MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/11/2012 13:40:00

Olabilir Hülya ben geldigimde gruba sen, Necla, Özis, Fatma ve eylem falan yazıyordunuz..ben hamile oldugumu öğrenir öğrenmez gelmedim ama arkadaşlık listelerinden anlaşılır orda tarihler yazıyordu :)

10/11/2012 13:43:00

Ben şişiyorum ya :/ hem bi garip şekilsiz şişiyorum :D hepte olmadık zaman ve mekanlarda :))) 

Tüm dikkatleri anında üzerime çekiyorum o cinsten :)) 

Bu arada asude napmış öyle yaw :/ Ay bide o sorunlar var demi, izleyip gördükleri şeylerin mantığını sorgulucaklar, nasıl yapıyorlarsa hep zor sorular sorup mantıklı cevap bekleyecekler falan... oooy oy :) 

10/11/2012 13:44:00

ya necla bizim kızdada bir pipi muhabbeti sorma yani
dün babası evdeydi.abuk subuk sorularıyla daralttı resmen adamı

10/11/2012 13:45:00

Bende 5 temmuzda öğrenmiştimm :)

10/11/2012 13:48:00

:)))))) of daha kuku pipi muhabbetlerimiz de olcak dimiiii... 

10/11/2012 13:50:00

necla geliniyor malesef el mahkum
bak sohbeti yazayım gülün biraz havamız değişsin:))

D:baba insan büyüdükçe elleride büyür mü?
B:evet kızım
D:ayaklar büyürmü?
D:kafa büyür mü?
D:pipi büyür mü?
B:?????

10/11/2012 13:51:00

Emir kreste bi arkadasinin üzeri değiştirilirken görmüş. Eve geldi ama çocuk bi garip. Anne Naz'in pipisi yok dedi. Ardından bir sürü soru :)) kabus gibi oluyor bazen öyle şeyler soruyor ki :)

10/11/2012 13:52:00

ahahahah :)))))) babanın koptuğu an desene :)))) 

10/11/2012 13:53:00

Merhaba canlar. Hoşgeldiniz :) bende :)

Ayşegül'ün paylaştığı yazıyı süt sağarken okudum ve hem ağladım hem sağdım :( Ne olacak bu ağlak hallerimiz bilemem. Zaten doktorcumla ben sanırım çok benziyoruz :) Ben buraya yazmaya 23 Kasım'da başlamışım ve Ayşegül, Doktorcum, Zeynepcim ve Neşecim'de ben geldiğimde yeni gelmişlerdi. Birbirimize hep hoşgeldin diye yazmışız :)) Yanı kızlar hemen hemen 1 ay sonra yılımızı dolduracağız...

Daha nice güzel yıllara :) Seviyom sizi...

10/11/2012 13:53:00

hulya-anne çok guldum ya Allah babaya yardım etsin :))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...