MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/11/2012 19:09:00

Amaaannn Pınar bası boş bırakmamak lazım senin oğlusu :)))

Ozlem varmi cidden spiderman sanıp ta atlayanlar :)))) ayy bakalım bizler neler göreceğiz. Bizim oğlanda kendini spiderman sanıp düz duvarlara tirmanmasa bari :)) insallah büyüdukce sakın ve uysallasirlar. Suan cok hareketli olacak gibi görünüyor ama umarım zamanla normale doner..

10/11/2012 19:13:00

neşecim bir ara pikaçuyum diye bir çocuk camdan atlayıp haberlere çıkmıştı:))

ya özlem sorma pipi muhabbeti adamı baydı dün.o birşey değilde elalemin yanında söylemese bari:))

10/11/2012 19:15:00

Kizlar asil komik nil soymus bizim oglani pinar teyze emirin sucu yok ben dedin bebek yapalim diye dedi ben emiri giydirmek icin yakalamaya calisirken

Ben de duymust spiderman olayini hatta cocuk atlayinca babada pesinden atlamisti 3. Kattan oglani yakalayip hayatini kurtarmisti haberlerde bayagi olat olmustu

Kesinlikle tv kontrol altinda olmali biryerlerden cimbizla cekiyorlar en olmayacak hareketi

10/11/2012 19:16:00

:)))) alem bu veletler valla.. Hülya insallah sormaz cidden... Zira Olur olmadık soruları, olmadık zamanalrda sormak konusunda ustalar :)))

10/11/2012 19:21:00

Bak sen kız daha hızlıymış desene, öyle ama bu devirde kızlar daha fena, parmaklarında oynatıyorlar oğlanları, bir de çıkma falan teklif eden kızlar var, tööbe töbeee :))

Neşem yok yaa senin oğlun bir paşa, yapmaz öyle şeyler :)

10/11/2012 19:22:00

yabancı değilsiniz siz birşey anlatayım.geçen gün gece defne uyandı anne su diye bağırıyor.yahu bizde o sırada anlayın işte:)) hemen fırladım  üstüme sabahlığımı aldım gittim verdim suyunu.neyse sabah diyorki anne gece sen giymiştim.gecelik dedim.hayır değildi değişik birşeydi:))
ya evladım o karanlıkta uyku sersemi nelere dikkat ediyor:)) valla birinin yanında der diye korktum.karanlıkta tam görememişsin gecelikti o dedim ikna oldu:))

10/11/2012 19:26:00

Kaçmaz gözlerinden kacmaaazzz... Ciddi ciddi cok dikkatli olmak lazım bu zipirlarin yanlarında :)) ayy Özis im yapmaz mı dersin gercekten :))) insallah insallahhhh..

Kızlar daha fena ise bizim oğlanları daha bı iyi korumak lazım :))) ama o zamanda kaynana olur adımız hemen :P

10/11/2012 19:28:00

wuuuuw hülyaaa çok ince meseleler bunlar, off çok dikkat etmek lazım, çok etkilenirler o yaşta :) kızzz ne giydin öyle değişik bişeymiş bak, çocuğun bile dikkatini çekmiş uykulu uykulu :)))

10/11/2012 19:29:00

:))))))) sahi Hulyaaaaaa ????

10/11/2012 19:29:00

özlemim gecenin 2 siydi yav daha nasıl dikkat edicez:))
yok ya bildiğin uzun penye sabahlıktı:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...