MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/12/2012 15:59:00

ha bir de Hülyanın dediği gibi açlık tokluk kaka yapıp yapmaması çok farkettiriyor, ben her seferinde karnını doyurup kaka yapmadan tartmaya çalışıyorum mesela, moralim bozulmasın diye, o tartılar arasındaki fark da genelde bu açlık tokluk kaka durumuna bağlı...

10/12/2012 16:03:00

ben de dolap içine örtü açanlardanım, annemden kalma bir alışkanlık, annem sağolsun evlenirken bütün dolaplarımın içine kapitone (böylemi yazılıyor bilmiyom valla :p) yaptırmıştı, olmazsa heryer toz olacak gibi geliyor :)

10/12/2012 16:41:00

Kapitone örtülerden bende de var ama onlar zaten yerlerindeler ;)) bu evimde giyim odası gibi bir bölüme dolap yapılmış ve bütün kıyafetler suan orada. O ahşap kokusu sinince hayatta giyemem kıyafeti. O yüzden yıkadığım eşya diğer odada yatağın üzerinde yerleştirilmeyi bekliyor :)) tabii daha kisliklar var. Daha kutuda onlar. Bide onlar çıkacak eğer kokuyorsa yine yıkanacak falan hayatta bitmez benim isim.. Özis msj attım sana bı bakarmisin cnm yaa

10/12/2012 16:49:00

Dolapları geçtik bi de Emire söz verdik odasini boyayıp yeni takım alacağız diye. Cayamiyoruz da. Hiç gözüm kesmiyor.

10/12/2012 19:42:00

selam arkadaşlar,
nihayet eve döndük 1 ay aradan sonra. artık daha sık aranıza katılıcam::)
tara da son 10 gündür geceleri sık uyanma mevcut. gözleri kapalı ağlama,emziği-elle sakinleştirmeyi ,kucağa alınmayı elle iterek şiddetle reddetme,ancak memede sakinleşme var. bazen çok emiyor,bazen az. ama gündüzleri 4 saatte bir hiç emmeden duruyor.
sizde nasıl durumlar? bu ay olur mu acaba böyle şeyler?

10/13/2012 14:03:00

Kimsecikler uğramamış bugün.. Nasıl uykusuzum anlatamam. İsin kötüsü uyuyamiyorum da :( Doruk uyudu bir ara ama yok ben dalamadim bir türlü. Basım uyuşuk bugün resmen. Tansiyonum düşük gibi ama halim tamamen uyusuz olmam yüzünden. Gece uyuduysam 3 saat uyumusumdur herhalde topu topu...

Kocis ise gitti bugün gelince de dışarı cikicaz anca aksam uyurum herhalde bir daha :/ neyse ben biraz bişeyler yiyeyim bari. Kahvaltıdan sonra ağzıma bisey atamadım. Herkese iyi haftasonları..

10/13/2012 17:24:00

herkese merhaba
sabahın köründe dışarı çıktık yorulduk pertim çıktı resmen:))
özlemcimle konuştuk.ufak çaplı bir krize girdim konuşurken.deli ne dememiştir umarım:))

10/13/2012 21:25:00

selam kizlar, herksler iyidir umarim :)

bugun bizim icin oldukca lanet bir gundu... kemeraltina alisverise gittik,arabayi park ettigimiz apt. sakinlerinden biri arka cami yag ve kahveye bulamis,sol on lastigi patlatmis... acaip sinir oldk.. benim adamda apt. kapisina saglam bi not yazip kapiyi zili cicek yagina buladi :)))))

enistenin isyerindeki komsulardan bi telefon geldi tam kmraltinda gezerkrn,birkac kisi gelmis bisiler cikariolarmis...meger hirsiz girmis...

onuda gectm dolanirken bi kahve icelim dedik,masal kaka yapti.cafe deki elemande ust kat musait dedi ciktik esimle..aa bi baktim 3.katta fal bakiliormus 2.katta da 3-4 bayan sirada... oda da oyle kucuk ki,eh masalin altini bor actimmmmm of of of!... :)))) az kalsin fal baktiramicakti zavallilar :))) kokumuz her yeri kapladi :))

ha bu arada masal icin bi oyun parki aldik bugun.. yanimdan ayirma girisiminde bulunucam.. bakalim basarabilecekmiyimmmm..vicdan azabi duyuyorum sanki ben yaa :((

haydin iyi geceler mutlu pazarlaaaaaaar :)

10/14/2012 06:09:00

günaydın güzel anneler
erkenciyiz yine her zamanki gibi:)) yoldayız arkadaşlara kahvaltıya gidiyoruz.çocuklar burda uyur öğlen ona göre alın eşyalarınızı dediler.küçük çaplı bir valiz hazırladım resmen.umarım bizi öyle görünce korkup eve almamazlık etmezler:))
hepinize güzel bir gün diliyorum.öpüyorum:))

10/14/2012 08:53:00

Günaydın millet :)

Biz de kahvsltıdayız şu anda, iki arada bı bakiym dedim Hülyacımın yazdığını görünce koptum, yok Hulyam tlfu kapadım ama gülmeye devam ediyordum, Özde yavrum garip garip bakıyor yüzüme :) sesini duymak iyi geliyor delüüü :)) şu bipolar arkadaşı hatırkadıkca gülüyorum ;))

Ayşegül canım cidden macera dolu bir gün olmuş, park yatağınız hayırlı olsun :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...