MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

09/19/2012 14:30:00

Yoncammm, hoşgeldin. Aşıdandır. Duru'da öyle oluyor. Mızık mızık oluyor, hep kucakta olmak istiyor.  Olsun sıkma sen canını, kız düzelsin sonra yazarsın.

Hoşgeldin Duygu :) Umarım memeyi bırakmaz daha .

Ayşegülcüm hadi git evine sarıl kızına bol bol :))

Bende birazdan çıkıyorum. Kayınvalidemin doğum günü :) Ona gideceğiz :(

Hepinizi çok öpüyorum, 

09/19/2012 14:32:00

bugün kv günü sanırsam bizimkide bizde oğluşuna bakıyor:))

09/19/2012 14:49:00

Ayşegülüm Özde'yi sormuşsun teşekkür ederim, yeme durumları aynı canım yaa, birşey verdimmi bir iki kaşık alıyor sonrası tam bir eziyet, işin kötüsü mamaya da aynı muameleyi yapıyor, iki yudum çektiği mamayı da ağzında tutup yutmuyor çekince boşaltıyor ağzından, tam sinir harbi yani :( dişden olabilir diye düşünüyorum ama oldum olası çok iştahlı değildi zaten, sürekli parmağıyla dişini kaşıyor, biberonun emziğini ısırıp dişetlerinin arasında tutuyor, elimle dokununca çok hoşuna gidiyor mayışıyor, belki çıkması yakın olmasa da kaşınıyor rahatsız ediyor belli, tükürük salgısı da arttı son zamanlarda, bir çıksa da rahatlasak...

Hülyacım başla artık ek gıdaya, koca adam oldu Çınar oğlan, artık hayatta annenin memelerinden başka nimetler olduğunu da öğrensin, hayattan zevk almayı öğrensin kuzucuk :) benim gibi yiyerek mutlu olan yemek yapmaktan da yemekten de zevk alan bir insan bu olaya böyle bakar ancak ;))
Biz de yarın Özde'nin amcasının uzmanlık sınavı için Antakya'da olacağız, dün birkaç çeşit pasta falan yaptım ben de yemek için...
Ben yetişene kadar kızlar işten çıkıp yavruşların yanına koşmuşlardır bile :)

09/19/2012 14:54:00

ayyy özlem çok güldürdün beni:)) ya sorma meme görünce eli ayağı titriyor çocuğun

heyt memleketime gidiyorsunuz demek.kebap künefe şalgam meze falan ne varsa yemeden dönme sakın:))

09/19/2012 14:56:00

biraz önce yanına çağırdı koca.hülya yarın kimse gelmesin eve sen bana humus ezme patlıcan salata falan yap bende yiyim diyor
ey yarabbim garibim kaç gündür lapa yemekten hayattan soğudu.oğlu gibi bu da tam boğa burcu yani:))

09/19/2012 14:57:00

Sen Antakyalımısın? yerim canım yerim herşeyden, hiiiç merak etme sen :))

09/19/2012 14:58:00

İyiye işaret, demekki düzeliyor ;) bayılırım Antakyanın humusunaaaaa...aslında tüm mezelerine :))

09/19/2012 15:00:00

evet canım antakyalıyım.amcaya da başarılar dilerim.kadın doğum seçsin mümkünse iyi para var yada sesi idare ederse ferhat göçeri de örnek alabilir:))

09/19/2012 15:01:00

oyyy birde üstüne tereyağ yakıp döküyorlar ya masada allahım ölünür bu lezzet için:))

09/19/2012 15:07:00

yok canım amcamız uzmanlığı bitiriyor zaten, kulak burun boğaz uzmanı, şu devirde seçilebilecek en iyi branşlardan birini seçmiş bence, kadın doğum pediatri dahiliye falan çekilmez bunlar... hani asistanlık bitiminde tez vs sonrasında uzmanlık sınavı olur ya :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...