) iyi geldi. Sonra bizi eve bırakıp ise gitti :) bugün de dışarı çıkalım istiyoruz. Tabi evdeki isler bitince :) cunku yapmadan cikarsam donuste hic yapilmiyo :/ cikarsam Bişeyler bakicam oglusa.. Bütün tulum falan alicam gece yatirirken giydirmeye. Birde üstünü açıp duruyor uyku tulumu gibi bisey alsam diyorum.. Yaa iste böyle..

Yaa bu arada su süt saklama konusunda bir sorum var.. Simdi ben doruğu emzirdikten sonra eğer göğsümün tamamını emmediyse kalanını sagip saklamaya karar verdim. Ama malum o kalan az çıkıcak. Mesela Dün sagdigim ve buzluga kaldırdığım süte bugün sagdigimi eklesem bisey olurmu.. Çünkü ben poşet yerine süt saklama siseleriden almıştım. Her sagdigimi ayrı kaldırsam elimde ki sise yetmez . Bide azar azar olduğu icin içirmeye kalktığımda zaten yetmeyecek. Eğer gun icinde hepsini bir şişeyi doldurursa sorun olmaz zaten. Sabahtan aksama biriktirip aksam

Buzluga atarım. Ama olurda az çıkarsa diyorum iste.. Malum benim süt eskisi kadar bol degil :(( ama bollasacak insallah..

Bu sorumu cevaplarsanız beni cooookkk bahtiyar edersiniz.. Şimdiden herkese iyi pazarlar.. Umarım mikeemmel bir pazar geçirirsiniz... Muuucccxxxxxxx

10/07/2012 05:04:00

günaydın neşecim
ne güzel kahvaltı yapmışsınız dışarda.bizim iki çocukla hazırlanıp kapıya çıkmamız epey sürdüğünden muhtemelen açlıktan ölürüz yollarda:))
soruna gelince buzdolabındakiyle sağdığın sütün ısısı farklı olduğundan o şekilde biriktirmeyi tavsiye etmiyorlar.süt saklama poşetlerinden alırsan eğer az da olsa onlara doldurup atarsın buzluğa.dediğin gibi emzirmenin üstüne bendede çok çıkmıyor ama azar azar o şekilde biriktirip veriyorum süt kızıma:))) birde üstüne tarih yazarsan ona göre sırayla kullanırsın

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...