MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/08/2012 10:14:00

Uyandı bile :(((

10/08/2012 11:37:00

Aslinda evde birilerinin olmasi iyi oluyorda bazende insanin annesi bile fazla geliyo hele cocugun alyini degyistir gazini cikartinmi yok babydeki etiketler uyutmuyo falan deyince geliyorlar bana

10/08/2012 11:38:00

Neşe rezene ver bari eccük :( Belki rahatlatıp uyutur anacım seni de yaa :( 

Ayyyy yakın olsak ne güzel olurdu daha da eğlenceli olurdu valla :(

Hande' cim , az sabır :) birileri gelip gitti mi yada biz de gittiğimizde emme/yeme-içme düzenmiz bizim de bozuluyor :( Herkes kendi keyfinde, olan bana oluyor o uyku düzeni yeniden otursun, yemek yesin vs diye :( 

Hele bugün Masal' ı yıkayalım dedik bakıcısıyla, ben yanına eğildim masalın, kalkarken sağ bacağım bir kastı kalçamdan, aman Yarabbim! kalakaldım öyle :( hala daha ağrıyor :( 

10/08/2012 11:40:00

Benimde oyle oluyordu simdi yuksek birsey aldim kuveti ona koyuyorum rahatladik

10/08/2012 12:10:00

ay neşe artık işi gezegenlere bağlamaktan başka bişey gelmiyor elden, çünkü anlamıyorum. bulabildiğimi okuyorum. kimisini uyguladım kimisine de nasılsa bu sıfır enerji ile devam edemem diye başlamadım. ama yapabildiğimin karşılığını aldım mı hayır. dolu kitap sipariş verdim onları da okuyacam. olmadı artık rezzan kirazdan yardım almayı düşeneyim.
bebek ziyaretlerini anneye eza etmeden yapmayı öğretmek gerek sanırım herkese, dertli bi ben değilmişim :(

10/08/2012 13:06:00

kaprisli olmadığı sürece misafir sevilir :) ama en yakın olduğu halde o lohusalık günlerinde başçavuşun eşeğinin evine gelir gibi gelenler vardı. bebek görmeye gelip beni varlığı ile yoranlar yani. o yüzden bi iz kaldı bende. ben 6 yıl kadar yalnız yaşadım ve yalnızlığı da çok severim ama tabi bi yere kadar. insanın etrafında herşeye eli uzanan yargılamadan şartsız kayıtsız var olan birileri olmalı. akraba arkadaş farketmez.
biraz mola vermek lazım sanırım necla. ya da herşeyi konuşmak bilemiyorum. ben de bi sorun varsa çözemediğim uyuyamam. düşün düşün derken hem kendime hem çevreme zararım olur bi şekilde. o yüzden olayları tazeyken çözmeli derim benim gibiler. ya da ukala beni çıkarırım var mı benden iyisi be ya deyip herşeyi silerim olur biter, zaten gün gelir doğal akışında düzelir herşey. yoksa en yakındaki ve en haketmeyenden çıkarıyoruz acısını ;)

10/08/2012 13:48:00

necla çok üzüldüm.o kardeşinin pozitif ayrımcılığa ihtiyacı varken diğerine paraların aktarılması çok yanlış tabi ama doğruları birinden duyunca sinirleniyor insanlar malesef.boşver sende sık sık gidip gelme.en azından daha huzurlu olursun

10/08/2012 13:59:00

hıımm, anladım. o zaman mesafe koyarak kendini bu kadar üzmemeye çalışmak lazım sanırım.

10/08/2012 19:02:00

Ayy kızlar kocanın günahını almisim ben :)) yüzük yani alyansi benim çantadan çıktı :(( ay ona nasıl verdigimi görmeniz lazımdı ama utana sıkıla :)) adama her aksam cazzz yaptım bide kimbilir nerde çıkardın nerde bıraktın diye :( cok utanıyorum :()

Ama önemli olan bulunması yani digmii ;)) neden çıktığı o kadar da önemli degil :)

10/09/2012 06:17:00

Merhaba güzel anneler,

Geçmişe şöylece bir baktım. Allahıma şükür hastalık falan yok. Herkes iyi. Kaçırdığım birşey varsa affola.

Annemin sonuçlrı temiz çıktı. Hatta ablamın da:( Yumurtalıklarında kitleler çıkmıştı. Allahtan korktuğumuz şey olmadı. Takip edilecek sürekli. Bir sorun olursa hemen  ameliyat olacak.  Merak eden soran destek olan herkese çok teşekkür ederim. iyiki varsınız.  Sıkıntılar üstüste gelince bende yorgun düştüm sanırım Perşembe akşamından Pazar akşamına kadar hasta bir şekilde yattım. Allahtan Duruya geçmedi. En azından şimdilik birşey yok. Umarım olmaz da. 

Neclacım sanırım ailevi sıkıntılar var. En kısa zamanda tatlıya bağlanır inşallah. 

Hepinizi öpüyorum. Güzel ve sıkıntısız birgün diliyorum hepinize.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...