MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/11/2012 19:32:00

Yahu gecelik sabahlık falan neydi onlar, ben unuttum valla, bütün gün üzerimde eşofman pijama geziyorum, hatta bütün gece :)))

10/11/2012 19:35:00

yahu bende öyleyim eşofmanla takılyorum ama hatta gece bile ama çocuk çığırınca dolaptan sabahlığı zor çektim:))
eşofman giyecek zaman olmadı:))
ya bi de bindebir susar defne o da öyle bir ana denk geldi:))

10/11/2012 19:39:00

bundan sonra daha sık susayabilir haberin ola :)))

10/11/2012 19:42:00

hahaa özlemim senide göreceğiz daha küçük hele bi büyüsün özdeciğim neler yapacak size:)) alarm gibi ses verecek olur olmadık zamanlarda:))

10/11/2012 19:43:00

Ayy bazen kendimden nefret ediyorum bende bu ev hallerim yüzünden.. Sac tepede toplu. Altta esofman üstümde bı tshirt oldu bitti.. Nerde o eski dikkat eden nese :/

10/11/2012 19:45:00

ee neşe mecbur öyle.bende öyle takılıyorum.dışarı çıkarken bile eşofmanla takılacağım aslında ama utanıyorum kocanın yanında:))

10/11/2012 19:51:00

tahmin edebiliyorum Hülya, çocuklar büyüdükçe zor bu işler gerçekten, göriciiiz bakalım :))

10/11/2012 19:57:00

Yok onu yapamıyorum ben.. Hic yapamadım zaten :)) bakkala giderken bile pantalonumu giyerim mutlaka.. Annem

Cook kez ya kızım gidiver öyle demiştir ama yok gidemedim hic :)) ayda yılda bir dışarı çıkarken giydiğim esofman ve sweatimi giyerim spor takılmak istediysem ama dedim ya ayda yılda bir.. Bir aralar rimelimi pudrami sürmeden pazara bile gitmezdim :))))

10/11/2012 20:20:00

Rezillik diz boyu doruk efendi bu gece esimin mudurlerinin yaninda kazagimin uzerinden gogsumu emdi allahim sana geliyorum:(

10/11/2012 20:27:00

İyi geceler herkesleree

Neşecim,,hülyacım, özlemcim, pınarcım hepinize teşekkür ederim. Allah herkesin mutluluğunu kat kat arttırarak geçireceği nice seneler göstersin hepimize :)

Pınar senin oğluş fenaymş yaa hemen bebek yapıyor. tabii kızda az değilmiş :))

hülyacım defneye çok fena basılmışsınız desene :)) tabi hep böyle kalmayacaklar bilmişler. hülya geleceğimizi anlatmış bize :)) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...