MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/15/2012 14:27:00

Valla Manisa ile Konya kafasını benzetirim ben zaten. Konya!' ya gittiğimde "sanki manisa dan hiç ayrılmamışım" demiştim. Konya' nın bir tek yerleşim düzenini sevmiştim :)) Fotoğraf çekermisiniz dediğimizde herkesten hayır cevabı aldık, var mı böyle birşey :) 

10/15/2012 14:34:00

Sapikmissiniz gibi bakmadilar mi :) öğrenci iken geldim buraya 97 yılında. Aydında büyümüş biri olarak biraz zorlandım. Orada yabancı biri geldi mi kendini yabancı hissetmesin diye yardimci oluruz. Arkama bile dönüp bakmadım okul bitince ama eşimin işi yüzünden kaldik. :) Yerleşim olarak rahat, düz yollar trafik çok yoğun sayılmaz. Ama Konya kendi içinde yaşayan bi yer. Ancak bu kadar sevebiliyorum. :)

10/15/2012 15:04:00

Aynen öyle baltılar. 2 Nisan' da gelmiştik, hiç unutmam. Ben kısa kollu giyinmiştim, resmen yicek gibi baktılar. Bana bakıyorlardı daaaaaa ağaç altında yiyişen türbanlı bayanlara bakan yoktu onu da garipsedim açıkçası :/

10/15/2012 19:13:00

Eskiden daha kötüydü. Tamamı demiyorum Konyali olan çok değer verdigim arkadaşlarım da var tabii ki. Öğrenciliğim zamanında tüm kız öğrenciler 'kötü' yaftasi yiyordu. Ev vermezlerdi paramizla rezil oluyorduk yani. Şimdi çok daha iyi. Geçen 15 senede çok şey değişti :)

10/15/2012 19:48:00

Pisst memleketime laf soyletmem :) dermişim. Bende Akşehirliyim ve biz Akşehirliler hiç konyalıyız demeyiz. Bende sevmem konyayı.

10/15/2012 19:52:00

Selam arkadaşlarrr :)

valla ara ara okudum ama tam hakim olamadım yazılanlara, şöyle oturup pc de yazmaya fırsat bulamadım bir türlü...
Yoncacım herşey yolunda gidecek hiç merak etme, ezber mezber vız gelir sana, olmadı doğaçlama yaparsın ;) Masal da sahne tozunu yutacak daha minicikken, ne güzel, niye kulislerde büyümesin diyorsun ki, renkli bir hayatın içine doğdu kuzucuk, hayatın ta kendisini tanıyacak öğrenecek o sahnelerden, hem de annesinin yanında, ve annesi onun kahramanı olacak, sahnede uçuşan bir prenses onun annesi ;) yüzüstü yatmıyor olmasını takma, Banu da demiş ya zamanı geldiğinde yüzüstü yatırınca başını kaldırıp çevirip kollarının üzerinde kalkabiliyorsa sorun yok, yani keyfinin kahyasımısın Masal hanımın, canı sırtüstü yatmak istiyorsa ne yaparsan yap öyle yatar zaten, sen ara ara yatır bak.. Özde hala yatmıyor, hatta yan bile yatmıyor, kendi halinde oynarken yanlara dönüyor ama uyurken veya yatırırken hayatta izin vermiyor yan veya yüzüstü yatırmamıza, valla uğraşamıyorum artık kendisiyle, canı nasıl isterse öyle yapsın :)
Ayşegül ve Hilal buyurun Antebe gelin canlar, burada yolda fotoğraf çektirmek isterseniz sıraya girer millet, yol sorarsanız sizi alıp sorduğunuz yere kadar götüren de çıkabilir ama fazla dekolte giyene pek iyi bakmazlar, dekolteden kastım kısa kollu giymek değil tabii :))

10/16/2012 04:48:00

Günaydın herkese

Hastalık tam gaz devam ediyor.annem gelecek birazdan.hiç kalkmadan yyumayı planlıyorum:((

10/16/2012 06:31:00

Günaydın

Hülyam geçmiş olsun canım benim, iyice dinlen...

10/16/2012 06:52:00

Gunaydin

Gecmis olsun hulya iyice dinlen.

Bu arada idil artik desreksiz oturuyor. Oyuncak veriyoruz onune oynuyor daha keyif aliyor. Ama benim kizin gozu surekli abinin oyuncaklarinda. O da vermiyor kendi oyuncaklarini. Oglum benim gidiyor sepetten idilin iyuncaklarini bulup kardesine veriyor:)

10/16/2012 06:53:00

Günaydın...

Hulya gecmis olsun. Aman hazır annen geliyor madem dinlen bol bol. Dinlenmek cok önemli böyle zamanlarda. Vücut daha kolay toparlanıyor..

Özisim hosgeldin sende.

Ee hanımlar kahvaltımı yaptım geldim. Bu sabah spor falan yok doruk uyanır birazdan. Ya nem bu sipaya biberonu tutturamiyorum :/ dün emzirme sonrası sagdigim süt vardı. Az az emdi diye sağdım kalanını. Dolapta tuttum. Gece uyku halindeyken veririm dedim buzluga atmak yerine. Ama yok almadı velet uyurken bile.. İtip durdu diliyle.. Ve tabi hazin son ziyan oldu süt. :(

Dünden kalma bir moral bozukluğum var. Güncele yazmıştım zaten. Şerefsizin biri cok yakın akrabamı dolandırdı. Ticaret hayatı maalesef. Ve rakamlar öyle böyle degil maalaesef. Hemen herseyi gidecek elinden gibi görünüyor. Nasıl üzüldüm anlatamam. Herseyin bası saglık diyerek avutuyoruz kendimizi. Ailesi, evlatları sagliklilar gerisi bir sekilde halledilir diyoruz :/ ama insan bir anda maddi anlamda hemen herseyini kaybediyor hic kolay degil. Oysa ki yeni ev tutmuşlar ve tasinmislardi.. Cok keyifliydiler yeni evlerinde... Simdi hersey kursaklarinda kaldi insanların hatta hepimizin.. Allah kimseye yaşatmasın. Böyle şerefsizleri, karaktersizleri, baskasının malına, parasına göz dikenleri uzak tutsun herkesten!! Ve en önemlisi Allah beterinden korusun ve herkese saglık, sıhhat versin..

Böyle iste tadım yok.. Bir an önce Bursa'ya gitmek istiyorum simdi..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...