MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/07/2012 07:01:00

Günaydın Hulyacim.. Haklisin :)) bizimde Dorukla çıkmak baya bı telaseli oluyor ama çıkmayınca da insan sürekli evde olunca cok bunaliyor.. Çıkın sizde ara sıra ac bırakmazlar sizi :)

Süt konusunda haklisin sanirim.. Gun icinde çıkanı buzluga atmadan alt kısımda tutsam da olmaz mı o zaman??? Sonuçta onda da ısı farkı oluşacak. Oda ısısında da cok beklemiyor :(( aman yaa.. Azıcık azıcık nasıl olur bilmem ama bakacaz artık..

10/07/2012 07:06:00

sen benimkileri görsen 40-50 cc ler falan.kadıncağız 3-4 poşet ısıtıp bir biberon yapıp içiriyormuş çocuğa:))

bizde öğleden sonra çıkıcaz bakalım dışarı havada serin ama çınara birşeyler almam lazım.havalar serinledi çocuğa kalın birşeyler bakacağım

10/07/2012 08:13:00

Aynı şeyi bende yapıcam bugün.. Daha önce aldım uzun kollu falan ama gece yatarken giydirmek icin bütün tulumlardan bakicam bende.. Nerden bilmiyorum ama bakicam :)))

10/07/2012 08:18:00

kentpark ta c&a var oradan aldım ben çınara

10/07/2012 12:04:00

Selamlar :)

Bugün biz de arkadaşlarımızla brunch yapalım dedik, evden çıkmamız epeyce sürdü tabi, üstelik açık büfe çeşit çeşit kahvaltıdan aç kalktım diyebilirim yani :) arkadaşın da 15 aylık bir oğlu var, bir o kalkıyor masadan bir ben, bir de babalar kalkıyor sırayla, bir de dışarı çıkınca zırt pırt bezini kirletesi tuttu ikisinin de, ben hiç sevmiyorum dışarda alt değiştirmeyi yaa, rezillik :/ oğlan da çok iştahsız ve zayıf, 30 haftalık prematür doğmuştu yavrucuk, benimkinin de ekstra bir huysuzluğu ve yememe durumu vardı bugün, habire bağıra çağıra oynayalım gezelim havasındalar veletler, benimki kucakta gezsin, oğlan yürüyor tabi artık o da etrafta dolaşsın fırıl fırıl, anlayacağınız hiçbirşey anlamadık ne yediğimizden ne oturduğumuzdan :))

10/07/2012 14:41:00

özlemcim düşündüm de halinizi cidden trajikomik.açık büfeden aç kalkmak:))

bizde güya dışarı çıkacaktık.o uyur öbürü uyanır.birini yedir birinin altını değiştir derken bir pazara zor gittik.o da haftaiçi aç kalmayalım diye:)) şöyle bir grup kurmuştu listemden bir arkadaş belki sizede fikir verir

www.nurturia.com.tr/groups/66ebffea-fcb8-48e0-b769-a0e0012b56d9/1/haftanin-menusu

linkte bu:))

10/07/2012 15:39:00

Ozlem bizde dun ciktik kahvaltiya. Bakici yoktu.bogaz kenarinda kafami kaldirip denize bakamadan geldik:)

Birdaha yardimcisiz asla diyorum. İdil durmadikca o kucagimda diiye doruk bana sardi sureklli. Baba da ise yaramadi

10/07/2012 16:22:00

bu haftasonu herkes kahvaltızede olmuş:))
bende bugün kahvaltıya pişi yaptım.tam oturduk çınar altını doldurdu.onu temizle pakla derken buz gibi oldu caaanım nimet:))

10/07/2012 16:40:00

Ben ne zaman normal kadınlar gibi ders çalışmak zorunda kalmadan çocugumla vakit kaybetme endişesi olmadan ilgilenebileceğim, 3 gündür elimi kitaba vuramadim, şimdi biraz bakayım dedim ama içim daralıyor resmen, içerden ilgi ve oyun isteyen sesleri gelince daha bir kötü oluyorum :( liseli kızlar gibi dersine çalış, ödevini bitir modundan ne zaman çıkacağım acaba, bir piyango vursa da iki seksen yayılsam, gönlümce gezip tozsam, oofff of :/

10/07/2012 16:48:00

ankara dan antep e orda depresyona girmiş biri mi var yoksa?:))
özlemcim bak ne güzel kariyer yapıyorsun.bunun için çabalıyorsun.ilerde çocuğunun gurur duyacağı bir meslek hayatın olacak
inan mesleğinle birşeyler yapmak sana da çok iyi gelecek.o yüzden hiç üzme kendini

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...