MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/09/2012 07:58:00

herkese günaydın
banucum herşeyin yolunda olmasına çok sevindim:))

10/09/2012 10:38:00

Tünaydınnn :))

Galiba derin mevzular konuşulmuş yine.Geçmişi detaylı şekilde okuyamadım malesef.

Neclacım ama sen epeyce sıkıntılısın galiba umarım en kısa zamanda yoluna girer herşey.

Banummm çok sevindim kötü birşey çıkmamasına. Merak etmiştimm valla.

neşemm bende bugün buldum alyansı :)) Uykudayken çıkarmış galiba (Biraz deli yatarda benim koca :) ) yatağın araya düşmüş :)) Sabah aradım Hakanı hadi yeni alyans almaktan kurtuldun buldum dedim :))

Duru'yu dr a götürmüştük. Akciğer filmi istedi birde kan tahlili. Sonuçlarını tekrar dr a göstermemiz lazım bakalım ne çıkacak. Kan tahlilindeki değerlerin bir kısmı normalin ya altında ya da üstünde çıkmış :S  Dr cum özlemcim nerelerde yaa tahlilleri önce bi ona gösterseydim :))

Çok öpüyorum hepinizi...

10/09/2012 13:49:00

Canım Zeynepcim çok ama çok sağol. Ya Durucuğun tahlil sonuçlarını mutlaka paylaş bizimle. Umarım herşey yolundadır. Bende seni öpüyorum. 

10/09/2012 14:29:00

Merhabaaa

Banuşum çok sevindim, bugün de haber vermeseydin arayacaktım artık seni, hoş bugün de ben pek giremedim ya, neyse aman bişey olmasın...

Zeynebim temizdir inşallah, bisürü ıvır zıvır değer vardır sınırın altında üstünde ama çoğu önemsizdir, henüz doktora gösteremediysen mesaj atabilirsin bana ;) geçmiş olsun canım...

10/09/2012 14:34:00

merhaba herkese
bugün kimseden ses soluk çıkmadı:))
benimde kv geldi biraz önce.eşim nöbetçi bu gece.aman sabahlar olmasın.kaynanayla parti mi yapsak ne kız kıza?:)))

10/09/2012 14:59:00

Kaynana ile parti:)) biz 3 aksamdir yapıyoruz pek keyifli geçtiğini söyleyemem :)))

10/09/2012 14:59:00

Cok sagol Ozlemcim benim:)

10/09/2012 15:09:00

banucum çok güldüm:))
bakalım biz ne yapacağız?:))
gerçi iyi kadındır hakkını yemeyim şimdi:))

10/09/2012 15:11:00

:)) allah gulmekten ayirmasin Hulyacim. Zaten hepsi iyi kadindir ama kaynana olmak farkli:) anladınız siz onu:))

10/09/2012 15:13:00

şimdi oğlan anasıyım ya ben temkinli konuşuyorum banucum.defne den önce bende sonuçta kaynana derdim:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...