MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/11/2012 10:03:00

Ah kızlar yaa niye böyleyiz? Hormonlar daha yerini bulmadı sanırım :(( 

Evet Neclacım haklısın, demin aradım. Kendince konuşuyordu :) Onu dinledim... Artık böyle böyle büyüteceğiz.

Ayşegülcüm senin iş olayının ne oldu? Hala evde misin canım? 

10/11/2012 10:15:00

Butun suc hormonlarin:)duygusal anlar cogunlukta bu aralar hava degisimi diyorum ben gunesli yaz gunlerini geride birakmak beni herzaman uzer gerci.yorgunluk kroniklesince birde basetmesi cok zor oluyor.arkadaslarim bu dogum gunumde bana hediye masaj almislar super ya:)eee cocuk olunca hediyelerde degisiyor:)

10/11/2012 10:52:00

Yine masaj da olsa biseyler gelmis bizimkler artik hep doruga;(

10/11/2012 10:56:00

Banu' cum dün itibariyle resmen bıraktım işi :) evden hallediyorum ;) bırakır bırakmaz birkaç iş teklifi de geldi. Hayırlısı artık. :) Doğum Fotocusu arkadaşımla da bi görüşme yapıcam. Albümlerimi tasarlarmısın dedi, ona da atladım, sevdiğim bi iş :) Hayırlısı olsun :))

Benim d. günüm de de sağolsunlar bana hediye alan arkadaşlarım Masal' ı da unutmamış :)) 
ama masaj haaaaaaaaaaaaarika bir hediye gerçekten :) Aaaaah ah keşke bana da alsalar öyle hediye de bahanem olsa gitmek için :)

10/11/2012 11:43:00

Umutu birakip gidemedigim icin annemin gelmesini bekliyorum:)geceleri o gunun hayaliyle uyuyorum masaj sauna hamam:)bunun hayalini kurmak ne komik:)bu arada hayirli olsun aysegul umarim yeni islerin cok mutlu eder seni.cansu bebek olunca degil ikinci 5inci plana falan atiliyor insan.annem bile telefonda daha alo demeden oglum nasil diyor,sagol anne ya bende iyiyim diyorum.

10/11/2012 11:47:00

Sağol Duygu' cum teşekkürler. Umarım öyle olur :) Kızımla birlikte olmanın tadını çıkarıyorum işte. 

Aaah ah bizim çoktan pabuç dama atıldı.. 

10/11/2012 11:54:00

Ayşegülcüm hayırlı olsun canım. Bak ne güzel kızının yanındasın :) Umarım seni mutlu edecek yeni iş imkanları olur.

Gerçekten pabucumuz dama atıldı :) Gören arayan herkes önce Duru2yu soruyor :) Olsun yaaa, pabucumuz varsın onlardan dolayı dama atılsın :)

Kasım Aralık annelerinin grubuna göz attım. Ne kadar heyecanlılar ve yaşadıkları bizlerle ne kadar aynı. Bende o günlere gittim okurken. Birlikte paylaştıklarımıza.

Geçen günde daha önceki paylaşımlarımıza baktım. Ne kadar güzel, özel ve çok şeyler paylaşmışız.

10/11/2012 12:00:00

Ne günlerdi...

Bir ara Aysel' den ses gelmedi mi doğdumu doğmadımı ses ver diye panikliyorduk :))) 
Doğumlarımız olduktan sonra da görüşelim diye sık sık tembihliyorduk birbirimize :))) 

10/11/2012 12:19:00

Evet yaa :) gerçekten çok güzeldi. Geçen gün baya bir sayfa okudum. Hıçkırmalarını, aylık gelişmelerini, kontrollerimizi, duygularımızı, neler yediğimizi :), kayınvalideleri :), bebeklerimiz için aldıklarımızı, odalarını herşeyi yazmışız. Valla neredeyse birlikteliğimiz 1 yılını dolduracak :)) Kutlasak mı ne yapsak :)

10/11/2012 12:20:00

Ben bile kendi kendimin pabucu dama atmisken:)bazen o kadar acikiyorumki umutun mamasina goz dikiyorum sonunu yemezse ben yerim diye:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...