MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/09/2012 15:37:00

Alın benden de o kadar :) Hülya benim koca da nöbetçi bu gece, kv geldi benim de yanıma, bak ya aynı şehirde olsaydık birleşirdik seninle, kv leri de şutlardık böylece ;)) ama ben de yemeyeyim hakkını, iyidir sağolsun

10/09/2012 15:48:00

ay cidden özlem her nöbette birimize giderdik:))

10/09/2012 16:35:00

huhuuuuu muhabbet almış yürümüş sefanız olsun tatlişler,

ya ben uğrayamıyorum buraya herkesler iyidir inşallah, 
Hülya'cım sizi merak ediyordum nasılsınız, Çınar kuzusu nasıl_

10/09/2012 18:09:00

neclacım çok geçmiş olsun ablaya.inşallah iyidir şimdi

fatmacım kaçak arkadaşım hiç görünmüyorsun.nasılsın?oğluşlar nasıl?
biz iyiyiz çok şükür.büyüyüp gidiyorlar abla kardeş:))
sık sık gel ya özletme kendini:))

10/09/2012 19:01:00

Merhaba herkese, bende pek uğrayamıyorum. Masal kızım ya kucakta ya memede...:)) Pazar günü güzel geçti ama... Kahvaltıya gittik ailece, sonrada Fenerbahçeye yürüyüşe, babasının kucağında sling de uyuyarak dolaştı bizle, arada gözler boncuk boncuk etrafa baktı. Parkta altını değiştirdik, emzirdim birkaç kez sokaklarda...:)) Epey uzun saatler dışardaydık. Bu güzel güneşli günleri kaçırmamak gerek. P.tesi hava kötüydü. Evdeydik. Bu günde ablama gittik ana kız... Slinge attım minnoşu... Yaklaşık bir 20-25 dakika yürüyoruz ablama gitmek için, banada iyi geliyor. Yarında biraz parka çıkartiym diyorum. Bi de çay yapiym küçük termosa... Aslında duramıyorum evde daralıyorum. Dışarsı banada iyi geliyor. Seconder lohusalık diye bişey var mı acaba? Hülyacım eşine sorsan? Drcuğum sen ne dersin?

Birde bişiy sorucam, Masal parmağını emmeye başladı. Hemde nasıl cork cork... Yalancı meme almıyor hiç sevmedi. Dr u parmağını emmesinde bi sakınca yok demişti ama ben tedirgin oluyorum. Ne dersiniz? Dişleri kaşındığı için değil, oral dönemdeki haz duygusu yüzünden emiyor biliyorum. Her dakika anne memesindede kalamaz, e bana da yazık. Ama ne kadar izin vermek lazım bilemedim:(( Aynı durumu yaşayan varmı?

Neyse kızlar bende durum bu öperim hepinizi...    

10/09/2012 19:07:00

Tipki alya gibi ya meme yada parmak agizda

Aaa bir gun bizde fenerbahce yapalim bizde sık sık fenerde veya goztepe parkindayiz

10/09/2012 19:16:00

Ben Acıbademde oturuyorum. Yarında semt parkına çıkalım diyorum. Babamız çalışıyor olacak çünkü.  Bu gün ablama sordum. Ablamın küçük kızı da parmak emermiş 6 aylıkkende ayak parmağını emmeye başlamış...:)) Alya da mı yalancı memeyi reddetti? Benimki diliyle itip fırlatıyor:))

10/09/2012 20:17:00

selam kızlar:)

muhabbet almış gitmiş ben uzun zamandır yazamıyordum.Yonca bebekle yuruyuş yapmak gerçekten çok keyifli havalar güzel oldukça bende bol bol yuruyuşe çıkıyorum hem ona hem bana çok iyi geliyor.

umutta ayak parmaklarını emmeye bayılıyor her fırsatta çorabını çıkartıp hoopp ayaklar ağıza:)

10/09/2012 20:35:00

Buda iyimis ayak parmaklari biz henuz eldeyiz:)) orajeli emirde kullanmistim digerlerine gore cok daha iyidi birde buz parmaklar vardi emirin silikon gibi gicirsatip duruyirdu sinra ne yaptim onkari bilmiyorum

Ben cengelkoydeyim ama annem goztepe parkinin karsisinda hemen edimde fenerbahcede eskiden borsa loktasi vardi onun yerinde simdi insaat yapiyor o sebeb parkkardayiz biz :))

10/09/2012 20:37:00

Allah allahhh o ayak emme meselesi çok komik geliyor bana... Dur bakalım bizimki ayak parmağına geçecekmi... Yürüyüş birde şu kilolarıma fayda etse Duygucum ne çok sevinicem bilemezsin... 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...