MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/11/2012 13:23:00

Merhaba canlarımmm :)

Herkes ağlama modundaymış ya bugün, ben de hep o moddayım maalesef, üzülünce, sevinince sinirlenince, özleyince, strese girince, Özde uyuyunca, Özde uyumayınca, Özde yemeyince, Özde gülünce vs.vs. biranda şırıl şırıl ağlamaya başlıyorum, yani günlük seanslarım oluştu artık :) en son neye ağladım biliyormusunuz, az önce Banuşumun yazdıklarını okurken, neler neler paylaştık o günlerde gerçekten, neredeyse unutmuşum o günleri ve hala paylaşmaya devam ediyoruz, iyiki tembihlemişiz birbirimizi, sakın doğumdan sonra kopmayalım diye, kopmadık daha da bağlandık birbirimize :) Ve o gün çok yakın bence, hepbirlikte buluşup kaynatacağımız gün yani ;)

10/11/2012 13:24:00

Masaj miiiii... Hemen kocaya vereyim gazi oda bana hediye etsin öyle bisey.. Yada Bursa'ya gidince bir hamama gitmek lazım :) Doruğu anneme bırakıp.. Arkadaşlarını tebrik etmek lazım duygu süper bir hediye :))

Kızlar o eskileri arada bende okuyorum. Ama

Asıl istediğim uzun bir zamanım olsa ilk girdiğim günden bugüne olanı okumak aslında :))

Nasıl gusel günlerdii.. Banu bu kutlama isini düşünelim bencede ama tam tarih cikarmi bilemiyorum bakmak lazım :)))

Necla senin kızın derdi dis olmasın. İshal, uykusuzluk falan yaparmış ya.. Belki de dis cikaracaktir. Sonuçta öyle böyle 7 yazıyor o pembe kutucukta :))

10/11/2012 13:26:00

Aaaaa bak Özisim bende senin yazını okurken actım muslukları :)) havadan havadan :)))

10/11/2012 13:29:00

Bende ağladım demin... arakdaşım bi yzı paylaşmış face de. bir babanın kızına yazdıkları.. Amanınnnnn hık hık gittim resmen. Bakıcımız da anlamadı seslenemedi de ama olsun :D 

Oyyyyyyyy ben hamama hasretim ama hiç gitmedim gidemem de :( Astım' ım var yasak :( Anında şişiyorum :( ve malum kriiiiğğğğzzzzz :)))

Masal'ım da demin salatalık koparmış.. Nasıl becersiyse, dişte yok, bakıcımız farketti :/ 

10/11/2012 13:32:00

hHava kapalı, sonbahar kapıyı çaldı, hatta kışa da ramak kaldı, her zaman bunalırım bu havalarda zaten, hep günlük güneşlik olsun, yağmur şıkırtısı değil kuş cıvıltısı dinleyeyim isterim, beni bu havalar mahvettiiii...

Beni bu güzel havalar mahvetti,
Böyle havada istifa ettim
Evkaftaki memuriyetimden.
Tütüne böyle havada alıştım,
Böyle havada aşık oldum;
Eve ekmekle tuz götürmeyi
Böyle havalarda unuttum;
Şiir yazma hastalığım
Hep böyle havalarda nüksetti;
Beni bu güzel havalar mahvetti.

10/11/2012 13:33:00

:))))) kiyamam sana AyCiimm.. Aman dikkat edin valla.. Masal baya hızlı bir disi :))

Ay ben öyle yazıları hic okuyamiyorum :/ direk baslarım bende :( zaten gurbetlerdeyim :(

10/11/2012 13:35:00

Eeee Neşe' cim boşuna tutmadım içimde koç olsun diye :)))) Dr. imkansız derken, imkansızı başardım ben :D

Özlem netttin sen :(( Hof! yaz gelsin yaa... ay eve de kapanınca nası geçer bu kış :( 

10/11/2012 13:35:00

bugün herkes ağlamış herhalde
birde hava yağmurlu kapalı falan ya iyice coştuk anlaşılan
bu grup ağustosta açıldı sanırım.çünkü ben ağustosta öğrendim hamile olduğumu ve bu gruba yazmaya başlamıştım

10/11/2012 13:36:00

Özis menide bu havalar mahvetti :/ tam uyku havasi battaniye altında :) ama nerdeeeee bizde o keyif

10/11/2012 13:37:00

Laf lafı açıyor bak :)))

Bende deliksiz uykuyu özledimmmmmmmm...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...