MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/14/2012 08:56:00

Herkese iyi pazarlar. :)

10/14/2012 19:20:00

Ayy aysegul gertekten fena bır gun mus neysekı bıtmiş umarım bugun guzel gecmıştır biz bugun kalktık cengelkoyden yenınosmaya neo indırım varmoş badyler 150 tl benek mont 250 biirde kalabalık anlatamam deli bır trafık ne o pazar gezmesı tum gun arabada sonra koca tutturdu acık havada olmadı lazımmış hadı ıstınyeye halen 2 cocuklu oldugumuzu ve bu cocuklatın duzene ıhtıyacı oldugınu anlamıyo :))

10/14/2012 19:47:00

hulyacim pinarcim tesekkurler :) bugun guzeldi neyseki.kordoon keyfi ve alisveris yaptik esimle :)

pinarcim fiyatlara takildim ben :/ 150tl body pahali degilmi birazcik :)

10/14/2012 19:50:00

hulyacim pinarcim tesekkurler :) bugun guzeldi neyseki.kordoon keyfi ve alisveris yaptik esimle :)

pinarcim fiyatlara takildim ben :/ 150tl body pahali degilmi birazcik :)

drcum ozlemcim tesekkur ederimm. fenaladayim nasil ayiricm die :) bu gecede yanimda.olsunnnnm..yarin baslariz artik :)

10/14/2012 20:07:00

Evet işte banada pahalı geldı ama mıllet bedava gıbi kapış kapış alıyordu

10/14/2012 21:55:00

Kızlar Merhaba... Dertliyim... Yarın ve öbür gün Tiyatroda sınav yapacağım ve Masalı da götürmek zorundayım. Çocuğa nasıl sağlıklı hijyenik bir ortam sağlayabilirim bilmiyorum. 2 saatte bir emzirmek için sınav salonundan çıkacağım ya da salona bir paravan koydurup Masalı orada tutacağım. Bilemiyorum. Allahtan Eşim de benimle birlikte ve bir arkadaşım da yardıma gelecek. Sınav akşamüstü 17 de başlıyor ve akşam 10 a kadar sürecek. Çocuğu perişan etmekten korkuyorum. Ve ikinci bomba: geçen yıl hiç oynamadığım ve repertuardan kalktığını düşündüğümüz oyunu kasım programına koymuşlar. Genel Sanat Yönetmeni aradı ve oynamamı rica etti. Oysa bu sene oyun oynamayacağım sadece ders vereceğim konusunda anlaşmıştık. Fekat programda bir sıkıntı oluşmuş. Oynarsın oynamassın şöyledir böyledir derken... Buyrun beklerim yani oyniycam nasıl olucaksa... Performans gerektiren bir oyun 8 kilo fazlam var ve karın kasım yok malum sezeryan!!! Oyunda 5- 6 dak kadar bir süre 5 kilo ağırlıkla dans ediyoruz. Nasıl olacakda olacak bilmiyorum. Bir satırını hatırlamıyorum yani ezber çalışmam gerek. 3 hafta kadar vaktim var ve evde egzersize başlamalıyım kiloyu geçtim bedenimi güçlendirmezsem biterim.  Üçüncüsü yarın ne giyicem diye baktım valizlerdeki yazlıklarıma sonbaharlıklarıma... scandal bir tane jeanim kıçıma olmuyor. tayta talim yani... Bir tulum ve bir kaç etekten ümitliyim yarın gündüz gözüyle bi daha bakıcam:((

Bir kaç gündür bu meselelerle ve sınavın hazırlıklarıyla uğraşıyordum. Günlerimin en güzel kısmı hergün Masalı parka çıkarttığım saatler... ama bi tane de Masal ile ilgili endişem var. Bunu da size ve özellikle drcuğuma sormak isterim. Masal yüzükoyun yatmayı hiç sevmiyor 1 dak. zor tutuyorum. Hemen mızıklanmaya sonrada ağlamaya başlıyor. Başını tutuyor, kaldırıyor orada bir sıkıntı yok ama durmuyor mümkün değil. Drumuzda gün içinde yüzükoyun yatır  arada demişti... Yok bizimki illa sırtüstü yatacak. Kucakta da dik duracak.  Yana da dönmeye başlamadı henüz, hareket ede ede aşşağı kayıyor sadece. Yada yarım yan dönüşler yapıyor da diyebiliriz... Sizin kuzular bu aylarda napardı, çok şey mi bekliyorum küçücük bebeden? Yzükoyun yatmasa nolur vs... :((

Of sıkılıyorum işte kaç gündür şu sınavı filan atlatsam çocuğun rahatını kaçırmadan, hasta etmeden... Oyuna da benimle gelecek bu arada... Bir özel oda açacaklar bize, babamızın da oyunu yok o hafta ben sahnede onlar kuliste... En sevmediğim şey, anne babası oyuncu olan çocukların kulislerde büyümesi... Hep karşı çıkarım, al işte başıma geldi, el kadar yavru... Kusura bakmayın ne olur çok canım sıkkın evde de söylenemiyorum, çünkü bu sefer eşim sinirlenecek saydıracak tiyatroya... Ama bu meslek maalesef biraz da böyledir... Filan falan... İyi ki siz varsınız... Biraz içimi döktüm... Öpüyorum hepinizi sevgiler... 

10/15/2012 06:35:00

Gunaydin

Yonca okudum yazdiklarini cocukla calisma zor elbet ama 17 den sonra gidecekmissin. Nasilsa birkac saat sonra gece uykusuna yatar. Eminim senin endiselendigimden daha kolay atlatacaksiniz.

Yuzustu olayina cok takilma derim. Doruk yuzustu uyumaya bayilirdi. 2 aylikta itibaren yuzustu uyudu gece gunduz. Ama kizi kesinlikle yatiradim. Uyuyunca dondureyim dedigim zamanlarda bile hemen uyaniyor kafasini kaldiriyordu. Bende vazgectim busevdadan. Yan yatarak uyumayi seviyor. Yuzustu yatinca gazini kendicikarabiliyor dolayisiyla daha uzun uyuyorlar baska bir ozelligini bilmiyorum

10/15/2012 06:46:00

Günaydın... Herkese iyi haftalar diliyorum hanımlar..

Aysegulcum gecmis olsun öncelikle. Ama neyseki pazar gunünüz güzel gecmis :)

Yoncacimm aman aman demek masal hanımlar şimdiden sahne tozunu yutacak ha :) dert etme o kadar arkadasım. Gayet güzel atlatirsiniz merak etme. Aksam 5 ten 9 a gecer gider su gibi. Kapalı mekan da uyutmak, emzirmek dışarıda olmaya kıyasla daha rahat. Sen icini ferah tut canım benim. Takılma öyle aileleri ile kulislerde helal olan cocuklar kısmına. Her mesleğin bir cilvesi var. Neyse ki sen yanında götürebilme şansına sahipsin. Hepsi kolaycacik gecer...

Ayrıca oynayacağın yeni oyuna da takma kafanı sen altından kalkarsın. Evet karın kası yok ama yorgunluğa, fazla fazla efora antrenmanliyiz bebisler sayesinde ;)) onunda üstesinden gelirsin sen. Allah yardımcın olsun canım benim

Ay ayy.. Yorgunum a dostlar.. Goren yok halimi :)) haftaya bayram.. Bursa, İzmit yolları bizi bekler :) izmitte bir tek kocisin hala ziyareti oluyor ama bizim Bursa da sülale kalabalık ve hala Bayram ziyaretleri aksatilmadan yapılır. En azından anne ve babamin kardes efradına. Babamdan 5 annemden 4 ad hala, amca, dayı teyze mevcut :)) giderken ister istemez üzerime adam akıllı bişeyler giyeyim isterim ammavelakin hic bir kıyafetim olmuyor :(( dün yeni bişeyler alayım dedim bir bluz aldım da pantalonu bulamadım. Daha dogrsu bu bedende hicbir pantalon düzgün durmuyor diye alamadım. Acil zayıflamam lazım benim en azından bu göbeği ve baseni küçültmem lazım :(((

Ama nasıl?? Dün pantalon icin dolanirken girdim minik plates topu ve plates lastiklerinden aldım :))) hani su ebru sallı diye bir hatun varya plates yapan onu gordum hafta sonu tv de. Saat 10

Da başlıyormuş bekliyorum :)) :P

Bişeyler yapmadan gitmeyecek yoksa bu gobis irisi :/ O hatunun Cd'sini alicam ayrıca çünkü her sabah Doruk musade etmeyebilir. Cd yo alayım da o uyurken yapayım gun icinde bari :/ su ara spor da anca evde olabiluuu

Yaa ama bayramda hala ne giyeceğimi bilmiyorum o başka.. Neyse benim spor saatime az kaldi :)) gelirim yine :)

10/15/2012 06:46:00

günaydın herkese

yoncacım sıkma canını ya inşallah hiç ummadığın kadar problemsiz atlatırsınız bu süreci

defne ben feci hastayız bu arada.çınara geçmesi de an meselesi

10/15/2012 06:53:00

Gecmis olsun Hulya. Amaaaannn insallah geçmez Çınara. Ben atlattım cok sukur ilerlemeden. Ihlamur, limon ve bal karışımı ictim iyi geldi. Umarım sende en kısa zamanda atlatirsin tabii defne kuzuda

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...