MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/10/2012 08:22:00

Yapıyor diye düşünüyorum. Bir yandan da hasta olup öksuruyor olmasin diyorum. Bide bu bagirmalari yüzünden kac kez acaba ağzına sac vb bisey mı kaçtı diye kontrol etmeye çalıştım ama bisey göremedim :/ kafama takıldı normal mı böyle olması ..

Diğer konu da Kakası.. Kabiz gibi zorlanarak yapıyor ama iki gun Ust üste 1 er kez ishal gibi yani su gibi yaptı kakasini ama diğer seferde normal di kakası zorlanarak yapsa da yine. Sanırım Demir ilacının etkisi zorlanması ama devam ederse doktora sorucam.

Doktorcum yaa gelirsen sana da bir sorum var. Dün güncellerden birinde Demir ilaçlarının tamamında paraben olduğunu yazmıştı biri. Aklıma takıldı pros. Baktım poril paraben yazıyor gercekten. İyi mı kötü mü napayim?? Doktor kullan dedi verdi hic kan tahlili yapmadan. Simdi bunları okuyunca kafam karıştı. Bu arada ilaç Ferrum..

Danışmanlık ve bilgi paylaşımı ücreti neydi yaaa unuttum :)) sen hesap numaranı bildirmedin hala ayrıca ;))

10/10/2012 08:31:00

asi kızım özdecim benim yerim ben onu.yalnız özlemcim bu asilikle yakında ayrı evde ister bu kuzu:))
neşecim kabızlık yapıyor demir ilacı malesef.defneye kullanmıştık bir dönem ordan biliyorum.
benim koca çınarla uyudu.bende 1 saate defneyi almaya gideceğim böyle işte:))

10/10/2012 08:57:00

Günaydııııııııııııııııııııın :)

bizimki de parmak emiyor şapur şupur, ve hızını alamayıp elini yumruk yapıp diğer eliyle de zooorla ağzına sokuyor :) sonra da öğürüyor cadı :)

Sabah 5:30 da uyandı, gülücükler ata ata, uyutma çabam boşa gitti oturduk artık hanfendiyle oyun oynadık, sızdı sonra. 

Özlem' cimm bu demir hakkında bizi bir daha aydınlatırmısın hakikaten yaa, sen kullanıyormusun ? Ben vermeyi kestim 2-3 hafta vermiştim sora kestim. ek gıdalarla desteklemeye çalışıyorm işte. Avokado,ıspanak vs. 

Hepinize kocaman öpücükleeer

10/10/2012 09:19:00

Neşecim bizde başladık Ferrum'a. Bak bende merak ettim, doktorcum ne diyecek bakalım..

10/10/2012 09:24:00

KIZLAR GÜNAYDINNNNN...

Hülyacım uzman yorumları için eşine ve sana tsk ederim. Çok güldüm okurken zira hem kendimi çok değerli hissettim, hemde o kadar profesyonel cümle yapılarıyla tanımlar varki iyi hissettim kendimi, bayıldım onun ilgilenmesine seninde üşenmeden yazmana... Gözümde o anın fotoğrafı canlandı ve çok hoşuma gitti, sağolun. Şahane bilgiler bunlar özellikle emzirme hormonu ve konsantrasyon arasındaki ilişki çok ilginçmiş.

Drcuğum ben o özdenin dikbaşlılığını yerim. Sıradışı çocuğum benim. Cadı. Bi ısırsana benim için en okkalısından... Bi de sen o sınavı geçersin Özlemim, ben sana diyim. Benim hislerim kuvvetlidir, su gibi akar geçer o sınav...

Ayşegülcümmm geçen şu 6 aY KINASINI okudum. Ne güzel bir adetmiş o öyle... Ne olur şu bindallıyla bi fotoğrafını koy Masalın, ne tatlı olacak kimbilir...

Kızlar herekesi öpüyorum ayrıca, tek tek yazamıyorum bazen, ama buralardayım muhabbetleşiriz...

Ha bi de bişiy sorucam ne giydiriyosunuz bebelere şu ara, havalar soğudu, ben tereddütte kalıyorum bazen... Öyle kat kat giydirmek istemiyorum lahana gibi çocuğu, ama üşümesinden de korkuyorum. Gece yatarken içine kısa kollu body üstüne ayaklı uzun kollu tulum pijama giydiriyorum. Gündüzde yine içine kısa kollu body, tayt-pjama ve üstüne sweetshırt... Ama geceleri bazen elleri soğuk oluyor... Ne yapmalı ne etmeli...

10/10/2012 09:30:00

Yoncammm elbette çeker koyarım fotosunu en kısa zamanda ;) Görüşemedik bir türlü, iyisin dimi? Masal prenses nasıl :) görüyorum fotolarını maşallah yaa, dünya tatlısı olmuş :) 

Geceleri ben ip askılı zıbın giydiriyorum içine, üzerine de kollu penye mi diyim ne çok ince ne çok kalın, pijama giydiriyorum. Sabahta sıcak oluyor benim ev, kısa kollu ya da yarım kollu body, tayt, pijama vs giydiriyorum :) 

kat kat bende pek giydirmiyorum, zaten hanım sıkıntıya gelemiyor pek :) 

Banucumm nsılsın? Annen nasıl ? Belki yazmışsındır ama görmedim merak ettim

10/10/2012 09:32:00

Ya ben biraz araştırdım kızlar, kan sayımı falan yapılmadan verilmesin deniyor. Gerçi sadece kansızlık ile ilgili değil, kemik gelişimi için de önemliymiş. Ay bende telaşlandım şimdi yaa. Versek mi vermesek mi :(

10/10/2012 09:35:00

Yonciş hoşgeldin. Bence gayet iyi giydirklerin. Bende evde içine kısa kollu body veya atlet üzerinede uzun kollu pijama takımı giydiriyorum ama bende tuluma geçeceğim. Dışarı çıkarırken de senin gibi yapıyorum. Üzreine fermuarlı sweat giydiriyorum.

Ama hava serin ise dışarıda tayt ile üşüyebilir. Bence eşortman altı gibi birşey giydir.

Ayşegülcüm benim uzun zamandır denk gelemedik seninle de. Kına resimlerini bekliyoruz, eminim çok eğlenceli geçecek :)

10/10/2012 09:48:00

Banucumm hoşbulduk... Bu gün emziririken açtım bir yandanda bilgisayarı napiym yoksa hiç uğrayamıyorum:)) Gündüz dışarı çıkarken penye- coton tulum giydiriyorum tatlım evde tayt- pijama tadında bişiyler giyiyor. Bütün tulumlar iyi oluyor... Birde şu bodyler hayat kurtarıyor... Geçen arkadaşlarım gelmiş iki paket 5li body getirmişler 3-6 ay için ne sevindim ne sevindim...:)) 

10/10/2012 10:11:00

hellooo ben geldim.yemeğe oturmadan bir iki yazayım dedim:))
yoncacım ben geceleri uyku tulumu giydiriyorum ikisinede çok rahat oluyor tavsiye ederim.ayrıca rica ederiz ne demek.bizde ailecek böyleyiz işte hafif delilik var:)) hem hep hastalara mı hayrı dokunacak azcıkta bizle ilgilensin:)) gerçi benimle yeteri kadar ilgileniyor bin tane derdim var:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...