MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/10/2012 13:49:00

O zaman LCW ye bakılacak uyku tulumu için evet M.Cgerçekten çok pahalı... Ama ürünlerinin dokuları çok başarılı... Bana çok hediye geldi M.C den ben de değiştirme kartlarını kullanarak ileriki aylar için epey bişiy aldım. 0-3 ay çok kıyafeti vardı. 0-3 aylıkları hep 6-12 ya da 3-6 aylıklarla değiştirdim mesela... Ya da kullanmayacağımı düşündüğüm şeyleri body lerle değiştirdim gibi... Yarın bakiym ben LC ye yavvv...

Zeynepcim hakikaten sen ne haldesin kuzum, sen yorulmiycaksın da kim yorulacak. Kim var yanında yalnız değilsin değil mi...

Ayşegülcüm ne tatlı olacak bindallıyla kimbili Masal. Ye onu, yeeeee....

Neşecim nasıl gidiyor Doruğun kilo durumu tarttın mı hiç... Sağlıklı besleniyor musun kardeşim, dikkat et bak kendine, üşenme ne olur güzel sağlıklı yemekler yap kendine... Ah keşke İstanbulda olsaydın...

Bende acıktım, Masalı yerine yatırsam uyur mu acaba, gündüzleri hep kucakta... Şimdi de kucağımda uyudu, memenin üstünde... Kıyamıyorumda... Hadi bismillah bi deneyeyim de bi lokma bişiy yiyeyim...

10/10/2012 13:55:00

Ah Hülyacım bende bayılırım Türk Kahvesine, hele bir de biri yapıp önüme koyarsa... Vallahi her gün çıkıcam dışarı Dr tavsiyesi ahahahhhh... 

10/10/2012 14:17:00

Ayy biraz dinleneyim dedim oğlan uyandı :))

Yoncam bak mutlaka LC ye ve hatta c&a ya :)

Kilo meselesi hala pek iç açıcı durumda degil gibi. Evde 1 kez tarttım ama pek bisey almamıştı yine. Sürekli de tartıp canımı sıkmak istemiyorum. Ben elimden geldiğince iyi beslenmeye çalışıyorum. Kahvaltı sorunsuz oluyor. Aksam da mumkun olduğunca düzgün seyler yapıyorum ama tabi Doruk musade ettikçe. Fazla oyaliyici seyler yapamıyorum maalesef çünkü cok uzun gündüz uykularımız yok. Uyumadigi zamanlar da da genelde ilgi istiyor. Halaa kendi kendine oyalanmayı öğrenemedi. Mutfağa geçerken yanıma alıyorum ana kucağında beni izler diye ama 10-15 dk :))) sonrasında başlıyor bağırmaya.. Bazen yaptıgım yemek bile rezil oluyor onu susturayım derken :(

Hala sadece emıyor ama eskisi gibi degil sutum biliyorum :( bakalım surda 10 gun sonra falan doktora gidicez o zaman belli olacak..

10/10/2012 14:30:00

Aaa sayfalar dolusu yazilmis bende artik gece tulum gitdiriyorum mc almistim emir icin simdi alyaya kaldi 2. Bebek bedavaya geliyor kiz veya erkekde olsa ana parcalar saklaninca cok iyi oluyor bugun kizimla dolastik ist da gunluk guneslik bir hava var bende kaptim kizi istiyeparka gittik arkadaslarla guzel bir yemek ve kahve keyfi super geldi ama bakiciya ihtiyac var o kesin ... Simdi ev de is zamani kul kedisi gibi saat tamam :))

10/10/2012 14:41:00

Yoncacım iyi işte nasıl olalım kızlarla koşturmaca :) Annem yanımda o olmayınca kv geliyor. tek başına imkansız gibi geliyor ikisine birden bakmak. Tek başıma ikiz büyüttüm diyenlere hayretler içinde bakıyorum valla :) Annem yanımda olmasına rağmen zorlanıyoruz valla. Hamileyken bir muhabbet olmuştu. Tam da o durumdayım. Kafama huni takıp gezecek moddayım yani :)))

Türk kahvesini ben de çook severimm

Düzelecek inşallah neşecim bizim Duru da az kilo alıyor.

10/10/2012 14:47:00

Neşecimmm aynı biz. Bizimde gündüz uykularımız yok varsa da kucakta... o yüzden kitleniyorum. Gelde ye gelde yemek yap... Ve oyalanma süreleride öyle benimki de 10 15 dakika... Hep konuşucaksın şarkı söyliyceksin hanıma... Az önce biriki bişy katliyim dedim bak yine yemek yiyemedim... Böyle işte kuzum napıcaksın... Ben de bir de kedi var dibimizden ayrılmıyor mırr mırrr...

10/10/2012 14:54:00

Oh Pınarcım iyi yapmışsın sende... Sosyalleşmek gerek arada tırlatmamak için...

Zeynepcim allah sana kolaylık versin, geçecek elbet, bilmiyorum ne zaman daha rahat olunur ama zaman geçtikçe en azından daha ele avuca gelir oluyorlar...

Birlikte türk kahvesi içeceğimiz günler olsun inşaallah....

10/10/2012 15:20:00

Coookk iyi hatırlıyorum o hunı olayını Zeynep :)))) ben de takiyorum arada ;))

Yoncaaa bı daha ki kahve keyfine benide götür :) bende severim :) ahh ahh eskiden ne keyifti yanında zehirli çubukla :))) ay bu cocuk beni deli edicek. Emzirmeye çalışıyorum memeyi bırakıp parmak emıyor :/

10/10/2012 15:24:00

Bazen gerçekten çok yorsalar da yine de çok fazla şikayet etmiyorum yoncacım öyle böyle büyüyecekler sonuçta. Allah hepimizin yardımcısı olsun zormuş çocuk büyütmek. Ama emeğinin karşılığını alabilmekte paha biçilemez :))

İnşallah o günleri de göreceğiz :)

10/10/2012 15:28:00

Ne günlerdi neşem yaa :)  bazen okuyorum o zamanki yazıların bir kısmını :) ee huni takmadan anne olunmuyormuş demek ki :)

Evet o zehirli çubuk mereti pek de güzel oluyor yanında :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...