MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/11/2012 07:16:00

Canımsın Neşe :) bak tanıyoruz artık birbirimizi :) Gerçekten duygusalım yine bugün. Çok haklısınız tabiki çok yoruluyorsunuz allah yardımcınız olsun... İmkanın varsa çalışma valla Neşe, en azından 3 yaşına kadar.

Afiyet olsun Neşecim benim. Paşanı öp benim yerime. Valla senin oğlanın resimlerini görünce dişlerimi sıkarken ve gülümserken buluyorum kendimi :)) Maşallah paşaya, hepsine..

10/11/2012 07:20:00

günaydın herkese
kötü bir günümdeyim yine.sabah yağmur yağıyordu.bir yandan da üşütmüşüm onun sıkıntısı.defne tutturdu sen bırak diye kreşe.babasının yolu üstü halbuki.inat etti.ağladı tepindi.o yağmurda o hasta halimle bir kucağımda çınar elimde defnenin eşyaları zor bela kreşe gittik.eve geldim attım çınarı oyun halısına bir güzel ağladım.
ya tamam zaten öğlenleri ben alıyorum ama sabah babasıyla gitsin.o saatte cidden zor oluyor özellikle çınar için.akşam babası konuşup ikna etsin.yoksa benim kafayı yemem an meselesi

banucum sende üzme kendini.inan yalnız değilsin.çocuğunu bırakıp işe giden bir sürü insan var.hem sen ilgisiz alakasız bir anne değilsinki.4 gün az görsende 3 gün doya doya kuzunla vakit geçiriyorsun.hem daha bebeğin çok küçük.birkaç ay sonra gör bak seninle nasıl oynayacak cilveler yapacak.sen onun annesisin.ve yine onun için sabahın köründe işe gidiyorsun.o yüzden hiç sıkma canını.gel burada da anlat paylaş dinleriz biz seni içine atma hiçbirşeyi

10/11/2012 07:28:00

Ya gerçekten iyiki varsınız, bana o kadar iyi geliyorsunuz ki ...... Çok sağolun beni anladığınız için. Zaten sizden başka kim bu kadar anlayabilir ki :) Zaten Cuma günlerinin iple çekiyorum. Onu yıkamak, sürekli emzirmek, uyutmak, oynamak çok ama çok zevkli oluyor. Anne olduğumu anlıyorum, çocuğuma emeğim geçiyor.

Siz iki çocuklu annelerin işi gerçekten çok zor, allah yardımcınız olsun. Defne 'de küçük ama daha. Senin ilgini istiyor yavrucak. Ya anne olmak ne kadar zormuş, insan yüreğine çok zormuş. 

Ağladıysan iyi gelmiştir Hülyacım, bende işe geldim girdim tuvalete ağladım ağladım, rahatladım biraz. Ya ben sizleri gerçekten görmek istiyorum. Yine aynı muhabbet ama mutlaka ortak bir yerde bebeker büyüyünce buluşmalıyız. Çocuklarımız da birbirlerini tanımalı.

Hepinizin yardımcısı olsun güzel anneler.

10/11/2012 07:57:00

Ayy emirde de ayni anne sn birak anne sen al bebegi evde birakamazsin disari cikartsan ayri bir dert allahtan esim biraz gec gidiyorda bazen aluayi ona birakip cikiyorum bir turk yardimcim var 2 gun gelen saat 9 da gel giyorum ben soyleyip ben isitiyorum sanirim o dayak olayini unutup tekrar yatili birisine bakicam bende dun gece agladim emir erken yatti 9.30 veya 10 gibi kiz cin oldu tam kuzeyi seyrederim derken hem emziriyorum hem agliyorum sinirden bazen hersey batiyo ..

Sanirim bugunun konusu bizim aglamalar olucak

Canim bu arada calisiyorsan zaten onun icin sadece kariyer endedtli degilki bu senin yaptigin belkide ennkiymetli fedakerlik biz cocuk ev suzler birde is bakin kocalari hicccccc saymiyorum

10/11/2012 08:49:00

Günaydınlaaaaaaaaaaaaar :)

gün erken başlıyor ama buraya seslenmek anca sürüyor. Herkesler iyidir umarım. Pınar' cım geçmiş olsun bu arada. Umarım iyi olursun bir an önce :( 

Bugünlerde ağlak moddamıyızzz :/ okuyunca şaşırdım. Bende akşam bi estiriklendim bi duygulandım.. fık fık başladım ağlamaya, baktım kociş yine şaştı kaldı :D aman beeeeee bi rahat ağlyamıyorum diyip sustum :))) 

Banu' cummm kesinlikle katılıyorum, bu ekip buluşmalıııııııııı :) 

10/11/2012 09:05:00

yeni yeni sakinleşiyorum ben valla
birazdan da almaya gideceğim kaprisli kuzuyu
tatlı sıpama kızıyorum ama kreşteyken de özlüyorum:))

10/11/2012 09:08:00

:)) 

bende bazen kocişe kızıyorum Masal a patlıyorum :( Altını almak işkence, kaçıyo velet. Eşimde bakıyo izliyo ben deliriyorum artık... 

Bende uyutuyorum,çok uyuyunca da özlüyorumm :')

10/11/2012 09:12:00

Selam . Alakasiz olcak ama ben avatarima foto ekleyemiyorum dosya butonu aktif degil telden girdigim icin olabilrmi¿

10/11/2012 09:28:00

Olabilir, telden bende fotomu değiştirememiştim :)

10/11/2012 09:58:00

ya necla götürmeyince daha beter.tüm enerjisini benim ve çınarın üzerinde atıyor:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...