MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/11/2012 20:35:00

Hanımlar ben yataagaaa uzarım.. Deliksiz olmayacak biliyorum ama sabaha kadar 1 kez uyanmak istiyorum.. Hepinize misss gibi uykular.. Opuldunuz :)

Doruklar çoğalıyor galiba.. Hosgeldin cansu88

10/11/2012 21:33:00

kopardiniz gece gece vallahi :))) Pinar snin oglan fena kistirilmis.Of cok fena bu zamabe cocuklariiii..

Hulyam boyle durumlarda tedarikli ol al yanina suyu :)) ama defne de nasi fark etmis ya o sahligi.korkulur bu veletlerden.ay biz nelerle karsilasicaz kimbilir...

aaaaah ah bende bir zamanlar ozene bozene gecelikler almistim,sabahliklar vs.. simdi bi penye pijama..sicak gelince onuda dizime kadar kiviriorm,degistrmek zor gelior.saclar hep toplu,gecen farkettm baya uzamis.. renkler zit..tam romaniceyim :))))))))

bugun bi avmye gittik dolabirkeb masal a mama verdm biberonuyla,tam cantama kaldirirkrn nasil dustu anlamadm dustu ve tuz buz oldu hemde masalin basindan uctu resmen...nazar diorum ben dusmesine imkan yoktu yaa hayret.. batirdk heryeri..

sonra pentiye girdm,tayt alayim dedim.satici bayan bana iri dedi yaaaaaaaaa!! iri bayanlara bu bedeni veriorz dedi.... siz kac bedn giyiyordnz deyince de 36giyiyordm dogum yaptim boyle oldum dedim :))))) yolasim geldi valla :)

kizlar ben yatar,iyi geceleeeeeeeeeer..

Haaaa bu aradaaaa, Zeynepcimmmm tebrik ederim esin ve prenseslerinle nice.senelereee..

10/12/2012 03:51:00

saat 6:00da masal hanimin uyanmasi ile baslayan geri uyuna savaaimiz masal in gakibiyetiyl sona ermistir... oturdm tv izliorm hanfendide dizime tirmanip guluyor yahu... nereeden buluorlar bu enerjiyi bilmem ki :))

hadi bakalim gunaydinlaaaaar, hayirli cumalar diliyorum herkeseeee :)

10/12/2012 05:41:00

Günaydınnn

Özde ile kahvaltı zamanııı :) bakalım bugün hangi şebekliklerle yediririz kendisini :/

Ayşegül nazarı çıkmış derler, Allah esirgemiş vallahi ya Masal'a falan sıçrasaydı

10/12/2012 06:37:00

Gynaydin

Aysegul ucuz atlatmissiniz cidden

Bende idili uyutuyorum.7.30 da uyandi kahvaltisini yapti simdi atagimda uyuyor. Saat gibidir 10 da uyanir:) hala hasta. Hirilti var oksuruk var ve biazda burun akintisi:( abimiz daha fena. Yani oksuruk ce horultularla gecen bir gece oldu.

Okuyamadim kimseyi kusura bakmayin olurmu. Ben de uyuyayim yarim saat. Size iyi muhabbetler

10/12/2012 07:14:00

Gunaydinnnnn... Hala burnum yaniyiiii aksirip tiksiriyorum :( bugün bı ara ıhlamur kaymayayım icine de boolll limon :) düzelirim insallah..

Aman AyCiimm Nazar çıkmış bosver.. Ama iyi prensesin yüzüne falan gelmemiş. Allah esirgesin onları her türlü beladan, kazadan. Özisim sizede afiyetler olsun. Ozdecik sende uzme anneyi güzel güzel yap kahvaltını tamammi!!

Hani dün aksam 1 kez uyanmak istiyorum diye gittim ya 3 kere uyandim :)) istediğim olmadı ama yine de iyi bir performansti :)) sabah kalktık önce o sonra nem kahvaltımızı yaptık simdi yine uykusu geldi tabi artık :) ne kadar uyur bilemem ama yatırır yatırmaz kapadı gözleri bu sefer :)) hepinizin gunü gezel geçsin. Hayırlı cumalar ;)

10/12/2012 07:42:00

herkese günaydın.defne bu sabah babasıyla gitti kreşe çok şükür:))
ayşegülcüm çok geçmiş olsun nazar çıkmış öyle diyelim
duygucum idile ve doruğa geçmiş olsun
neşecim bende üşütmüşüm umarım çok artmaz.bol bol c vitamini tüket bal kaşıkla sıcak şeyler iç.ben öyle ilerlemesin diye çabalıyorum işte

10/12/2012 07:55:00

Gözün aydin Hulya :) defne bu sabah üzmemiş seni.. Belki senin ilgini istiyordur daha cok çınar nedeniyle... İnsallah bundan sonra böyle devam eder de sende her sabah git gel yapmazsın.. Bu usutme meselesi icin bişeyler yapmam lazım cidden.. Ihlamur koyucam simdi 2 fincan icsem bile yeter. Bide sürekli ağzım kuruyor suya dayanıyorum. Bahaneyle su içimim arttı :)) iyi oldu... Tek derdim Doruğa gecirmemek yoksa halsizlik falan takmıyorum..

10/12/2012 07:56:00

Günaydın kızlar, görenler zaten "bebeğe sıçramadı demi, onda birşey yok demi" dediler. Bende baya korktum açıkçası şükür bişi olmadı :)

Masala bugün netten bulduğum bir kahvaltı çeşidi deniyoruz, hatta şu anda bakıcımız yediriyor oyunlarla :) Ben görünmüyorum beni gördümü bana gelmek istiyor yemiyor..

Neşecm geçmiş olsun, Duygucum senin minnoşlara da geçmiş olsun. Hay Allah en tırstığım şey bu günlerde tıkanıklık öksürük vs. Tam hastalık zamanı zaten. Eşime de tembihliyorum sakın hasta olayım deme diye :))

Tarif şu; 
Malzemeler:
  • 150 ml Devam Sütü (Bebeğinizin ayına uygun olarak Aptamil 2 / 3 veya Aptamil Conformil 2 kullanabilirsiniz.)
  • 2-3 yemek kaşığı Milupa 8 Tahıllı Ballı Kahvaltı
  • 1/8 haşlanmış yumurta sarısı
  • 1/2 kibrit kutusu beyaz peynir veya 1 tatlı kaşığı labne peynir
  • 1 tatlı kaşığı pekmez
Hazırlanışı:

150 ml Aptamil Devam Sütü’nü kutu üzerindeki talimata uygun olarak biberonda hazırlayıp ve bir kaseye boşaltınız. ıçine diğer malzemeleri ekleyerek çatal ile eziniz. Küçük şampiyonumuzun tahıllı ballı kahvaltısı hazır.

• Yumurta sarısı önce 1/8 miktarında başlanıp daha sonra yavaş yavaş artırılmalıdır, gün aşırı verilmelidir. 8 aylık bir bebek tam bir yumurta sarısını yiyebilir, 12. aydan önce yumurtanın beyazı verilmemelidir.
  • Bir gün yumurta sarısı, ertesi gün peynir kullanabilirsiniz.
  • Beyaz peynirin tuzu akşamdan suda bekletilerek alınmalıdır. 7. ayında beyaz peynirin miktarını 1 kibrit kutusu (20 g.) büyüklüğüne çıkartabilirsiniz.

10/12/2012 08:01:00

ooo ayşegülcüm yesin büyüsün masal kuzum
bende çeyrek yumurta sarısı tuzu alınmış peynir 2 tane tuzsuz zeytin 1 kaşık pekmez eşliğinde  yaptırdım kahvaltısını
neşecim çok şükür gitti devamı da gelsin inşallah.ya ilgi desen inan ilgileniyorum.ama işte yinede kıskanıyor malesef

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...