MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/10/2012 15:31:00

ayol birde beni görün siz kızlar.delinin önde gideni oldum.eşim bugün evdeydi ya gülüp duruyor halime:))

10/10/2012 15:41:00

Neyse bi lokma bişy yedim çok şükür. Gökhan bu gün sezonu açtı. Matine- suare oyniycak... Bizimki de bir çeşit nöbette işte... Gece 12 gibi gelir. Masal kucakta yine tuvalete gitcem gidemiyorum, ay çok fena uyuyor ama derin değil kımıldasam uyanacak. notebook u koydum soluma sadece parmaklarımı oynatıyorum. Hı8h uyandı acık yürüyelim biz...

10/10/2012 16:23:00

Bende bı kolumda Dorukla yemek hazırlamaya çalıştım :( iki kat yoruluyorum tabi bide o halde nasıl hazırlıyorum görmeniz lazım. Bı gun bı yerimi ya hasliyacam Yada kesicem :( tabi en korktuğum da doruğa bisey olması tabi. Ama care bırakmıyor maalesef :( 5 dk bile durmuyor ana kucağında.. Basım çatlıyor ağrıdan kolum hala uyuşuk :(

10/10/2012 17:14:00

Her an her saniye alya onunla olmami istiyor siz nasil oyaliyorsunuz ben kafayi yicem galiba yakinda kahve falan bitti gitti

10/10/2012 17:22:00

Ben tek kolumda Begümü tasiyarak yemek ya da iş yapayim derken el bileğimde zorlamaya bağlı kist olustu. :(

Annelik böyle bişey. Yine de şikayet edemiyorum. Artık kolumda çelik aksamli bileklik ile yapmaya çalışıyorum işleri. Bu daha zor. Ne zaman şikayet etmek gelse içimden daha kötüsü e olabilir diye düşünmeye çalışıyorum. Ablam bizim şikayet ettiğimiz şeyleri yaşayabilmek için 18 yıl bekledi diyorum. İşe yarıyor :)) Pozitif düşünce gücü ;))

10/10/2012 17:40:00

Kızlar yemeğimi yedim, tuvalete de girdim şükür. Ne komik bi haldeyiz di mi... Bi yarım saat kadarda uyudu. Sling kullansanıza kızlar, çok rahat. Ben baba sling kullanıyorum. Kollara vermiyor yükü, çok rahat. İnternetten bi bakın isterseniz....

10/10/2012 17:59:00

Benim bileklerinde inanilmaz bir agri hatta aci var bir an sanki elektirik carpmis gibi aciyo ve bu aci bir middet gecmiyo size nasil kondu bu tani acaba bende de oyle birsey mi var ???

10/10/2012 18:05:00

pınarcım karpal tünel sendromu olabilir

10/10/2012 18:27:00

MR sonucu kondu bana teşhis. Ganglion kisti dedi dr. Elimin üzerinde şişlik olustu önce agri ile başlıyor ama. :(

10/10/2012 18:47:00

Off acil doktora gitmem gerek sanirim karpal tunel evet internettte arge yaptim biraz kizin kafasi geldikce daha cok zonkluyo ama emzirme yastina bir turlu alisamadim ben ona o bana bakiyo yine sizin kocalarda benimki gibi yok bir cogunuzda sanirim hep is hep is benimki yani fenalik geldi tek basina gece 2 si ile bas etmek gercekten zor

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...