MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/10/2012 19:04:00

Merhabalar, herkes burdaymış gündüz :)
Bugün üniversitedeyken 3 yıl aynı odayı paylaştığım ve bir gün bile sorun yaşamadığım arkadaşımla görüştüm. Kendisi dermatolog ve 2,5 yaşında tatlı bir kuzunun annesi, bir kongre için gelmişti Antebe, çok iyi oldu valla eski günleri yadettik birlikte :)
Hilalcim geçmiş olsun, çok zorlama kolunu bari :(
Bu kucaktagezme sürekli ilgi isteme meselesi bizim için de geçerli, büyüdü artık oyalanır diyorum ama yok, hemen sıkılıyor, illa yanına biri gidecek, konuşacak gülecek, oynayacak, gezdirecek, öyle geçip gidiyor işte günler. Yoncacım benim asi ruhlu kızım var ya o mis gibi babasling de bile durmadı, bir heves bir heyecan aldık ama nafile, uyumak şöyle dursun içinde durduramadık bile cadıyı, aldığımız gibi kutusunda gıcır gıcır duruyor baba sling :) hatta burada satışa sundum birara pazaryerimde :))
Ayşegül ne güzel şeymiş bu 6 ay kınası, hiç duymadım ben valla, resimleriniz çok güzel olacak eminim, analı kızlı bindallıları giyinin de gözümüz gönlümüz açılsın canım ;)
Zeynepçim mesaj attım sana ;)

10/10/2012 19:17:00

Sağol Özlemcim bizim cadı izin verse zorlamamayi düşünüyorum :D

10/10/2012 19:26:00

Off Neclacım senin işin gerçekten zor arkadaşım, ama bence de Asudeyi kreşe göndermelisin, onun psikolojisine de iyi gelir, o da çocuk sonuçta, sıkılıyor evde, malum sen de eskisi kadar ilgilenemeyince acısını kardeşten çıkarmak istiyor, kreşte yaşıtlarıyla oynar, oyalanır, yorulur, eve gelince havası değişir çocuğun. Benim naçizane fikrim bu, Allah kolaylık versin canım...

10/10/2012 19:27:00

Allah korusun ya :( Kolay gelsin. Abisi büyük olduğu ve aklı erdiği halde zaman zaman eziyet ediyor Begüme

10/10/2012 19:38:00

Ahhh allah korusun ne zor işin... Ablamında iki kızı var yıllar önce aynı şeyleri yaşamış. Küçüğünü arabasına bağlardım yere indiremezdim korkudan diyor. Şimdi kocaman genç kız oldular. Nasıl seviyor abla kardeş birbirini, nasıl destekler birbirlerine... İnşallah o günler göreceksin hepsi geçecek... Hem öyle genç kız olmalarını beklemene de gerek kalmayacak, yakında birlikte oynamaya başlıyacaklar...

Özlemcim bizde babaslingi ilk aldığımızda hah babayı aldık demiştik asla durmuyordu ama ısrar ettik,  pozisyon bulmakla ilgili bir durumda yaşanıyor olabilir. Sizin için doğru taşıma pozisyonunu bulursanız bence kullanabilirsiniz. Ben Masalı omzuma alıp oradan yerleştiriyorum. Benim cadıda dik durmak isteyenlerden. Sonra yavaş yavaş aşşağı kaydırıyorum bana dönük oturuyor. Sonra göğsüme yatırıyor kafayı... Üç aşamada yerleşiyoruz yani. Ama yerleştikmi bizden iyisi yok.

Pınarcım dra git mutlaka, geçmiş olsun...

10/11/2012 01:15:00

Saat 04.12 ve ben uyanali 1 saatten fazla oldu :( hic uyuyacak göz de yok velettee :( benimle göz göze geldiginde gülücükler saçıyor. Oğlum yat uyu bu saatte ne gülücüğü bu diyorum daha cok gülüyor :((((

10/11/2012 05:10:00

Ahahahjh yerim onu ben:) Bizde sabah nöbetindeyiz Neşecim... Yatağına bıraktığım anıldık kıyamet. Benim göğsümü su yatağı sanıyor bu sopa... Yok süt yatağı demeliydim:)

10/11/2012 06:09:00

Gunaydinnnnnnn.... Ne geceydi beeee

Bende senin kızı yerim yoncam :)) bizimki de eskisi kadar sık olmasa da ara ara yapıyor o memede uyuma isini.. Zar zor uyuttum sabah bende 1-2 saat. Simdi de musade ederse kahvaltı yapıcam insallah..

10/11/2012 06:48:00

Günaydın Neşem, öğlen uykusunun olmaması gerçekten kötü. Öğlen uyusa bir sürü işini halledersin. 

Ya ne güzel muhabbettler edilmiş. Ben sizleri yakalayamıyorum. Sizler 6 dan sonra geliyorsunuz ben 6 dan sonra yollarda ve sonrasında Duru ile oluyorum. Ne güzel bebeklerinizle doya doya vakit geçiriyorsunuz. Keşke bende bütün gün Duru'mun yanında olsam da uyumadı, iş yaptırmadı diye şikayet etsem :( Akşam inanın 1 saat görüyorum sonra uyuyor :( Hiç birşey yapamıyoruz. Sabahta o uyurken işe geliyorum. En büyük şansım ise emin ellerde olması. Ama içimdeki bu ince sızı inanın geçmiyor.

Sabah sabah içinizi karartmıyım demem o ki kesinlikle evde bebek bakmak, ev işlerinizihalletmek çok ama çok zor. Ama her zaman şunu düşünün, yanınızdalar ve kokunuzla büyüyorlar. Bu çok ama çok önemlii. 

Hepinizi çok öpüyorum ...

10/11/2012 07:03:00

Canım benim sen bugün duygusalsin yine :)) kiyamam sana.. Haklisin evlatlarımızın yanında olmak elbette cok güzel ama ara ara da yorgunluk ağır basıyor :) sende uzme kendini.. Sen çalışıyorsun diye kızını ihmal ediyor degilsin ;) benim evde olmam sehir değiştirmiş olmamızdan biliyorsun bende çalışıyordum ve hala Kayseri'de yaşıyor olsaydık en geç yılbaşında başlayacaktım. Ki senin kadar şanslı olamazdim çünkü annem degil herhangi biri, bir bakıcıya bırakacaktım

Uzme kendini sende tamam mı.. Bende zar zor da olsa kahvaltımı yaptım simdi paşayı uyutmaya çalışıyorum :) uykusu geldi ama bakalım ne kadar uyuyacak..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...