MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/07/2012 17:00:00

İnşallah dediğin gibi olur Hülya. Benim deli bir anam vardı, çalışmaktan kafayı yedi, beni de hep ihmal etti diyen mutsuz bir cocuk olmasın da!

10/07/2012 17:05:00

olmaz benim annemde çok çalışrdı çok yoğun bir işi vardı aksine ben hep onunla gurur duyardım:))
çocuğa güzelce anlattıktan sonra herşeyi olgunlukla karşılıyorlar inan

10/08/2012 03:41:00

3:30-4:30-5:30 ve tabi ki 6:30!! Salak gibi oldum resmen.. Gözümden uyku akıyor ve nasıl acıktim anlatamam. Paşamızın gözler açık ama esniyor.. Tekrar dalsın uykuya diye dua ediyorum.. Açlıkta kalsın kenarda suan sadece uyumak istiyorum :'(((

10/08/2012 06:25:00

günaydın herkese
yorgunum uykusuzum.defne kreşe gitti.çınara kahvaltı yaptırmaya kaçarım ben
arada gelirim sizleride beklerim:))

10/08/2012 07:14:00

Tum grup ayni halde uykusuz ac ve yorgun keske ayni sitede otursak sirayla baksak bebislere kalan uyusa birileri yemek yapsa falan alyaoksuruyo ve burnu akiyo ama doktor ilac vermedi sizce baskalarina sorsam mi yoksa idaremi etsem bilemedim

10/08/2012 08:18:00

Günaydın uykusuz, yorgun , fedakar anneler :)

Neşecim bu küçük adam da seni epey zorluyor, zaten bizim grubun bebesinden de başka türlüsü beklenmezdi dimi, hepsi birbirinden şeker ve birbirinden uykusuzzz :/

Pınar geçmiş olsun, başkasına götürmek için acele etme bence, yani ilaç vermeyen doktor kötü doktordur diye birşey yok, tam aksine ilaç sadece gerekli durumda verilmelidir bence de, ama tabiki anne olarak senin yakından takip etmen ve durumda farklılaşma, şikayetlerinde gerileme değil de artış olursa, ateslenirse veya ek bir şikayeti olursa tekrar doktora basvurman gerek. Düzelene kadar beslenmesine ekstra dikkat et, anne sütü alıyorsa daha sık emzir, günde bir veya iki kere ağrı kesici verebilirsin, biraz rahatlatır kuzuyu. Tekrar çok gecmis olsun Alya'ya...

Banumdan haber çıkmadı, anne iyidir inşallah, bugün uğrar inşallah...

10/08/2012 08:31:00

Günaydın, 

Kısa bi göz gezdirdim genel olarak her zamanki gibi uykusuzluk ön planda :)) Bizde de var elbet o sorun :( Geceleri uyanıp mızıklıyoruz :( 

Kızlar bilmem sizlerde de var mıdır, 6 ay kınası yaparız biz. Bende dün gittim Masal Beril hanım için bindallı aldımmmm :) Ay bi sevimli olduuuuu ki mıncırasım geldi fena halde. Bu cumartesi değil de bir sonraki cumartesi nasip olursa 6 ay kınamızı yapmak istiyorum :)

Neşecimmmm baya uykusuz kalmışsın :( Doruk paşa bi izin verse de uyusan :( 

Özlemcim yaa, deme öyle, sonuçta onun için çalışıyorsun, keyfi bir durum değil ki. Bende bilg. başında çalışırken bakıcımız masalla ilgilenirken içim gidiyor ama napayım, onun geleceği ve ona daha güzel imkanlar sunmak için yapıyoruz bunu. İnşallah sınavın çoooook çok güzel geçer de bu moral bozukluğunu giderir :) 

Pınar' cım geçmiş olsun, kıyamam toplar inşallah hemen kendini Alya.. 

Banu' dan ses yok hakikaten, bende merak ettim şimdi. Umarım güzel haberler verir. 

10/08/2012 08:45:00

mars ters açı mı yaptı ne oldu bütün herkes uykusuz kalmış?? ama yine de sabaha bu sevimli bebeklerle uyanmanın keyfi başka. (inşallah bugün bu bakış açısıyla geçer :) ) kızım ve ben herkese güzel bir gün diliyoruz en enerjik olanından...

10/08/2012 09:14:00

Cok tesekkurler iyi dilekler icin evet Banu dan haber yok umarim ii haberler ile yazar

Doktor konusunda cok haklisin Ozlencim bende hic ilacci bir anney emir 5 yasinda ve sadece 1 kez antibiyotik kullandik ama ne bilim icim rahat ettmedi cok oksuruyo diye kiyamadim kizima sinavin icin dualarimiz seninle

10/08/2012 10:04:00

Yarım saat ya da en fazla 1 saat uyuyabildim sabah ancak.. Nasıl oldu anlamadım ama öğlen oldu bile.. Simdi yine acıktim :)) yemek vakti geldi ve Dorukta yeni uyudu.. Zeliha marsın o ters acısına içimden cookk güzel bol bipli bir yorumda bulundum gulerken :))

Pinarcim gecmis olsun minnosa.. İnsallah ennkisa zamanda gecer.

AyCiimm ay yakın olsaydı gelirdim 6 ay kinaniza.. Bizde de yapılır tabii cokta güzel olur.. , Özis niye uykusuz bizim bu minnaklar böyle.. Oysa hamilelikte o kadar dua ettik, temenni de bulunduk uykusuz olmasınlar diye.. Güncele yazdım hatta sabah. Bizim oğlanın beşik küçük geliyor diye halamın yolladığı park yatağa geciricem belki daha rahat uyur diyordum ya.. İste bu uyanışlar o yatakta oldu :)) hatta soner sabah sanırım bu cocuk yerini yadirgiyor dedi.. Verdigim cevap - baslarım onun yerine :)) sanırım cildirma noktasına geliyorum artık uykusuzluk yüzünden :/

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...