MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/15/2012 07:59:00

Eveettt plates girişimim Doruğun sayesinde 20-25 dk da bitmiştir.. Bebegi olan kadının evde spor neyine :P pes etmek yok ama cd almadan zor olacak sanırım :/

10/15/2012 08:12:00

Günaydın kızlar, 4 gündür uğrayamıyorum. Perşembe akşamından yazlık kışlık olayına girdim evimi baştan aşağıya temizledim. Duru biraz hasta oldu. Burnu akıyor ve hapşırıyor ama bugün biraz daha iyi. Babamız Çin'e gitti :(((( Bayramın ilk günü dönecek :((( Cumartesi tüm iler bittikten sonra babam geldi aldı bizi annemlere geçtik. Babamız dönene kadar oradayız çünkü annemin evi işyerime yarım saat uzaklıkta. Anneme geçerken Duru^nun bugün içmesi gereken sütleri almayı unutmuşuz :((( Nasıl böyle birşeyi unuturum hala kendime kızıyorum :(( Benim yöneticim ile sorunlarım olduğu için işe geç kalmıyım diye ablam taaaaa Nişantaşı'ndan Ataşehir'e gitti kızın sütlerini aldı ve işe döndü :(( Şaka gibi birgün.

Dikkat eksikliği yaşıyorum, dikkatimi toparlayamıyorum. IQ ölçümü yapsalar sıfır çıkar!!!!!!! Bunuhn yöneticimde farkında :((

Yoncam okudum sıkıntını :( Ne diyim bilemiyorum. Allah kolaylık versin ve endişelendiğin hiçbirşey olmasın. Kolayca düzenini oturttur inşallah. Bu arada Duru'da hiç yüzükoyun yatmadı. Hemen ağlıyordu. Eğer yüzükoyun yatırdığında zamanı geldiğinde kolları ile başını kaldırabiliyorsa fazla zorlama bence. Doktorumuz bze böyle demişti. Bende yatırmadım yüzükoyun ama hareketlerinde birsorun yok. O yüzden sıkıntı yapma lütfen.

Herkese iyi haftalar hepinizi öpüyorm. Atladığım birşey varsa kusura bakmayın lütfen.

10/15/2012 09:05:00

Kizlar yine yazilar sin surat yazilmis bakalim neler beler anlatilmis

10/15/2012 10:53:00

geçmiş olsun hülya ve banu,bende son anda yırttım sanırım hasta olmaktan,bu kadar yorgunlugun arasında birde hastalık bitirirdi beni herhalde.

yonca sende sıkma canını bildiğin iş eminim üstesinden gelirsin,arkadaşların dediği gibi kapalı mekan her zaman çok daha avantajlı hem bildiğin yer mekan sıkıntı çekmezsin.

Bende bugün kışlık yazlık olayına gireyim diyorum ama hiç gözüm yemiyor!!sadece bunu yapması için bile bir kadın tutabilirim,o kadar tembel moddayım aylardır

10/15/2012 10:54:00

Selamlar herkese :) Sağlıklı, huzurlu, mutlu, bol şans dolu bir hafta diliyorum herkeseee..

Yoncamm sahalara dönüyorsun artık ha :) hiç üzülme bence, o da bir renk olacaktır eminim hayatında. Masal prenseste sahne tozu yutucak desene şimdiden ;) 

Masal Beril' de hiiiç yüzüstü yatmazdı, ben yatırırdım anında uyanırdı. Kendi kendine dönmeye başlayınca, yüzüstü yatmayı çok sevdi :) şimdi kendi dönüyor. 

Banucumm Allah kavuştursun :) Duru için çok üzüldüm aman dikkat! tam hastalık havası :( Bende korkuyorum hasta etmekten çocuğu. 2-3 saatlik bir evden ayrılma durumunda bile resmen valizle gidiyor gibiyim. ne olur ne olmaz diye her çeşit giysi alıyorum )))) Umarım hemencik toparlar duru kendini. 

Bende hep evin anahtarını kapının üzerine unutuyorum. Geçenlerde 1 hafta kapının üzerinde kalmış İzmir' e gittiğimizde. Bu haftasonu da unutmuşum. E napim kafam bi milyon...

Hülyaam size de geçmiş olsunnnnn.. Hay Allah, bu havalardan fena oluyor ya :( inşallah Çınar' a geçmez :( 

Neşemm, ben alıyorum MAsal' ı göbişe oturtuyorum :D başlıyorum karın çalışmaya. karnım et kesti, titriyo resmen kaslarım :D Bence şu kot görünümlü taytlardan alıp üzerine güzel bir tunikle kombinleyebilirsin. Penti' de güzel taytlar var ;)

10/15/2012 12:22:00

3 gündür zar zor yemek yiyen oglum kocaman bir kase tavuk çorbası içti:)çocuk menüyü beğenmiyormuş demek:)şu anda enerji patlaması yaşıyor:)

10/15/2012 12:28:00

Ooooooooooooo afiyetler olsun, darısı başımızaaaaaa :)) 

10/15/2012 13:03:00

Necla'cım nerde burda o komşuluk... karşı komşumla kapıda karşılaşırız, hatun selam vermekten aciz. Hep ben selam veriyorum, aa dedim yeter :)) Bende kestim selamı. Kaldı ki anahtarımı alacaklar.. Halbüki al yöneticiye bırak bari demi... Manisa yabani biraz :) 

Göbeklerrr ah bu göbeklerrr :(( 

10/15/2012 13:31:00

Kilo konusunu hiç açmayalım. Bence ikinci çocuklarda zor veriliyor. Ben oğlumda Begüme göre neredeyse 10 kilo fazla almama rağmen (ki Begümde 80 kilo ile doğum yaptım) 6 ay bile sürmeden eski kıyafetlerim oluyordu. Ben hamilelikten önce 36-38 beden giyiyordum. Şimdi 42 beden giyiyorum. Göbek yok ama oğlumun tabiri ile yürürken yerler sarsılıyormuş :)) Yani bana şişko diyor. Bi de güya gönlümü alacak 'annecim bu kıyafetle daha ince görünüyorsun yandan bakınca hiç göbeğin yok üzülme' diyor. :)))

10/15/2012 13:35:00

Komşuluk konusunda konyadan daha kötü bir yer yok sanıyorum. Zaten kiracı iseniz gidici gözü ile baktıkları için hiç yanaşmıyorlar. Ev sahibi iseniz ancak bi senede selam veriyorlar. Evi alalı 7 sene oldu. Koca apartmanda iki kişi var görüşüyoruz. İkisi de Konyalı değil :) Biri zaten okuldan öğretmen arkadaşım, ev arayınca karşıma düzgün biri gelsin diye kendim buldum :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...