MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/11/2012 14:52:00

Hahahaah vukuatlar supermis :)) ama gunün birincisi Defne :)))

Oluyor böyle seyler hepimizin basına gelecek. Erkek cocuklar biraz daha meraklı ve ilgili gibi geliyor bana ama bakalım nasıl olacak :))) komşumun oğlu sürekli senin pipin varmi derdi :)) kadın erkek farketmez kimdenk gelirse.. Sormaya uyanırsa annesine gelir - anne onun pipisi varmi derdi :))

10/11/2012 15:00:00

Gördüğüm kadarıyla kızlar en azından dışarıda daha çekingen oluyor. Begüm ne işler açacak diye bekliyoruz :))

10/11/2012 15:39:00

Selam kızlar ne güzzel muhabbetler olmuş yaa kaçırmışım :( 

Özlemcim msjını aldım çok çokk teşekkür ederim. 
Hülya koptum ya çok meraklı bu veletler. Geçende bizde oldu  öyle bir durum. Kızların bezini değiştiriyordum. Eşimin yeğeni var erkek. Gördü bezi değiştirirken. Eşimin yanına gitti dayı sana bişey sorucam dedi :) Bunların pipisi nerde diyor. O da kızlarda olmuyor falan dedi. Peki onlar çişini nereden yapıyor diyor :)) O kadar detaya girme dedi oda :)

Ayciim, Banum, Özlemcim çıkın bu bunalımdan :) Şu bebişler büyüsünler birraz da görüşelim yaa çocuklarımızın kesinlikle tanışmaları lazım. 

Bugün bizim evlilik yıldönümümüz :) yarında eşimin doğum günü. Önceden ikisini birleştirip çıkardık dışarı bir rakı balık yapardık ama bu sene yalan oldu :))

Seviyorum hepinizi çok çok öpüyorum.

10/11/2012 15:48:00

Zeynepcim kutlarım.. Ömür boyu mutluluklar dilerim. Bu sene evde yapın rakı balık seneye acısını çıkarırsınız :))

10/11/2012 17:25:00

zeynepcim kızlarınızla sağlıklı mutlu nice yıllar kutlayın inşallah

10/11/2012 18:39:00

Zeynepçim nice yıllarınız olsun inşallah hepberaber, kızlarınızla birlikte yaşlanın karı koca :)

Yaaa bu minnakların vukuatlarına koptum, havam dağıldı resmen :)) benim yeğenim de küçükken çantamda orkid görüp herkesin önünde kahkahalarla ''halamın çantasında morkid vaaarrr, halamın çantasında morkid vaaarrr'' diye bağırmıştı, çok komiğine gitmiş çocuğun naapsın, kikirdeye kikirdeye gezinmişti ortalıkta :))) bir de komik olan orkid ve molped'i birbirine katmış morkid yapmış :))

10/11/2012 18:43:00

İlk olarak nice yildonumleri:))

Ve koptum ne guzel anektotlar olmus Alyada herkezi emmeye kalkiyor ama emir 28. aya ksdar emdiya bir sra minik parmagi ile gel gel ysparak memee diye bsgriyordu onu sevenlere

Bizim ufakliklar gecen gun az kaldin pipi kukuyu coook yakindan taniyorlardi arkadasimdaydim Emirde kizi ile yuvadan arkadas bir ara bunlar bir geldi ciril ciplaklar bizim oglan demesin mi bebek yapiyoruz ne oldugumuzu sasirdik resmen bu veletler 5 de boyleyse dusunun halimizi

10/11/2012 18:57:00

:)))) Offfff Pınar mukayyet ol sen oğlana, alimallah kafaya koymuş bebek yapmayı, çok güldüm ama :)) Ya nasıl düşünüyorlar, herşeyi anlamaya çalışıyorlar, nasıl meraklılar zamane çocukları, valla hem eğlenceli hem tehlikeli, ben spiderman oldum diye pencereden uçan çocuklar da var, dikkat etmek lazım cidden.

10/11/2012 19:05:00

aman pınar büyüdükçe de iyice abartıyorlar desene:))

dr um zor bu işler valla benim koca bile teoride o kadar biliyor güya ama soru geldimi böyle kalıyor:))

10/11/2012 19:09:00

Yani ben de teoride çok iyi biliyorum ama gel gör ki kendi hayatında pek sökmüyor o bilgiler Hülya, çünkü sözkonusu kendi çocuğun olunca sadece mantığınla değil kalbinle yaklaşıyorsun olaya, bu da yanlış yaptırabiliyor insana :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...