MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/10/2012 12:31:00

Özlemcim verdiğin bilgiler için sağol. Açıkçası bende kessem mi acaba dedim doktoru ile görüşüp ama sende veriyorsan içim rahatladı. Sonuçta bizden çok daha bilinçlisin.

Ayşegülcüm kolay gelsin, çok güzel bir adet bence. Masal'cık büyüdüğünde güzel bir anı olur bu.

Ayaklı tulumlar C&A'da da var. Hemde 3'lüsü. Sanırım 40 TL falandı. Mother care zaten çoşmuş. Mother care'de 55 TL olan beyaz iç bodyler C&A'da 20 küsürdü. Hemde yüzde yüz pamuk.

10/10/2012 12:33:00

Hoşgeldin Zeynepcim :)

10/10/2012 12:42:00

Hoşbulduk Banucumm nasılsınn :)

10/10/2012 13:08:00

Zeynep' cim hoşgeldiiin :) Valla bakalım bir aksilik olmazsa işallah gönlüme göre hallederm şu kınayı :) resimleri de mutlaka seve seve paylaşırım. Öncesinde de Masal ı giydirip bi foto çeker atarım buraya ;) 

10/10/2012 13:10:00

sağol zeynepcim.bende senin altın kızlarına bayılıyorum ne güzel:))
ben tulumu c&a dan aldım.indirim dışında m&c gereksiz pahalı bence.lcw nin uyku tulumlarıda güzel
yerim ben bu kuzuların cicilerini.ayol benim o kadar kıyafetim yok:))
6 ay kınası egede pek yaygınmış.ayşegülcüm ana kız giyin bindallıları pek güzel olursunuz eminim:))

10/10/2012 13:26:00

Oh be kızlar çok iyi geldi.  Kızımla biraz dışarı çıktık, parka kadar yürüdük, park da azıcık oturduk. Masal bu arada dışaı çıkarçıkmaz slingin içinde uyumaya başladı. Sonra caddeye yürüdük, sonra bi cafede oturduk ben türk kahvesi içtim, kızım meme emdi. Sonra migrostan akşam yemeğimiz için alışveriş yapıp döndük. Hergün çıkmak lazım... Hakikaten havam değişti... Bi okiym bakiym şimdi neler konuşmuşsunuz canlarım...

10/10/2012 13:28:00

hoşbulduk ayciiiimm :) ozman bekliyoruz masalımın fotosunu :)

Hülyacım teşekkür ederim. Evet yaa bu çocuk kıyafetleri çok pahalı bi parça seyler dünya para. Eee adamlar işini biliyor. O kadar güzel ki çocuk kıyafetleri insan engel olamıyor kendine :)

10/10/2012 13:29:00

neclacım gönder bence asudeyi yarım gün bile olsa.inan rahat edersin.defne gidiyor gitmese kafayı yerdim yeminle.en azından orda enerjisini atıyor kuduruyor.eve gelincede uyuyor.yoksa tüm gün evde sabrımı sınamak için elinden geleni ardına koymuyor

10/10/2012 13:31:00

yonca oh benim yerimede içseydin kahve.çok severim.gez gez evde oturmaktan bin kat iyidir.ankara buz gibi oldu valla artık

10/10/2012 13:32:00

neclacım hoş geldin. Zor valla çocuklarla ev işi yapmak.

Ohh ne güzel yapmışsın Yoncam. Çok iyi geliyor gerçekten de dışarı çıkıp dolaşmak.Bizim kızlar da pek sever dışarıyı hemen uyuyuverirler açık havayı görünce :) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...